Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehetne a lábat külön barnítani a szoliban? fórum

Hogyan lehetne a lábat külön barnítani a szoliban? (tudásbázis kérdés)


1 2
44. Miss Angel (válaszként erre: 43. - Syria)
2017. jan. 7. 13:05
:)
43. syria (válaszként erre: 34. - Miss Angel)
2017. jan. 7. 12:08
Akkor egy pimpillászkodással kevesebb, amivel foglalkoznod kell. ;)
42. Miss Angel (válaszként erre: 37. - Life14)
2017. jan. 7. 11:43
kiwisunról nincs tapasztalatom én a solisunhoz jártam,meg utóbb az ergoline-hoz.Az ergoline szoligépek nagyon jók,szép egyenletesen barnítanak,a solisunban található gépekhez viszonyítva,volt olyan ismerősöm,aki inkább sárgult,mint barnult tőle :D de ez is bőrtipus függvénye,kinek mi válik be.
41. Miss Angel (válaszként erre: 38. - Life14)
2017. jan. 7. 11:40
meztelenül szoktam.nálam 6 perc általában,de a max eddig 12 volt,amikor már eleget barnult hozzá a bőröm./ritka!/ eszedbe ne jusson eleinte 5-6percnél hosszabb időre befeküdni!! krémet eddig semmilyet nem használtam,ebben nem tudook segiteni:)
40. andi6020 (válaszként erre: 38. - Life14)
2017. jan. 7. 10:07
Én heti 2x vagy 3x járok 10 percet, pucéran. Krémet ritkán használok.
39. andi6020 (válaszként erre: 35. - Miss Angel)
2017. jan. 7. 10:00
szívesen
38. life14
2017. jan. 7. 00:27
Ha megkérdezhetem, heti hány alkalommal szoliztok, és hány percig? Fehérnemuben vagy mesztelneul mentek be? Milyen szolárium krémet használtok?
37. life14
2017. jan. 6. 23:54
Sziasztok! A KiwiSun szoláriummal és a KiwiSun szoláriumkrémmel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
36. Miss Angel (válaszként erre: 34. - Miss Angel)
2017. jan. 6. 23:27
ja és bocsi,ha én is kicsit indulatosabb voltam!
35. Miss Angel (válaszként erre: 32. - Andi6020)
2017. jan. 6. 23:26
köszönöm a tippet,nem ismertem eddig ezt az oldalt,meglepett,az áruk se olyan veszett ezeknek a krémeknek,mint gondoltam!!
34. Miss Angel (válaszként erre: 33. - Syria)
2017. jan. 6. 23:24

dehogyis bántottál meg...


egyébként a műkörömről annyit akinek tetszik és bírja,viselje,ha te azzal érzed jól magad,egyébként ismerem,milyen fájdalmas,mikor nincs körmöd,vagy rövidebb a körmöd,mint kellene,borzalom,az ember fogni nem tud:(

nekem is tetszik de én nem bírom megszokni,sok tevékenységemben zavar.a klasszikus francia a kedvencem,kocka formával :)

33. syria (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2016. dec. 29. 22:28

Nem akartalak megbántani, bocsánat, ha durvának érezted a témával kapcsolatos megfogalmazásomat.


andi020, és sok más, a körmeimen lovaglónak leírom sokadszor: tőlem az összes műkörmös munka nélkül maradna, ha a körmeim legalább 1-2 milliméteresre megnőnének, ugyanis azok nélkül egyrészt nem tudom rendesen használni a kezeimet, másrészt állandóan fájdalmas hústüskéim nőttek. Ha manikűrözt(ett)em azért, ha nem, akkor azért.

Tehát nem esztétikai, hanem funkcionális okokból van műkörmöm. Ha meg már lúd, legyen kövér. :D Ha időt, energiát pazarolok rá, akkor legyen kicsit polgárpukkasztó. :D

32. andi6020 (válaszként erre: 31. - Miss Angel)
2016. dec. 26. 12:46

Ezeket általában szoliban árulják, kicsi, 10 ml-es tasakokban.


Nézd csak, pl ez:

[link]

31. Miss Angel (válaszként erre: 28. - Andi6020)
2016. dec. 26. 12:25
ennek meg tényleg utána fogok olvasni,köszönöm szépen,mert életemben nem halottam róla,ill arrol igen h létezik szolikrém,de sose olvastam utána,milyenek vannak,mire valók,stb stb.köszönöm a tanácsodat
30. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Syria)
2016. dec. 26. 12:23

ne haragudj de még 1x mondom,nem kergetek szépségideált.Nekem mindig az volt a fontos,ÉN HOGY ÉRZEM MAGAM A BŐRÖMBEN,hogy más mit gondol,az engem nem érdekel,mármint a külsőmet illetően,mindenesetre nem értem miért kel durvának lenni,csak azért,mert nem értek veled 1et ,meg nem vagyunk 1 véleményen vmiről.Bár mondjuk más miatt mondod te,hogy én szépségideált kergetek,pontosan tudom ,miért írod,de az sem érdekel,én is olvasgathatnék rólad ,miket írsz,milyen fórumokba,milyen témákról,aztán leszűrhetném belőle,milyen ember vagy,de ez nekem nem szokásom,nem azért,mert én olyan f*sza ember vagyok,de toleránsabb mások felé,mint te,az egyszer biztos.

sajnálom hogy így alakult,hogy összeszólalkoztunk,de nem szeretem mikor vadidegen ember aki azt se tudja,ki vagyok,mi vagyok ,annak ellenére sarkalatos véleményt alkot rólam.De egészségedre...részemről ennyi,Boldog Karácsonyt.

29. andi6020 (válaszként erre: 27. - Syria)
2016. dec. 26. 10:47

Számodra meg a műköröm a fontos.

Egy bizonyos kor felett az sem annyira esztétikus, főleg ha ezer, neon, vagy rikító színben, plusz csillámokkal pompázik, na de kinek mi köze hozzá, ha neked tetszik, és jól érzed magad tőle? Viseld, szeresd, legyél boldog, sőt ettől boldogabb. Te dolgod.

Lehetnél kicsit lehetnél toleránsabb. Esetleg.

28. andi6020 (válaszként erre: 26. - Miss Angel)
2016. dec. 26. 10:43

Dehogy.

Szolikrémre.


Van külön arca, lábra, dekoltázsra, stb.

Önbarnítót sosem használtam, nincs tapasztalatom.

27. syria (válaszként erre: 25. - Miss Angel)
2016. dec. 26. 10:17

Lehet tagadni. Akkor is az van, hogy számodra fontos, hogy barna legyél. Akkor is, ha a bőröd nem alkalmas erre.

És szépségideált kergetsz. Ha a 19. század elején éltél volna, akkor biztosan az elsők közt lett volna napernyőd, mert akkor a porcelánfehér bőr volt a divat. (Egyébként pár éve ismét felütötte a fejét a fehér bőr divatja, de legyűrte a hülye szolárium.)

26. Miss Angel (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2016. dec. 24. 08:55

vagy a barnító krémekre gondolsz?

na azt soha többbé,olyan foltosodást csinál,ami gusztustalan,1x próbáltam,alig vártam,h lekopjon.Pedig jó márkájú terméket választottam,ezek szerint én voltam hozzá béna .D De lehet nem erre gondolsz...a szolikrémekkel nem foglalkoztam eddig de most utána nézek.

25. Miss Angel (válaszként erre: 22. - Syria)
2016. dec. 24. 08:52

nekem a barnaság nem szépségideál.Egyszerűen csak jobban érzem magam ha van egy kis színem ,nekem ez a fontos,hogy én hogy érzem magam jól....

igen,én is gy voltam ezzel,nem kellett a szoli,mert olyan helyen laktam ahol a zárt parkunkban kifeküdhettem már nyár legelején,hogy érjen kicsit a nap,mára ez megváltozott,elköltöztem.....

24. Miss Angel (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2016. dec. 24. 08:47
még ilyet nem hallottam :O
23. andi6020 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. dec. 23. 19:50
Van lábra külön szolikrém
22. syria (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2016. dec. 23. 19:42

Dehogy vettem rossz néven.

A napozásról annyit: tizen-huszonévesként biztosan beledöglötten volna, ha már júniusban nem csodálhatják a csokibarna bőrömet. :D Tettem is érte, már az áprilisi, májusi napokat kihasználtam. (Akkor még sehol nem volt Mo.-on szoli. Hál’ Istennek.) De akkor még a légkör kiszűrte a káros UV sugarakat. Ma már tátong az ózonlyuk, és nagyon igazuk van azoknak, akik szerint nem szabad napra menni 11 és 15 óra között, különösen nyáron.

Mindegy.

Mindenki azt tesz a testével a számára megfelelő szépségideált hajszolva amit akar, az ő döntése. Csak aztán nehogy sírás legyen a vége.

21. Miss Angel (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2016. dec. 23. 18:15
*csőcserére :)
20. Miss Angel (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2016. dec. 23. 18:15
olyan szoliba járok ami nagyon természetes színt ad és a csőrerére is mindig figyelmeztetnek,olyankor nem is használom,csak ha esetleg van olyan gépük,ahol még nem cseréltek....igen,hallottam erről a barnító testfújásrol,de annak az árát horribilisnek találom ahhoz képest ,milyen rövid ideig látszik a hatása.
19. emagdi
2016. dec. 23. 15:39

esetleg erre a spray-zésre nem gondoltál? szolikban szokták azt is csinálni, befújnak egyenletesen önbarnítóval. (lehet árnyalatot választani,szóval nem szükségszerű, hogy csokinéger legyél:)... ennek pár hétig tart a hatása, ha jó árnyalatot választasz, akkor teljesen természetes hatású a dolog.

itt meg tudják csinálni azt, hogy csak a lábaid fújják le, a tested többi részét nem. (de amúgy nem lesz ez így fursa, hogy a lábaidnak más a színe, mint mondjuk a karjaidnak, vagy a hasadnak? :))

18. 8a65af67ce (válaszként erre: 17. - Miss Angel)
2016. dec. 22. 15:51
:D
17. Miss Angel (válaszként erre: 16. - 8a65af67ce)
2016. dec. 22. 15:50
Ez se rossz 5let,majd meggondolom ;)
2016. dec. 22. 15:41
Húzz magadra egy zsákot, csak a lábaid maradjanak szabadon.
15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2016. dec. 22. 15:40

köszönöm szépen a tanácsaidat :)

egyébként abban igazat adok az előtted szólóknak is hogy pigmentesedés esetén már nagyon vigyázni kell a szolizás-napozással,hogy ami kis hiba van és még kezelhető,az ne súlyosbodjon,és pont ezért irtam ki a fórumot,ez lenne a fórum lényege,hogy nem szeretnék többé befeküdni a szoliba,csak egy pici barnaságot szerezni,azt is inkább csak lent...az ember felsőteste-arca mindjárt "kap egy kis színt"ahogy beköszönt a nyár de a test többi része direkt napozás nélkül nem,és van olyan nyár mikor nem is napozom...vagy csak 1-2szer,ha esetleg strandolunk nagyritkán.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook