Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan oldottátok meg a szülés idejére a nagyobbik felügyeletét? fórum

Hogyan oldottátok meg a szülés idejére a nagyobbik felügyeletét? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Andi972 (válaszként erre: 2. - Erababa1111)
2010. aug. 2. 15:37
Szia !Szülés várható időpontjára valamelyik nagyszülő nem tudna pár napra átmenni hozzátok!! barát esetleg akivel jóban vagytok,át vinni ha elkezdődik ,vagy ö menne át addig hozzátok!!Vagy ha jól bírja a kicsi a nagyszülőkhöz levinni pár napra .
6. erababa1111 (válaszként erre: 3. - 3dc5a222b9)
2010. aug. 2. 15:37

Mindegyiknél kicsi gyerek van, nem akarom őket ugrasztani esetleg az éjszaka közepén...

A többi meg szintén vidéken van :(

2010. aug. 2. 15:35
Az én fiam egy szobával odébb várakozott Anyukámmal, igaz, ő 8,5 éves volt.
4. 25eed67283 (válaszként erre: 2. - Erababa1111)
2010. aug. 2. 15:35
Párod vegyen ki 1 hét szabit. Vagy biztos van olyan barátod, akivel elvan a gyerkőc. Lányom 3 hónapos sem volt, amikor anyuval aludt (igaz én ott voltam a msáik szobába). Épp én is a kistesó miatt szoktatom erre. Persze nekünk még odébb van :)
2010. aug. 2. 15:34
Barátok, közeli ismerősök?
2010. aug. 2. 15:32

Sziasztok! Van egy lassan két éves kisfiam. Október közepére várjuk a kistesót. A kérdésem a következő: hogyan oldottátok meg a szülés idejére a nagyobbik felügyeletét? Konkrétan CSAK a szülés alatti elhelyezés érdekelne.

Nincs a közelben egyik nagyszülő sem. Arra nem lesz valószínűleg idő, hogy bevárjuk, amíg felér hozzánk (min. egy óra), mert az első babám is 3 óra alatt pikk-pakk megszületett. A szomszédokra nem szívesen bízom a fiamat, mert mostanában fogunk költözni, nem is ismerem őket. Annyit tudok, hogy elég idősek…

Babysitterre is gondoltam, de mindegyik ránk akarja magát „tukmálni”, hogy előtte és utána is úgyis szükség lesz rá, stb. De nekem nem kellenek később! Megoldom a többit!

Ötletek???

2010. aug. 2. 15:32
Szülés - hogyan?!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook