Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan működik a Yourself Fitness? fórum

Hogyan működik a Yourself Fitness? (tudásbázis kérdés)


21. kovaccsaba01 (válaszként erre: 20. - Kisstoth)
2010. febr. 17. 08:51

Kedves Kisstoth (és Mindenki)!


Innen letölthető a progi:

rapid.org/board/showpost.php?p=895352&postcount=107


Jó tornászást!

;-)


Üdv,

Csaba

2010. jan. 24. 17:57

Sziasztok !

Valaki meg tudná mondani, hogy jutok hozzá az anyaghoz ?

Az említett mp3.hu oldal megszűnt.

Köszönöm. M

19. treysa
2008. okt. 14. 15:51

Sziasztok!

Én már lassan egy hónapja minden nap tornázom Mayával:) Nagyon élvezem, pedig korábban semmilyen eszközzel sem lehetett sportra bírni.

A fórumot olvasva meglepett, hogy mennyi nehézségetek van a programmal. Én egy nagyon jó barátomtól kaptam, mivel tudta, hogy edzőterembe soha nem mennék le. Férjem segítségével feltelepítettük és gond nélkül működik. Sajnos a mértékegységek átváltása nem könnyíti meg a használatot, de a challange-ek alkalmával ki lehet bírni azt a kis matekot:)


Eredményes és élvezetes mozgásforma. Én függő lettem:D

2008. szept. 29. 15:47

Sziasztok!

Én is letöltöttem, működött is, kétszer el tudtam indítai, de azóta sem. Csak fekete a háátér és az írja, hogy a prg leállt.

MI lehet a baj? 256-os vkarim van...

2008. júl. 3. 19:13

Sziasztok!

Nektek is csak poundban lehet beirni a testsulyt és footban a magasságot?

2008. máj. 21. 21:57
Sziasztok! Sok jót hallottam (olvastam) erről a programról, és ma el is jutott hozzám pendriv-on...és hááát nem igazán jött össze, feltettem a gépre és amikor elindítottam csak olyan jött be, amiben tájékoztat erről az egészről, ilyen informásios cucc :S... aztán semmi :( Pedig olyan jó lenne
15. mofli
2008. ápr. 23. 15:15

Szia Krena!


De aranyos vagy!Most letöltöttem pando - ról, de nem tudom, hogy kell installálni, hibaüzenetet ír ki. Jövő héten otthon leszek, lesz egy kis időm, és próbálkozok, ha nagyon nem megy, lehet, hogy tényleg megkérlek erre, vagy megkeresem Sabrinát. egyébként és vagyok a wellnesscafen is. Köszi a segítséget!


Mofli

14. e004ab8014 (válaszként erre: 13. - Mofli)
2008. ápr. 19. 17:39
Szia! Hát én nem vagyok budapesti, de ha nem jelentkezik senki, akkor én el tudom postázni neked. Egyébként nem te vagy fent a wellnesscafén moflikoala néven? :) Mert ha igen, akkor nézz be esetleg a súlykontroll-program topicba, ott van egy másik csajszi is (Sabrina), aki használja, és pesti, szerintem ő át tudná adni neked helyben is!
13. mofli
2008. ápr. 16. 15:27
Tartsatok nagyon bénának, de én nem tudom letölteni rendesen, illetve ahonnan letöltöttük, ott hibás (a sivatagi és a városi helyszínt nem tudom használni, pedig már lehetne) a dojo - t meg az alpesit igen. Így is nagyon hatékony, én is rettentő rá vagyok kattanva, mindennap tornázom vele, imádom, és nagyon látszik. Emiatt szeretném, ha rendesen meglenne. Néztem az e - bayen, de ott nincs csak az xboxos meg a ps2 - s változat. Az amerikai hivatalos honlapról meg nem szállítanak Magyarországra, legközelebb Ausztriába. Szóval kérlek benneteket, szánjatok meg, és írja ki nekem valaki cd - re a jól működő verzót. Budapesten elmegyek érte, vagy ha postán, fizetnék is, hm???
12. e004ab8014 (válaszként erre: 11. - Momof3)
2008. ápr. 14. 21:56
Igen, tényleg nagyon hatásos! Ráadásul én nagyon szeretem is. Nem unalmas, mert nincs két egyforma edzés. Volt, hogy annyira rá voltam kattanva Mayára, hogy nem bírtam ki, és egy nap kétszer is tornáztam :) Múlt héten sajnos mégsérült a bokám, így már lassan egy hete nem tudtam tornázni. Tök kész vagyok! Pedig régen alig bírtam rávenni magam a mozgásra.
11. momof3 (válaszként erre: 9. - Mofli)
2008. ápr. 14. 20:22
Sziasztok! én is egy YFitness rajongó vagyok! A korábban említett portálon épp mostanában töltötték fel a data-ra, onnan talán könnyebben elérhető. Nekem is nagyon jól működik, szemel látható eredményei vannak!! Az benne a jó, hogy mindig más területre fókuszál, így nem válik annyira egyhaíngúvá, és nem kell azon gondolkoznom, hogy ma vajon mire tornázzak. Viszont nagyon hatásos!
10. e004ab8014 (válaszként erre: 9. - Mofli)
2008. ápr. 9. 14:15

Szia Mofli!


Én a www.mp3portal.hu oldalról töltöttem le. Itt a film kategórián belül van egy olyan, hogy egyéb tornavideók, de ha az oldal keresőjébe beírod, biztosan kiadja. A letöltés nekem sem ment a legsimábban, de az ottani fórumos lányok segítettek :)

Gratulálok a változáshoz! Én azt hiszem 14 edzésen vagyok túl Mayával. Először a párom mondta, hogy kezdek formásodni, most már én is látom, hogy a combom és a vádlim izmosabb.

Remélem, ez a verzió már működni fog neked is, nálam tényleg gond nélkül fut!

2008. ápr. 9. 10:24

Szia Krena!


Te honnan szerezted meg a progit? Lehet, hogy az enyém hibás. Több fórumon is jártam, és te vagy az egyetlen, akinek tökéletesen működik! Annyira örülnék, ha tudnál nekem segíteni, eljuttatni egy másolatot a tiédről, vagy megmondanád, hol szerezted, és akkor én is onnan. Annyira imádom! Minden nap tornázom vele 30 - 45 percet, és az első tíz alkalom után fogytam egy kilót, és nagyon látszik a változás. Szuper a dolog szerintem.


Köszi a segítséged előre is, Mofli

8. e004ab8014 (válaszként erre: 7. - Mofli)
2008. ápr. 8. 16:51

Szia!


Én úgy tudom, hogy ennek a programnak csak egy verziója van... nálam viszont nincs semmi ilyen gond, bármelyik helyszínnel és zenével (persze azok közül, amiket már elértem) tökéletesen működik, a felugró ablakok sem zavarják... lehet, hogy a géped beállításai miatt van. Sajna ehhez viszont nem nagyon értek :( Nincs olyan ismerősöd, aki esetleg járatos ilyesmiben? csak mert szerintem nem a programmal van gond, ha nekem meg működik. Remélem, sikerült helyrehozni, mert egyébként szuper dolog :)

2008. ápr. 8. 11:50

Sziasztok!


Letöltöttem a programot, a PC változatot, és nagyon tetszik, van viszont néhány alkalmazás, ami nem működik, pl nem tudok újabb helyszíneken tornázni, mert akkor megáll és leállítja a gépemet, aztán azt írja ki a visszakapcsolásnál, hogy súlyos hiba után állt helyre, meg hogy a képernyőillesztő programmal van gond. egyébként működik, ja és érzékeny a kiugró ablakokra, vagyis ha a vírusfrissítés épp letöltődött, és ezt közli a gép, akkor is megáll. Tudtok esetleg olyan verzióról, ahol nincsenek ezek a gondok?


Köszi előre is, Mofli

2008. ápr. 4. 10:03
Közben megoldódott a problémám. Vagyis rájöttem mi nálam a gond. Kicsi a videókártya memóriája, így én sajna nem tudom futtatni! :-(
5. e004ab8014 (válaszként erre: 4. - Zsuzso100)
2008. márc. 29. 19:26

Szia!

Nekem megvan ez a program és használom is. Pontosan mire vagy kíváncsi?

2008. febr. 27. 19:18
2008. febr. 27. 19:16

Letöltöttem ezt a progit, elég jókat írnak róla.

De nekem nem indult, talán valamelyikőtök is erre tornázik, és tud nekem segíteni, mi lehet a baj.

Egyébként hetek alatt is látványos fogyást lehet elérni vele. Egy virtuális edző.

De pontosan sajna nem tudom, hogy működik.

Elérhető:

[link]

(egy Maya névre hallgató csinos virtuális személyi edző szabja egyénre az edzéstervet. Ez azt jelenti, hogy a videókazettán vagy DVD-n kapható fitnesz programoktól eltérően a gyakorlatok a kezdeti teszteredményektől, később pedig a Maya kérdéseire adott válaszoktól függően egyre testreszabottabbá válnak)

2008. febr. 27. 19:13
Nem mi az?
2008. febr. 27. 19:13
Yourself Fitness

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook