Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet egy értetlen embert "leszerelni"? fórum

Hogyan lehet egy értetlen embert "leszerelni"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. Shadow Angel (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. szept. 5. 18:37
Négy éve cseréltem utoljára miatta. Nem jött be. Párommal sajnos kivitelezhetetlen a csere több ok miatt is.
11. c12d5dcd66 (válaszként erre: 1. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 18:36
Kérjél tőle gyerektartást!:D
10. Shadow Angel (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2014. szept. 5. 18:35

A nyugodt, békés beszélgetés volt az első, amit próbáltam. Látszólag akkor megértette, eltelt 2-3 hónap, és minden kezdődött elölről...

Egyszer örültem, hogy nyugton hagy, 2 év csend volt, aztán hirtelen ismét feléledt a közlési vágy.


A barátnős dolgon már én is gondolkoztam, de a csajnak be lett adva, hogy én zaklatom őt, és minden kapcsolatát Megpróbálom tönkretenni

9. fef1fd74b5 (válaszként erre: 5. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 18:35
Néha megesik,hogy elcsattan:)
8. Shadow Angel (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2014. szept. 5. 18:34

A nyugodt, békés beszélgetés volt az első, amit próbáltam. Látszólag akkor megértette, eltelt 2-3 hónap, és minden kezdődött elölről...

Egyszer örültem, hogy nyugton hagy, 2 év csend volt, aztán hirtelen ismét feléledt a közlési vágy.

7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 18:33
tiltsd le a telefonszámát, töröld olvasatlanul az üzeneteket. minek állsz le vele beszélni? :)
2014. szept. 5. 18:32
Rendőrség? Feljelenteni zaklatásért esetleg, telefonod a bizonyíték, hogy nem hagy békében
5. Shadow Angel (válaszként erre: 2. - Fef1fd74b5)
2014. szept. 5. 18:32
Igazad van, ezen a ponton szurtam el. :P
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 18:27
Miért nem cseréled le a telefonszámod? Vagy cseréld meg a pároddal!
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 18:26

Kutya harapást szőrével :)


Mond meg neki, ha ismét jön, hogy majd elmeséli a párdonak, hogy akkor menjetek máris és utána az Ő barátnőjéhez, mert neki is el fogjátok mesélni.


Biztosan nem meri megtenni, csak a szája nagy.:)

Meséltesd el vele, miért jó ez neki, főleg ha van barátnője és nem szétmarni akar benneteket.

Nyugodtan, békésen beszélgess vele.

Az ilyennel nem lehet másképpen.

2. fef1fd74b5 (válaszként erre: 1. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 18:24
Miért smárolgatsz olyannal akivel nem jársz?:)
2014. szept. 5. 18:21

Történet a következő: van egy fiatalabb férfi ismerős, aki valamilyen oknál fogva úgy gondolja, hogy mi jártunk évekkel ezelőtt. Ami nem igaz. Volt flört, volt csók, és ennyiben ki is merült a történet.

Azonban ő másképp látja. Időről időre felbukkan az életemben, hívogat, üzeneteket küld, csörgeti a telefonom.

Mondtam neki szépen, finoman, keményen, durván, minden formában, hogy hagyjon békén, de nem veszi a lapot.

Régebben azzal is fenyegetett, hogy páromnak azt mondja, folyamatosan tartott a kapcsolatunk (ami soha nem is volt), mióta vele együtt vagyok, és hogy a gyerek is az övé, ha nem fekszem le vele.

Persze nem tettem meg. Páromnak Elmondtam a történetet még mikor összeismerkedtünk, szóval ha keresné se hinne neki (plusz ennek a srácnak is van bnője, gyereke, tehát nem is meri megtenni).


Ötletek hogyan lehet lekoptatni? Egyszerűen idegesít...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook