Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet feljutni a Hármashatárhegyre BKV-val? fórum

Hogyan lehet feljutni a Hármashatárhegyre BKV-val? (tudásbázis kérdés)

8. CsigaBige (válaszként erre: 7. - Pimpala)
2009. máj. 6. 15:08
Óóóó...ezek szerint akkor mégis van...szuper! Akkor mégis BKV lesz a dolgból!A téren meg már csak megtaláljuk, hogy melyik busz az! Kösziiiiii!
2009. máj. 6. 14:44

üdv.

nem tudom, hányas busz, de mindenképpen a III. kerületi Kolosy téri buszállomásról indul.

2009. máj. 6. 14:36

Köszi, ez jó ötlet...bár beírtam a paramétereket, és már 10 perce az útvonaltervezés folyamatban felirat látszik (frissítettem már egyszer, és ugyanez...). Mindegy, a végén lehet, hogy marad a taxi (évfordulós ünneplés lenne kis romantikázással meglepiként, úgyhogy ezúttal belefér egy kis plusz költség:))

Még egyszer köszi a segítséget!:)

2009. máj. 6. 13:44

na szigyu, találtam.

www.utvonalterv.hu, itt be tudod állítani hogy honnan és ott van a hármashatár-hegy is, így kell beírni a hova-hoz, a felső résznél meg be lehet lőni, hogy tömegközeledés :) remélem nem az én módszerem ajánlja majd :)))

4. édesmandula (válaszként erre: 3. - CsigaBige)
2009. máj. 6. 12:38

azt sajnos nem tudom...régen békáztam :P


hééé valaki, tudjaaa? írja meg kérem! :)

3. CsigaBige (válaszként erre: 2. - Édesmandula)
2009. máj. 6. 11:55

Ez jó volt!!!:D Legalább felvidítottál egy kicsit...olyan borús ez a nap...

Viszont ezek szerint ez azt jelenti, hogy nincs járat a hegyre? Ez azért elszomorítana...:(

2009. máj. 6. 11:43

(nem tudom kihagyni...)

csak egy maszk, egy lőfegyver, meg egy tetszőleges BKVbusz kell :)

felszállsz és elordítod magad:

-Aki nem akar kirándulni jönni az most leszáll!!! A sofőr kivételével persze...


de ekkor jegyet ne lukassz :)

2009. máj. 6. 11:38
Hogyan lehet feljutni a Hármashatárhegyre BKV-val? Köszi!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook