Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet leküzdeni a cigaretta lerakás miatti ingerlékenységet? fórum

Hogyan lehet leküzdeni a cigaretta lerakás miatti ingerlékenységet? (beszélgetős fórum)


6. kacago325 (válaszként erre: 4. - Birgi74)
2011. febr. 9. 09:50
Én,ha van nálam cigi,nem tudom megállni hogy ne gyújtsak rá!Mert hát csak 1-et,vagy 2-őt.....Ezért inkább nem is veszek.
2011. febr. 9. 09:11
napközben rágó, amúgy meg kezdj el jógázni.
2011. febr. 7. 14:06

ja, és a rágó, meg a fogmosás is csak kamu szagtüntető, mert nem a szánkból árad a cigiszag, hanem a tüdőből, gyomorból.

pedig néha nagyon jól esne. de egy pár nap után az ember már presztízskérdést csinál belőle... ha már ennyi ideje nem, akkor minek.

azért mindig van a táskámban, és így tudom, h ha akarnék, akár rá is gyújthatnék, de nem teszem.

mert a legrosszabb az szerintem egy dohányosnak, ha tudja, h már csak pár szál cigarettája van. ugye?

2011. febr. 7. 14:04

k.nagy önuralommal, és úgy, h fogod magad, akár este 10kor is, és nekiállsz valamit csinálni :))

pl bőgni a fürdőben :)

vagy mosogatni, vagy almát enni, vagy porszívózni, szekrénytrámolni... esetleg aludni.

én egyszerre hagytam abba a kávézást és a cigizést...ezt nem ajánlom senkinek :)) duplakín.

de a 2.nap körül már, ha olyannal beszélgetsz, aki még mindig dohányzik...érezni fogod, h miért érdemes. és ez nagy lökést tud adni. amíg dohányzunk, nem érezzük azt a bűzt. de komolyan.

magamon is elcsodálkoztam.

de mielőtt fényezném magam, egyszer már leszoktam, aztán szépen visszaszoktattam magam, de akkor már midnen egyes cigi után alap volt a fogmosás, és arcmosás, meg kézmosás. magamtól is ki voltam akadva, h milyen büdös.

nekem a férjem nem dohányzik, és szegény, el tudom képzelni, h milyen rossz lehetett neki is. addig tényleg nem éreztem, h milyen, amíg én is le nem tettem. azóta mindenkin érzem. pedig csak pár hete nem dohányzom.

de körülöttünk mindenki amúgy...

2011. febr. 7. 13:59

Nekem az első 3-4 nap volt nagyon nehéz.

Azzal sajnos nem tudtam mit kezdeni.

2011. febr. 7. 13:57
Hogyan lehet leküzdeni a cigaretta lerakás miatti ingerlékenységet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook