Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehetne a lábat külön barnítani a szoliban? fórum

Hogyan lehetne a lábat külön barnítani a szoliban? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. emagdi (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2016. dec. 22. 13:52

jah, pont ez jutott nekem is eszembe, hogy hát ugye a napsugárzás is káros... de valahol mégis szüksége van rá az ember szervezetének és lelkének is. :)


szolizás után fokozottan kell ügyelni a bőr hidratálására (krém plusz folyadék ivás), és akkor szerintem nem lesz baj.


akinek érzékenyebb vagy fehérebb a bőre, annak kifejezetten hasznos szerintem tavasszal egy kis szoli, hogy ne az első szabadban töltött hétvégén égjen szénné az ember.. (akinek fehér a bőre, az egy áprilisi-májusi kinti hétvégén simán úgy leég, hogy közben észre sem veszi). vízparti nyaralásról meg ne is beszélve, az előtt szerintem szinte kötelező egy kicsit "előnapozni" :)

13. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Syria)
2016. dec. 22. 13:39
még annyit hozzá tennék ahhoz amit írtál,hogy igen,mindenki szerint öregít a szoli,illetve mindenütt ezt nyomják...ok,és mi van akkor a napozással?napozni sem szabad,sőt akkor napra menni se?mert akkor ennyi erővel a mai "UV viszonyok " között a nyári kánikulában kimész a napra és akkor is öregszel meg tönkre megy a bőröd...........elbújni meg már csak nem kellene nyáron sem,szerintem....remélem nem vetted ezt a hsz-t rossz néven.
12. Miss Angel (válaszként erre: 7. - NomNom)
2016. dec. 22. 13:23
oké,majd a negyedik emeletről kilógatom ...;)
2016. dec. 22. 13:10

nem szoktam túlzásba vinni,max heti 2 alkalom és csak néhány héten át....és csak és kizárólag nyár előtt,egyébként egész évben nem.....

A bőr öregedéséről nekem az a véleményem,és főleg tapasztalatom,hogy teljes mértékben genetika,van olyan ismerősöm,aki sz*rrá szolizza magát,30 feletti életkorú és jóformán 1 ránca nincs,van aki meg szoli nélkül is ráncosodni kezd fiatalabban....

de megértem azokat,akik ellenzik és elfogadom.

10. syria (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. dec. 22. 09:37
A szolizás úgy hülyeség, ahogy van. Szerintem max. 30 éves korig lehet kísérteni a sorsot, azt még talán megbocsátja a bőrünk, ami öregszik a nélkül is, hogy segítenénk neki ebben.
9. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. dec. 21. 21:40

Hat, ez jo :) Nekem is nehezebben barnul a labam, de ez meg nem jutott eszembe. Nem rossz, nem rossz!


Viszint, ha pigment problemaid vannak, ne kockaztass...

8. emagdi (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. dec. 21. 20:49

ha pigmentfoltos, problémás a bőröd, meg még kezelést is kapsz rá, akkor ne menj szoliba!!!


egyébként szerintem nem ördögtől való a szolárium, én is szoktam járni, mert egyébként nagyon fehér a bőröm.

de ha pont pigmentproblémád van, akkor nagyon nem jó döntés!

2016. dec. 21. 19:30
Tedd ki a lábad a napra tavasszal.
6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Luijza)
2016. dec. 21. 13:26
az sajnos nem működik,ha minimum 50faktort kensz magadra és úgy takarod le magad,akkor sem véd
5. Miss Angel (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2016. dec. 21. 13:25
tudom,hogy káros a bőrre,öregíti is,ezért nem viszem sosem túlzásba,tényleg csak nyár előtt szoktam egy kicsit....
2016. dec. 21. 12:45
Többi részed letakarod. :-)
2016. dec. 21. 12:37

Én még ifjú tini lyány' koromban akkor még nem volt szoli, csak kvarc lámpa és nemes egyszerűséggel elé álltam.

Egyébként nem hülyeség a székes verzió sem.

Habár én már a mai fejemmel kerülöm ezeket. Egészségtelen és káros.

2016. dec. 21. 12:19

sziasztok,azért kérdem ezt,mert nemsoká kezelést kapok a bőrömre,az arcomra ,de lehet dekoltázsra is,mert van néhány pigmentfoltom és aknés hegem,és az orvos szerint ezek szépen eltűntethetők javithatók,viszont csak 1 fajta kezeléssel,ami után a szolit mellőzni kell majd és magas faktorszámú fényvédőt kell a bőrőmre használnom.

NYár előtt szoktam párszor szolizni,túl sokszor nem,mert nincs rá szükségem,alapbol nem fehér a bőröm,de szeretem ha a lábam picit barnul....egy ismerősöm azt mondta ő egyszerűen a fekvő szolihoz odahúz egy széket,ráül,beteszi a lábát és kész,bele nem fekszik.Nem hülyeség ez ,sztetek?

ha van vkinek ebben tapasztalata,írjon :Í)

2016. dec. 21. 12:14
Hogyan lehetne lábat külön barnítani szoliban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook