Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Első és másodfokú égésem lett a szoliban + seblázam. Nem... fórum

Első és másodfokú égésem lett a szoliban + seblázam. Nem... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. dec. 8. 20:20
A szolárium áldásos hatásai. 🙄
20. Csillagszem38 (válaszként erre: 19. - Csillagszem38)
2022. dec. 8. 11:43
*gép és bőrtípus
2022. dec. 8. 11:43

Hű nagyon sajnálom. :/ Tényleg és bőrtípusfüggő, és a legtöbbször az alkalmazottak sík hülyék. Nekem volt, hogy azt mondták, hogy nagyon tuti gép, erős gyorsbarnító és semmi színem nem lett! Volt, hogy elfelejtettek szólni egy másik gépről, hogy erős gyorsbarnító és befeküdtem 10 percre... szarrá égtem, tiszta piros lettem. Azóta sehova nem fekszem be 8 percnél többre, pedig hiába vagyok fehérbőrű, nyáron pillanatok alatt négerré változom, nem vagyok leégős típús.


Senkinem javaslom, hogy 6-8 percnél többre feküdjön be max heti 2-szer! Rendszeres bőrgyógyászati kontroll mellett!


Jobbulást!

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. dec. 8. 09:31
10 perc volt, de előtte 3 nappal voltam 8 percre és semmi nem történt szinte, így mertem többre menni, de amikor kínálták a bérletet is, mert akció volt, jeleztem hogy csak ritkán járok , most is csak egy kis színt szerettem volna sápadtság helyett...
2022. dec. 8. 00:08
Jól tetted.
2022. dec. 7. 18:13
Ezeket a helyeket nem sajat felelossegre lehet hasznalni?
15. simple (válaszként erre: 14. - Alnisa)
2022. dec. 7. 16:31
Ahova én járok, a bejárati ajtóra ki van írva fejmagasságban, hogy melyik gépekben volt éppen csőcsere. Nem lehet nem észrevenni.
14. Alnisa
2022. dec. 7. 14:19

Mondjuk az sem lenne rossz ötlet, ha valahová a szolira kiírnék a csőcsere dátumát...

Nekem mindig szóltak mikor csövet cseréltek, de tényleg mi van ha nem? Jól oda lehet pörkölődni.....

2022. dec. 7. 14:17

Kedves szolárium használó!

Nem tudom, meddig sütött Téged a szoliüzemeltető kolléga,

de minden felhasználónak azt javaslom, ha úgy látja, hogy az ott dolgozó hölgy vagy úr nem tud választ adni egy-két alap kérdésre, akkor csak ott áll, és nem ért az üzemeltetéshez.

-Milyen erősek a csövek, hány % UV B-t tartalmaznak, mikor cseréltek, csokicsövek vagy sem?

Ezt tudni kell, utána lehet csak megválasztani a felhasználható időt. Ebben Neki kell segíteni, figyelve a Vendég bőrét!

Igaz, hogy egy pici vidéki városban, de én is üzemeltetek szolit, a fent leírtak teljes mértékű dilettáns kollégáról árulkodik!

Mindig kérjetek segítséget, mielőtt szoliztok.

Mert normális eseteben egészségesebb, mint a természetes napsugár, ami már 8-as UV B-nél kezdődik.

9,5-10-től már tumort okozhat, mivel kiégeti a pigment sejteket!

Üdv! Magdi

12. Alnisa (válaszként erre: 3. - Kótyomfity)
2022. dec. 7. 14:17
Nem feltétlen érzed akkor. Én hónapokig jártam szoliba nyaralás előtt, majd nyaralás után még el voltam egyszer, mert volt a bérleten. Megégett az arcom, nem is színnel volt a gond, hanem felödémásodott az arcom. Nem égetett jobban mint máskor. Szóval aki volt már szoliban az tudja, hogy ez így nem működik, hogy éget, kiszállok.
11. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 14:10
Csak kíváncsiságból, hány percre mentél be?
10. simple (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 13:47
Te jó ég. Mindenképpen szólniuk kellett volna, ha barna vagy, ha fehér vagy akkor is. De így, hogy fehér vagy, még külön figyelmeztetni is kellett volna, és csak nagyon rövid időt javasolni. A vezetőség felé jelezted? Jó lenne, ha kicsit képeznék az alkalmazottakat, hogy az ilyen eseteket elkerüljék.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dfc04c70e4)
2022. dec. 7. 13:13
Hólyagos ègés nem nagy felületen , de az másodfokú . És nem feltétlen rohanok ilyennel ügyeletre mikor otthon is van eszközöm a kezelésre.
8. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 13:09
Ki állapította meg a másodfokú sérülést? Te? Merthogy a másodfokú égési sérülés már orvosi ellátást igényel tudomásom szerint. Az már nemcsak egy felületi sérülés.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Kótyomfity)
2022. dec. 7. 13:07
Hát ha nem kezdek ocsmány módon vedleni ezutàn igen akkor igen 😂
6. Kótyomfity (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 13:00

Ez esetben jobbulást!

Azért a fehér ruha marad? :-)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kótyomfity)
2022. dec. 7. 12:58
Mert nem éreztem, tényleg nem
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - A.girl)
2022. dec. 7. 12:58

Egy karácsonyi bálon viselt fehér ruha miatt mentem. Mikor kínálták a bérletet is mondtam hogy ritkán járok, fehér is vagyok , még akkor sem szólt...

Igen én is tanultam belőle, hogy lesz annyi eszem hogy megkérdezem, de eddig mindig minden helyen szóltak, látván hogy fehérbőrű vagyok

2022. dec. 7. 12:57
Amikor érezted, hogy égeti a bőröd miért nem szálltál ki?
2022. dec. 7. 12:46

Asszem te is tanultál ebből sokat...

Nincs nálatok természetes napfény?

Oké, akkor érthető a szoli. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook