Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet megszabadítani legkönyebben a ruhákat a kimosott papírzsebkendőtől? fórum

Hogyan lehet megszabadítani legkönyebben a ruhákat a kimosott papírzsebkendőtől? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. máj. 25. 10:20
én is a ragasztószallagot használom. Zsepire, szöszre nagyon jó.
10. kandi
2007. máj. 25. 09:47

Helló!

Az én módszerem: széles ragasztószalagot (amivel a kartondobozokat szokták lezárni az a szép barna) tekerek a tenyeremre ragasztós oldalával kifelé és azzal szedegetem le a szöszt a ruhákról.

9. Loni
2007. máj. 25. 08:59
Én kézzel szedegetem, mint Hamupipőke a lencsét. Szerencsére néha egészen jól egyban marad.
2007. máj. 25. 08:29
Nekem is előfordult,hogy bent mostam a papirzsepit...de utánna a kádat teli engedtem vizzel,és többszöri átöblités után ,kézzel...sikerült kipucolnom a papirzsepkendő maradványokat..utánna meg ujra átöblitettem gépben..nekem ez bevált.
2007. máj. 25. 08:25

igen, a söke (?) asszem így hívják cégnek van varázshengere

zsepieltávolításhoz én is az újramosásra szavazok

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Kalthelios)
2007. máj. 25. 08:17
Ez tényleg jó dolog, de nem papírzsebkendő témához, hanem mondjuk fekete hosszú télikabáthoz, de rövidhez is. Jobb mont a vizes ruhakefe, főleg mert van kicsi változata, amit tudsz a táskádba is vinni
5. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Mandila)
2007. máj. 25. 08:15
Dettó, annyi különbséggel, hogy csak az öblítő programot indítom el, nem az egész mosást :)
2007. máj. 25. 08:14
Ami nekem bevált: száradás után mégegyszer belevágom a gépbe és mosószer nélkül kimosom a ruhákat.
3. Venes (válaszként erre: 2. - Kalthelios)
2007. máj. 25. 07:23
Nálunk is ilyen néven hírdetik.;)
2007. máj. 24. 23:45

Létezik egy "varázshenger". Nem tudom, itthon mi a neve, mert én Angliában vettem. Ott Magic Rollnak hívják.

Itthon is láttam már háztartási vagy 100 forintos boltban.

Egy nyeles szerszám, amibe belerakható egy hengerre föltekert, 5 méter hosszú, ragacsos papírcsík. (Lerajzolni könnyebb lenne...)

Ha ezt a varázshengert görgeted a szöszös ruhán, a ragasztós papírcsík összeszedi róla a macska- vagy kutyaszőrt, vagy akár a szétmosott papírzsepit.

Amikor már nem tud több szöszt összeszedni, letépheted róla az elhasznált 15-20 centis részt.

Remélem, érthetően magyaráztam, de lehet, hogy valaki ír neked, aki tudja a pontos magyar nevét.

2007. máj. 24. 22:59
Hogyan lehet megszabadítani legkönyebben a ruhákat, a kimosott papírzsebkendőtöl.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook