Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet kiirtani a bolhákat kiskutyákból? fórum

Hogyan lehet kiirtani a bolhákat kiskutyákból? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. 3687b4709d (válaszként erre: 12. - Hellcat)
2011. júl. 28. 09:25
közben beszéltem a dokival.fürdetést nem igazán javallt.szedjem ki a bolhákat kézzel.vagy ha súlyos akkor próbálkozzak meg egy fürdetéssel.de a bolhapiszkos és koszos szőrre meg nem mondott semmit.meg mondtam neki hogy nincs itthon csak sima komfort sampon ami pedig nem bolhairtó!
16. 81fea164b2 (válaszként erre: 11. - 3687b4709d)
2011. júl. 28. 09:25
Fürdetés nélkül nem szabadítod meg őket a bolháktól, és elvileg ha összeragadt a szőrük, a kosz, meg a bolhakaka miatt, de első és legfontosabb talán egy állatorvossal konzultálni, mert lehet már kullancsfertőzöttek is...oltás, antibiotukum is kell nekik, szóval jó nagy terhet vettél a nyakadba...
15. punka
2011. júl. 28. 09:24
Lehet, hogy dajkamama kell nekik. Talán fel lehet hívni a dokit rendelési idôn kívül is.
2011. júl. 28. 09:24
mondjuk meg ilyennel nem talalkoztam,de szerintem ha meleg vizben furdeted meg jol megszaritod akkor nem lehet bajuk,ha ennyire koszosak meg talan jot is tenne nekik,bar nem tudom a koldoknel mi a helyzet...:S nehogy valami fertozest kapjanak:S
2011. júl. 28. 09:23
csak délután lesz állatorvos:(
2011. júl. 28. 09:23
szerintem hivj fel egy allatorvost es kerdezd meg mit lehet tenni,o biztos megmondja,hogy lehet e furdetni
2011. júl. 28. 09:22
és ilyen picike kutyusokat egyáltalán lhet fürdetni?meg az egybetapadt szennyeződött szőrrel mit csináljak?
2011. júl. 28. 09:21
Akkor fiatal kölyökkutyák, akkor a Frontline Combo már kizárva, mert azt 6 hónapos kor alatt nem lehet. Akkor bolhaírtó sampon még tesco-ba is lehet kapni és alapos fürdetés, és bolhaírtó nyakörv utána esetleg. És jó ha csak bolháik vannak, ha árokba voltak még kullancsokkal is tele lehetnek, ami rájuk nézve még halálos is lehet.
2011. júl. 28. 09:21
U ha ilyen kicsik akkor szerintem mindenkepp allatorvos...
2011. júl. 28. 09:20
Lehet venni bolhairto furdetot,olyan mely vizbe kell tenni,hogy a kutyust a nyakaig ellepje es abban kell uldogelnie,nagyon hatasos,a fejecsjeket meg meg kell jol mosni.A masik,ha kinti kutyus akkor lehet kapni permetezot,az is nagyon hatasos,csak vigyayni kell hogy ne menjen a szemebe.Valamint olyan spret is lehet kapni,amivel az allat helyet kell fujni naponta igy onnan is kihalnak es nem jutnak vissza bele,ha lehetseges,akkor mondjuk a takarojat vagy amin fekszik akkor azt cserelni.Ha mindez megvan,johet a nyakorv vagy a tarkora csopogtetos folyadek:)
2011. júl. 28. 09:20
a szemük sincs kinyílva!a köldöküknél sincs leszáradva még!
2011. júl. 28. 09:19

Lehet kapni állatos boltban vagy állatpatikában bolhairtó cseppeket. Vagy ha az drága, akkor nyakörvet.

Egy fürdetés is jót tenne neki, meg esetleg állatorvos.

2011. júl. 28. 09:19
megfürdetném de bolhairtó samponom nincs itthon csak sima komfort sampon.a szőrük összeállt,nem tudom az alvadt vértől e.mivel irtsam ki a bolhákat?félek hogy az én kiskutyáim is elkapják?
2011. júl. 28. 09:18
Frontline!
2011. júl. 28. 09:18
Mi a kérdés? Hogyan kell? Mennyi idős a kutya? A mérete vagy a kora a kicsi?
2011. júl. 28. 09:17
Találtunk a párommal az árokba kiskutyákat,amit hazavittünk.igen ám csak hemzseg bennük a bolha.mit csináljak velük?
2011. júl. 28. 09:17
Kiskutyából bolhairtás!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook