Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan segíthetnék a barátnőmön? fórum

Hogyan segíthetnék a barátnőmön? (beszélgetős fórum)


1 2
3. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. aug. 29. 16:36

Nem beszélsz a lelkére sem semmit, hanem viszed.


Az aki bevesz ennyi nyugtatót, azt vinni kell, hja azt akarod, hogy éljen.

2. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. aug. 29. 16:35
Szépen elmész a barátnődhöz, megfogod a kezét, és beviszed a legközelebbi kórház pszichiátriára.
2011. aug. 29. 16:32

Tegnap este fb.-on irt a baratnom,hogy hivjam mar fel.Hivtam is azonnal,majd ahogy felvette elmondta,h bevett egy level nyugtatot.(16db)

Az ok az volt,hogy az ex baratja akivel 4 evig volt egyutt(es akit mai napig szeret)...aznap , amikor vele lefekudt,lefekudt egy masik lannyal is.Feltorte a fiu regjet es a levelezesbol tudta meg.Hiaba nincsenek mar egyutt...baratnom teljesen osszeomlott,mert az ex nem mondta el neki,h mas lannyal (is) viszonya van.



Baratnom teljesen ki van idegileg,felek nehogy elboruljon az agya es ismet hulyeseget csinaljon.


Mondtam neki h felejtse el a pasit es lepjen tovabb.O nem vesztett ezzel a hazug alakkal semmit,csak a pasas vesztett egy rendes lanyt.


Kicsit bonyolultabb ennel a tortenet,de a lenyeg a tegnapi napon van,nem a kivalto okon.

Nem egy varosban lakunk.Suli kezdetevel hetente ismet tobbszor fogunk talalkozni,de az meg egy het.Es szerintem pont ez az egy het lesz a legnehezebb neki.Nem tudom,hogy valaki hogy juthat el odaig,hogy megakarjon halni(?)


A szuleit nem ismerem,igy a csaladot en biztos nem fogom bevonni.

Hivogatni 2-3-4 orankent nem akarom,az nem lenne helyenvalo...bar mar ma is hivtam 2x.


Nem tudom mit lehetne tenni?


Bele sem merek gondolni,hogy tegnap akar meg is halhatott volna....


Bocsi az ekezetekert... :-S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook