Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet megkülönböztetni a mirigy duzzanatatot a daganattól? fórum

Hogyan lehet megkülönböztetni a mirigy duzzanatatot a daganattól? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 8. 12:40
Köszi szépen!Írj,hogy mi lett!Drukkolok!
20. Szabianyu (válaszként erre: 18. - C8d93a7aea)
2011. jan. 8. 09:27
Nagyon szép család vagytok!Gratulálok!és jó egészséget nektek!
19. Szabianyu (válaszként erre: 18. - C8d93a7aea)
2011. jan. 8. 09:25

Jó reggelt!

Nem tudom mert eddig nem vettem észre ,most is csak véletlenül!Mióta a lányom meg van szinte semmire sincs időm!2gyerek mellet örültem este hogy le tudok fürdeni!eddig nem nézegettem!hétfőn írok ha túl vagyok a vizsgálaton!

Nagyon köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!

18. c8d93a7aea (válaszként erre: 17. - Szabianyu)
2011. jan. 7. 21:31

Igen neki ambulánsan csinálták meg.Azért vették mert elég nagy vol és azt mondta a doki,hogy magától úgy sem szívódna fel.

Neked hírtelen nőtt meg?

17. Szabianyu (válaszként erre: 15. - C8d93a7aea)
2011. jan. 7. 21:29

Köszönöm!

A férjednek miért vették ki?Mindenképpen kiszedik?ambulánsan csinálják?Mert nem szÍvesen hagynám sokáig őket másra!

2011. jan. 7. 21:24
Ja és gyönyörűek a gyekőceid!!Gratulálok hozzájuk!
2011. jan. 7. 21:23
Szia!Csak most vetted észre?Úgy értem,hogy mondjuk 3 hete nem volt?Mert ha hirtelen jött akkor tuti semmi gon,valószínűleg egy verejtékmirigy záródott el az duzzadt be.A férjemnek is volt ilyen,ő is egyszer csak egy egy diónyi csomót vett észre a hónaljába,bár mondjuk neki nem olyan hirtelen nőtt.Megnézte a doki és kiszedték neki,semmi gond nem volt vele.Tudom hiába mondom azt,hogy ne izgulj mert az ember ilyenkor maga alatt van,és a lehető legrosszabbra gondol mindjárt.De próbálj megnyugodni,és gondolj arra,hogy nem lesz semmi baj.Tényleg nem jó utánna olvasni,mert az ember a legrosszabbakat veszi csak észre abba amit olvas.Magamról tudom!Nagyon szorítok és majd írj,hogy mi volt a dokinál!!!
14. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2011. jan. 7. 20:32

Szia, Szabianyu!


Vannak olyan tulajdonságok, amik alapján valószínűsíthető, hogy mi áll a háttérben.

Az orvos majd elvégzi a szükséges vizsgálatokat.

13. pmjudit (válaszként erre: 12. - Szabianyu)
2011. jan. 7. 20:22

Ne gondolj a legrosszabbra, elképzelhető, hogy begyulladt egyik hónalj mirigyed - a kolléganőm éppen most járt így.

Nekem a hátamban volt egy diónyi csomó, 3 hete vette ki a sebész, jóindulatú lipoma volt.

Próbálj megnyugodni.

2011. jan. 7. 19:49
Köszönöm nektek!Hosszú lesz a hétvégém!
2011. jan. 7. 19:47
Ha hétfőn mész, akkor az jó. A lényeg h ne kezdj el rögtön pánikolni és a helyedben hagynám a neten való keresgélést is, mert a sok jó mellett rémtörténetekbe is belefuthatsz ott. Elég akkor pánikba esni ha tényleg baj van!!!
2011. jan. 7. 19:44

Úgy lehet megkülönböztetni, hogy elmész az orvoshoz, csinál ultrahangot, biopsziát és megmondja hogy jó v rosszindulatú-e a csomó.

Ezt nem lehet megmondani. Ahány ember, annyi tünet, annyi fajta lefolyású betegség, stb...lehet h XY-nak fájt és nagy volt, és nem volt rosszindulatú, ZX-nek pedig pici, észre se vette és belehalt...

Nekem speciel a mellemben volt csomó, nagy volt, nem fájt, zöldes folyadék szivárgott a mellemből és egyre nőtt a csomó...már ástam a síromat, mert azt olvastam a google-ben h ez rákra utal...elmentem a dokihoz, Uh, biopszia, és ugyan ki kellett venni,de nem volt rosszindulatú, csak ha még bent maradt volna X évet/hónapot akkor esélyes lett volna h megváltozik.

Nem lehet egy kaptafára venni a betegségeket

9. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2011. jan. 7. 19:39
Orvos!!! UH, biopszia ....
2011. jan. 7. 19:37
Próbálj akkor utánaolvasni a google-ban. Te érzed pontosan, mit tapasztalsz. Írd be pl: "nyirokcsomó duzzanat a hónaljban", vagy valami hasonlót. szerintem sok olvasói levél ment be, ebben a témában, amire orvos már válaszolhatott
7. Szabianyu (válaszként erre: 6. - E2d3bb2ec0)
2011. jan. 7. 19:34
nem lehet, izom mellett van!
6. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2011. jan. 7. 19:31
Lehet hülyeséget mondok,de próbálj alányúlni
2011. jan. 7. 19:27
Orvoshoz kell menni.Az egyik nagyon jó barátomnak sajnos nyirokmirigy daganata van.Ő is azt hitte hogy csak megduzzadt és már el is terjedt neki.Mindenképpen nézesd meg!!Az a biztos!Lehet nincs is semmi baj, de legalább megnyugtat az orvos.
2011. jan. 7. 19:27
tegnap este vettem észre de már nem tudott senki vigyázni a gyerekeimre!Félek!Hétfőn megyek!
3. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2011. jan. 7. 19:25
Ha kíváncsi vagy rá,akkor menj el orvoshoz.
2011. jan. 7. 19:25

Szia!

Ezt tapintással nem hiszem h meg lehet különböztetni.Menj el ultrahangra!!! Minél előbb!

2011. jan. 7. 19:22

Sziasztok!

Segítsetek kb kisebb diónyi csomót találtam a hónajamban!mirigy vagy daganat?

kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook