Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan keressünk barátokat egy idegen városban? fórum

Hogyan keressünk barátokat egy idegen városban? (beszélgetős fórum)


2008. febr. 5. 13:36
Barátokat nem kell keresni ...sosem tudhatjuk mikor kovácsolodik ki egy barátság...
2008. febr. 3. 12:29
Nem tudom milyen idős a gyermeked, de pld. az oviban, iskolában, más gyerekek szüleivel biztos akadna közös témátok! :)
6. régiember (válaszként erre: 5. - 279c6da31b)
2008. febr. 3. 12:21
Elárulod, hol laksz?
5. 279c6da31b (válaszként erre: 4. - 0260f21e84)
2008. febr. 3. 09:25
Az ő barátainak vannak párjaik ez tény, de a kötelező udvariaskodó társalgáson kívül nincs velük kapcsolatom. Nincs közös témánk.:( Egyébként nem élünk valami nagy társasági életet, mert a férjem reggeltől - estig dolgozik, maximum vasárnap van itthon - ha akkor is itthon van - és akkor meg örülünk neki, hogy mi hárman együtt lehetünk....
2008. febr. 3. 09:20
ha jol ertem, a parod varosaba koltoztel, nem? Neki nincsenek haverjai, iskolatarsai ott, akiknek a felesegevel meg te tudnal osszejonni? Valami kozos kirandulason, bulin talalnal valakit, tuti
3. 279c6da31b (válaszként erre: 2. - Régiember)
2008. febr. 3. 09:16
Fönt vagyok már egy Fórumon, ami elvileg azoknak szól, akik itt laknak, de nagyon pang ott az élet...:( Alig ír be néha valaki...:(
2. régiember (válaszként erre: 1. - 279c6da31b)
2008. febr. 3. 09:06
Például ideírhatnád, hogy melyik településen lax. Beszélgethetnél olyanokkal, akik szintén innenvalósiak, hátha akad olyan, akivel személyesen is találkoznál. Egy őszinte barátságot nem lehet kialakítani, az magától alakul ki, évek múltán titulálhatod visszamenőlegesen is őszinte barátságnak.
2008. febr. 3. 08:59

Egy olyan városba költöztem, ahol a férjemen és a gyerekemen, illetve a férjem családján kívül senkit nem ismerek! A dolgomat még az is nehezíti, hogy itthon dolgozom, tehát szinte csak akkor vagyok emberek között, ha boltba megyek.A lényeg, hogy szeretnék találni egy olyan igazi barátnőt, akivel mindenről lehet beszélgetni, le lehet ülni egy kávé mellé.... Neten + telefonon tartom a kapcsolatot a régi barátaimmal, de az nem ugyanaz, mint a személyes kontaktus!

Ti hogy fognátok hozzá az ismerkedéshez? Talán valahogy neten kéne olyan embereket keresnem, akik ebben a városban élnek.... De hol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook