Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet egyszerűen laza kontyot csinálni?Például ilyet: fórum

Hogyan lehet egyszerűen laza kontyot csinálni?Például ilyet: (beszélgetős fórum)


2011. júl. 22. 17:18

[link]

Nekem ilyenem van, tök egyszerűen lehet vele kontyokat csinálni.

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Dodóka4)
2011. júl. 22. 10:47
Felállsz, lehajtod a fejed és a tenyereid közt elkezded dörzsölni a hajad. Egyszerűbb, mint tupírozni és kócos hatása lesz. Aztán hátradobod, picit tarkó felett összefogod- Az egyik kezeddel tartod az copfot, a másikkal elrendezgeted elől. A legjobb rá a tupírfésű (más néven stilfésű; tű a vége). Aztán tarkó felett tekersz rajta, felteszed a fejedre, a végét visszaforgatod és eltűzöd. Ha nem elég kócos, akkor a fésű tű végével tudsz még kihúzogatni.
2011. júl. 22. 10:45
Szerintem a lánynak ugye eleve hullámos a haja. Szóval egyszerűen csak feltekerte valamivel rögzítette. Én legalábbis úgy szoktam. Jól megtekerem és rá a gumi. És akkor igen valahogy majd fog állni. :)
2. d8e82b94f7 (válaszként erre: 1. - Dodóka4)
2011. júl. 22. 10:39
szia.fodrász tanuló vagyok de a konyt sosem lesz olyan senkinél mint amilyen a képen van.legalább is az én fodrászi körömben mindenki csak feltűzködi aztán majd lesz belőle valami :)
2011. júl. 22. 10:32

[link]


Légyszi valaki segítsen, mert már mindenol körülnéztem és nem tudom, hogy lehet ilyet csinálni egyszerűen .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook