Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet valakit elfelejteni akit szeretsz? fórum

Hogyan lehet valakit elfelejteni akit szeretsz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. Totyka (válaszként erre: 1. - 56126f382b)
2010. aug. 10. 11:32

Gondold át magadban a dolgokat, menj vissza az időben, hol kezdődhettek a bajok, mi váltotta ki, mit tettél ellene, vagy mit nem. HA ez megvan már könnyebben tudod magadban tisztázni. Nem szabad a másikat hibáztatni, mert ez két emberen is múlott. 10 év hosszú idő, át kell magadban gondolni mindent. Van még egy fontos kérdés: MEGTETTÉL MINDENT HOGY MŰKÖDJÖN?


Menj el hosszú wellness hétvégére, nekem anno segített, visszataláltam önmagamhoz.

2010. aug. 10. 11:30
sehogy
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 56126f382b)
2010. aug. 10. 11:30
Csakis idővel! Máshogy nem megy! Nem véletlenül lett vége biztosan. Nekem volt egy 7 évig tartó kapcsolatom. Különmentünk, mert már csak barátság és megszokás volt a részemről, majd elkezdett hiányozni és úgy éreztem szeretem. Persze nem így volt, csupán az ember hiányzott aki része volt a mindennapjaimnak. Néhány hónap múlva véget vetettem neki és tudod, ennek már 1 éve és most vagyok túl rajta talán. Tehát kitartás! Nem könnyű, de eljön az idő mikor már úgy érzed nem köt össze semmi és hálás leszel!
2010. aug. 10. 11:30
sehogy
2010. aug. 10. 11:29

Szerintem sehogy.

Én valahol még mindig szeretem a 6 évvvel ezelőtti exemet.De lehet, hogy csak az emlékek teszik.

Viszont nem véletlenül vált szét az utatok.Gondolj erre. :)


De idővel ,már nem fáj,csak 1 kedves, édes emlék a múltból.

2010. aug. 10. 11:28
Sehogy! Idővel, halványúl, de örökre a szívedbe marad!
2010. aug. 10. 11:27
idő
2010. aug. 10. 11:26

gondolj arra miért is lett vége, nyilván nem véletlenül...az majd segít...


és kezdj valami újba, olyan dologba amit eddig nem csináltál, de örömödet leled benne :)

2010. aug. 10. 11:25
Most ért véget a kapcsolatom (több, mint 10 éves) és eddig könnyen vettem a dolgot. De rájöttem, hogy szeretem és nagyon hiányzik. Hogyan tudnám minél hamarabb kiverni a fejemből?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook