Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan szerezzek barátokat Komlón? fórum

Hogyan szerezzek barátokat Komlón? (beszélgetős fórum)

1 2
11. 656f03db60 (válaszként erre: 7. - Icikepicike)
2009. okt. 23. 17:48
Akkor csak az a megoldás, hogy vársz még egy estét. Haza jön a párod, megbeszélitek, hogy hozzon össze egy baráti találkozót, és hogy akinek van, hozza el a kedvesét, mert szeretne téged összeismertetni velük. Az is egy lépés, ha csak a srácokkal ismerkedsz, hiszen nekik is vannak női ismerősük...stb.
2009. okt. 23. 17:46
mikor költöztetek el?
9. ájrin (válaszként erre: 8. - Ájrin)
2009. okt. 23. 17:46
Ja és most már nem csak virtuálisan, hanem összejárunk, közös program...stb!
2009. okt. 23. 17:45

Én itt a Hoxán találtam meg a barátnőimet, miután én is 250 km-re költöztem a régiektől.


Én is nagyon magányos voltam, és látod, csak sikerült!:)

2009. okt. 23. 17:42
De nem tudok nagyon menni sehová,mert kezd késő is lenni,és sok helyen a részeg fiatalokat látom már ilyenkor.A párom pedig dolgozik,és ilyenkor ha elindulnék valamerre nagyon féltene
2009. okt. 23. 17:38
Én is másik városba költöztem. Nekem is nehezen megy. Lány baráti társaságom szinte nincs is... De a gép előtt tuti nem találsz barátokat :) nyomás ki parkba/edzésre/szakkörre... aztán alakul!
2009. okt. 23. 17:38

Biztos vannak Komlón olyan rendezvények, események, ahova benézhetsz, ott el kezdhetsz ismerkedni másokkal. Csak lazán. A szakkört pedig úgy értettem, hogy valami, ami érdekelne téged hobbiként, sportolás akár.


Egyébként meg itt a lehetőség a Hoxán is, hogy összeismerkedj komlói emberekkel, akikkel a hétköznapokban is összefuthatsz. :)

2009. okt. 23. 17:37
De nincsenek szakkörök az esti képzésnél.Ezt is azért kezdtem el mert a szakmám mellé jól jönne egy érettségi.De az a baj hogy nem megy olyan könnyen a munkaszerzés,pedig úgy lehet könnyebb lenne a barátkozás a munkatársakkal.De ki tudja mikor lesz munkám....pedig már jó lenne,mert így napról napra egyre rosszabb.Mikor a párom itthon van,annak örülök a legjobban mert legalább van kihez szólnom,és ő nagyon megértő velem
2009. okt. 23. 17:36
Szerintem is iratkozz be valahová ahol ismerkedni tudsz emberekkel. Vagy vállalj esetleg valamilyen 4 órás munkát ha többet nem tudsz a suli miatt. Ott biztos találsz társaságot. A párodnak is mondhatnád, hogy ha van baráti köre csináljatok olyan estét, ahová a haverok is viszik a barátnőiket. Lehet lesz közöttük szimpatikus lány akivel megértitek egymást. Ne csüggedj el, egy hónap még nagyon kevés. Majd kialakul és lesznek barátaid...
2. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Icikepicike)
2009. okt. 23. 17:32
Valami ottani szakkörre jelentkezz. Előbb-utóbb valakivel úgyis jobban megismerkedsz, jön magától. Egy hónap alatt nem kell feltétlen beilleszkedni, különösen, ha estire jársz.
2009. okt. 23. 17:29

Párommal összeköltöztünk,és egy teljesen más környékre kerültem mint ahol eddig laktam.Járok iskolába,esti tagozatra,de az ottani osztálytársaim elvannak maguknak,meg a többiekkel akiket ismernek.Dolgozni még nem dolgozom,eddig még nem találtam munkát.Félek kicsit hogy nem lesznek barátaim,pedig már egy hónapja itt vagyok.Iskolába ugye csak délután kell bejárni heti két alkalommal,és napközben pedig nem tudok mihez kezdeni.Szoktam sétálgatni,de most az olyan hülyén jönne ki ha az utcán leszólítanék valakit.Vagy a buszon.Nem vagyok nagyon ismerkedős típus,és ettől tartok hogy nem lesznek itt barátaim.

Mit tegyek?

20/L (Komló)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook