Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan támogassam a párom? fórum

Hogyan támogassam a párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. msaca (válaszként erre: 10. - Ministry)
2010. máj. 25. 14:17

Figyu! Anyó jön, és megkritizálja még a kerti palántákat is, mert azt sem tudom rendesen elültetni. Mondtam neki, jó, akkor ha nem bánja legközelebb eljönnék, és megnézném ők hogyan csinálják, mert szeretném megtanulni.

Én azóta is ugyanúgy csinálom, de már dícséri, mert ő is benne van.

Enni! Nem kell ezt annyira komolyan venni!

Kérdezd meg ő hogyan csinálja azt a kaját, mit tegyél még bele szerinte. Mondd, hogy legközelebb kipróbálod. Aztán ennyi!

Felevelte a férjed! Ha másért nem hát ezért tisztelni kell! És te is lehetsz még anyós!

2010. máj. 25. 14:16
Az is megoldás,hogy megbeszélni vele,de ez a mi esetünkben már nem aktuális,mert a párom nagyon sokszor mondta neki,hogy hagyja már békén. Nálunk mondjuk az van,hogy az anyós nekem nem szól,ha valami nem tetszik neki,csak a páromnak,és ő már teljesen kivan miatta,mert naponta 15-ször felhívja. Ráadásúl mindig ugráltatja,hogy csináld ezt ,csináld azt, vegyél nekem ezt,azt. Otthon ül,mert nyugdíjjas,és azzal van elfoglalva,hogy nézegeti a reklám ujságokat,és amit ott ültében meglát és kitalálja ,hogy neki kell,egyből hívja a páromat,hogy menjen el és vegye meg neki. Jelzem a páromnak 2 munka helye van és 3 gyerek itthon. Az anyós meg nem érti,hogy nem ér rá. Szóval vannak esetek amikor nem lehet megbeszélni vele,mert nem fogja fel. Hogy miért nem, azt nem tudom.
13. e584b61b26 (válaszként erre: 10. - Ministry)
2010. máj. 25. 14:15

És te szó nélkül tűrted hogy átrendezze az otthonotokat??

Lehet hogy ez a baj,hogy nem csírájában volt el fojtva!

12. e584b61b26 (válaszként erre: 11. - E584b61b26)
2010. máj. 25. 14:13
Bocsánat a topicindító az hozzászólás alanya!:))
11. e584b61b26 (válaszként erre: 8. - E27d5a6391)
2010. máj. 25. 14:12

Szerintem meg felesleges beleásnod magadat és bonyodalmat okozni!Az anyósnak azzal van baja hogy a fia veled van,holott már nem 12 éves gondolom!

Ha veled van baja akkor neked mondja,és ha neked is van vele akkor meg mondd meg te is!Talán le kellene tisztázni nem csámcsogni a háta mögött!Mert így aztán nem lesz megoldás de akik szeretnek keseregni meg panaszkodni és másokat szapulni azok biztosan így járnak el,csak ez élet ehhez túl rövid!Az enyém legalább is,más meg csinálja úgy ahogy akarja!

10. Ministry (válaszként erre: 4. - Msaca)
2010. máj. 25. 14:10

Bármit csinálok, semmi sem jó neki! Most, hogy már nem jön, legalább nyugtom van. Nem tudom, neked hogy tetszene, ha összeköltözöl a pároddal, anyós meg jön, és mondjuk átrakja a virágokat, mert ő úgy gondolja, máshol jobb helyük van.


Vagy főzöl, ránéz és fintorog, majd elkezd magyarázni, hogy ezt az ő fia nem így szereti, hanem úgy, ahogy ő csinálja. Igen, csak két éve velem él együtt, és eddig nem halt éhen, sőt 10 kilót hízott, akkor lehet, mégis csak ízlik neki!

9. mimmo33 (válaszként erre: 8. - E27d5a6391)
2010. máj. 25. 14:10

Nem haragszom;)

De ha az anyós alapból nem kedveli...azért gondoltam, hogy a fiának kéne helyre tennie a dolgokat.

Nem tudom...nekem nincs anyósom.

8. e27d5a6391 (válaszként erre: 7. - Mimmo33)
2010. máj. 25. 14:08
ez mind szép és jó de miért a férjnek kell a sarkának állnia? hiszen felnőtt nő megtudná oldani az anyossal,én pont az ellenkezőjét gondolom mint amit te gondolsz,mindenki oldja meg azt ami rá tartozik nem???? Ne haragudj nem bántalak csak én igy gondolom :)
7. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. máj. 25. 14:01

Szia!

Elsősorban a párodnak kéne a sarkára állnia, és megértetni a drága mamával, hogy ő még mindig a kicsi fia, és már nem;)

Ha a mama ennyire anyatigris, akkor meg nyelj egy nagyot, mert amíg él te leszel az, aki elvette tőle a kicsi fiát;)

Kitartás!Két füled van;)

2010. máj. 25. 13:56

Szerintem, a párod vívja csak meg a maga harcát a mamával. Nem szerencsés közéjük állnod.

Hacsak nem akarod, hogy még inkább fogást találjon rajtad az anyós...

2010. máj. 25. 13:55
igen ez nehéz dolog,,én biztos kioztanám nem lennék bunkó meg tiszteletlen,határokon belül persze,az ilyen helyzetek sajnos nem szoktak javulni ,,,biztos van kivétel,én kiálnék a párom és magamért is,természetesen nem kell úgy tenni hogy harag legyen de mindig állitsd le,esélyt ne adj hogy bármiben is tanácsot adjon (én ezt tenném)
2010. máj. 25. 13:51

Az én anyósom sem egy egyszerű eset, de mi jóban vagyunk. Azért,mert mindig meghallgatom a véleményét, sőt sokszor kikérem, még akkor is, ha tudom, hogy hülyeséget fog mondani. De ettől úgy érzi fontos (is miért is ne lenne az), és mégis belelát valamennyire a kisfia életébe. Sőt jobban bánok vele, jobban tudom kezelni, mint a saját fia. (A másik menyével már nincs ilyen szerencséje,úgyhogy legalább értékeli)

Az az érdekes, hogy ha erőt vennél magadon, és leülnél vele megbeszélni, hogy mi a baj, mi nem tetszik neki, és miben szeretné, hogy változzanak a dolgok. Olyan kezes báránnyá alakulna, hogy a kezedből enne! Mert semmi másra nem vágyik, csak hogy ő is részese maradhasson a fia életének.

Ne elszakítsd őket, hanem légy Te a kapocs. Sokkal többet nyernél rajta!

Nagy levegő! Békülj meg!Mert a saját életeteket nehezítitek a rossz kapcsolattal!

3. 240309c047 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. máj. 25. 13:50

Halihóó...nekünk ugyanaz az anyósunk? :DDDD

Mintha az enyémről irtál volna. Nagyon nehéz ügy. Az a szerencse,hogy a párom is látja,hogy milyen az anyja és mostmár egyre ritkábban jár hozzájuk.

2. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. máj. 25. 13:44

Ti már különálló pár vagytok!A párodnak kellene a sarkára állni és kiállni melletted!

Egyszerűen csak próbálj mosolyogni mindenhez,így remélhetőleg előbb utóbb megunja!Ti pedig élhettek boldogan.Ne vele foglalkozz csak kettőtökkel,ha megtanulod kizárni a zavaró körülményeket könnyebb lesz az élet.

Kívánom,hogy mielőbb jöjjön rendbe a dolog:)

2010. máj. 25. 13:40

2 éve külön költöztünk, de anyós ezt még mindig nem tudja feldolgozni.

Mindenről tudni akar, mindenbe bele akar szólni. Viszont ha párom nemet mond neki, jön az érzelmi zsarolás.

Hogyan segítsem a párom, mert látom, hogy fárad az ellenállásba?

Tegnap este is felhívta magához, és állítólag elégé elszidott, amiért nem azt csinálom, amit ő akar. Párom pedig teljesen összetörve jött haza.

Én már látni se bírom, mert folyton okoskodik, mindenkinél jobban tud mindent.


Nem akarom szidni a párom előtt, de sokszor nem sok tartja, hogy kifakadjak. Maradjak csendben, és hagyjam, hogy megvívják a maguk harcát, vagy álljak a párom mellé egy-egy veszekedés közbe, és ha anyós kéri, menjen egyedül, akkor is kísérjem el?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook