Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehetne egy ballagási csokorba beletenni azt, hogy zongorázni tanul egy lány? fórum

Hogyan lehetne egy ballagási csokorba beletenni azt, hogy zongorázni tanul egy lány? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 8. 10:19
Zongorázó plüss állatkát a csokor tetjére. Én láttam már ilyet :)))
2012. máj. 8. 10:11
A szalagra violinkulcsot rajzolni, bár lehet, hogy van is ilyen. :)
2012. máj. 8. 10:03
Kartonpapírból billentyűket hajtogatni, lefesteni, dróttal rögzíteni a csokorban. Szerintem jól nézne ki, ha hosszabb drótok lennének és a billentyűk himbálóznának. :)
6. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. máj. 8. 10:03
A kották fénymásolása illegális, csak szólok... ;)
2012. máj. 8. 10:00
Kottamintás csomagolópapírral lehetne körbefogni a csokrot vagy esetleg drótból hangjegyeket hajlítani, azt bevonni ezüstpapírral és belekötni a csokorba.
2012. máj. 8. 10:00

Szia! Szerintem ugorj be egy kreatív boltba és kérdezz rá, nagyon szuper dolgokat tudnak megvalósítani!!!!

És a másik: vannak hangszeres webshopok, ahol zenével kapcsolatos ajándéktárgyak vannak rakással... ezt ismerem, kukkants rá (és ezekből bármit bele lehet csempészni):


[link]


:)

2012. máj. 8. 10:00
Lefénymásoltatni egy kottarészletet, azt valamilyen szép papírra rögzíteni, tölcsérszerűen összehajtani, és valamilyen jókívánsággal a csokorba illeszteni.
2012. máj. 8. 09:59

Beletűzni pálcikával egy pici játék zongorát és fehér-fekete csíkos csomagolásba tenni:-)


Biztosan lehet ilyet is kapni valahol.

2012. máj. 8. 09:56
Hogyan lehetne egy ballagási csokorba beletenni azt, hogy zongorázni tanul egy lány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook