Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet egy értetlen embert "leszerelni"? fórum

Hogyan lehet egy értetlen embert "leszerelni"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. okt. 14. 13:25
Felteszi a lemezét,te meg a tied,ha látja,nem ér célt,abbahagyja.
101. Kilimcs (válaszként erre: 94. - Kriszta773)
2014. okt. 14. 12:56

na, tök jól leírtad.


Csak annyi, hogynemcsak az ügynökök.. mondjuk egy szobafestő mázoló, egy asztalos, egy magántanár, egy gyógymasszőr, egy műkörmös, egy fodrász, egy könmyvelő... Sorolhatnék rengeteg hasonló foglalkozást amit egyénileg is lehet végezni, nem csak főnökkel. És akár nem is maga adja tovább a számát, hanem az ügyfelek adják egymásnak, ajánlásként.


A katantakat meg sajnos, tényleg nem lehet mindig elkerülni. Konkrétan elég ha emberek közé megyünk. Van hogy valaki csak rosszkor van rossz helyen. Akkor hibás minek ment ki a lakásból ? (ez nem neked, csak a felvetésre, hogy ki hibás)

.. szóval jól összefoglaltad, köszi.

100. Kilimcs (válaszként erre: 92. - Gyorgyi6740)
2014. okt. 14. 12:52

Hát aki pl kisvállalkozást visz, vagy emberekkel dolgozik, stb... hát úton útfélen megadja a számát... luxus lenne pl saját vállakozásban 2 telefont üzemeltetni...


az a baj, az egésszel amit mndasz, hogy nem mndeki válthat számot. Persze egyszerű.. De sokan nem tehetik meg. Mert akkor munkát is válthatnának egyből...

99. angelic smile (válaszként erre: 98. - Shadow Angel)
2014. szept. 25. 08:01
Most menjetek el a barátnőjéhez és mutassátok meg neki. Meg kell mondani, hogy még egy sms vagy telefon és mentek a rendőrségre. Tudom, kicsit erőszakos megoldás, de hatásos!
2014. szept. 24. 21:28
Majdnem 20 nap. Eddig bírta. Ma "csak" smsek jöttek (természetesen nulla reakció mellett), kb 6 db. Bizony rendesen erőt kellett vennem magamon, hogy ne küldjem el a sunyiba. De megálltam. Ismét.
97. kriszta773 (válaszként erre: 96. - Gyorgyi6740)
2014. szept. 12. 13:20
biztos volt a 30 év alatt sok jó is, amiért megérte vele lenni, a zaklatásának meg remélhetően már vége. vannak ilyen emberek, akik bármilyen kisebb vagy nagyobb problémával szembesülnek, tehetetlenségükben kifordulnak önmagukból :( ami persze nem mentség rá, de előre sosem lehet tudni, milyen őrültséggel találja magát szembe az ember :) de nem az a hibás, aki elszenvedi
96. gyorgyi6740 (válaszként erre: 94. - Kriszta773)
2014. szept. 11. 05:37
30 évig normálisan viselkedett
95. kleeri (válaszként erre: 92. - Gyorgyi6740)
2014. szept. 10. 20:05
hát nem lehet egyszerű
94. kriszta773 (válaszként erre: 92. - Gyorgyi6740)
2014. szept. 10. 19:24

de hidd el, hogy a telefonszámnak semmi köze a zaklatáshoz. ezzel az erővel te is hibás vagy, miért adtad meg a férjednek a telefonszámodat? :) ugye, milyen ostoba számonkérés lenne? természetes, hogy a férjed ismerte a számodat, tudta a lakcímeteket. szerintem kevés emberre jellemző, hogy vadidegeneknek osztogatja folyamatosan a telefonszámát, persze az ügynökök lehetnek ilyenek, de nekik a munkájuk miatt kell. attól még nem lenne normális, hogy valaki elkezdi zaklatni őket, és nem ők a hibásak, hogy minek adják meg a számukat


általánosságban azért elmondható, az ember olyasvalakinek adja meg a számát, akivel bármilyen kapcsolata van. lehet az egy sima, egyszeri randi is, ahol minimum megadod a számodat, hogy ha valaki mégsem ér rá a randi időpontjában, akkor értesíteni tudja a másikat. alapvető udvariasság és minimális elvárás. attól még egy ilyen emberből is lehet zaklató :) a hülyéket, őrülteket nem tudod elkerülni, ha az utadba akadnak, mert nincs a homlokukra írva, hogy elsőre láthasd, és még az is kifordulhat magából, aki sok évig normálisan viselkedett

93. Shadow Angel (válaszként erre: 92. - Gyorgyi6740)
2014. szept. 10. 13:43

Nem kavartad fel, nem is haragudtam érte, hogy leirtad a véleményed, csak elhamarkodottnak ítéltem.

Nem irigyellek téged / titeket sem. Szerencsére nálunk nem fajult a dolog személye zaklatásig, igaz, azt sem tudja hol lakom, hisz azóta el is költöztünk másik településre, és a címemet tényleg csak a család, és a legközelebbi barátok tudják.

A telefonszámmal nem vagyok ilyen szerencsés, hiszen a privát telefonom volt a céges telefonom.

Azzal egyet értek, hogy tényleg vannak olyan emberek, akik a közösségi oldalakon is Kiirják a számukat, és szó szerint mindenkinek megadják. Nem tartozom ezek közé.

2014. szept. 10. 13:21
Nem gondoltam,hogy igy felkavarom az állóvizet a hozzászólásommal.Bizonyos fokig igenis az a hibás aki mindenkinek úton-útfélen megadja a tellefonszámát.Sokan vannak ilyenek is hidjétek el,talán kicsit elhamarkodottan de őszintén bevallom a fóruminditóról is ezt gondoltam.Ha tévedtem:BOCSÁNAT.A saját zaklatásunkkal kapcsolatban,hát nekünk sem volt egy leányálom.Mint írtam éjjel-nappal hivogatott mobilon és vezetékesen.A fiam 3 műszakban dolgozik igencsak szüksége van a pihenésre ahogy nekem is.A másik fiamat egyedül nevelem Ő autista,értelmi fogyatékos és mozgássérült,24 órás feladat.A fiaim megvették családiházunkból az apai részt,ügyvéd előtt kifizettük a férjemet abból a pénzből amit a kisebbik fiam kártéritésként kapott attól az iskolától ahova járt./De ez egy másik történet/.Férjem lakcimileg nem jelentkezett ki a házból és erre hivatkozva több alkalommal úgy állitott be,hogy neki itt jogai vannak.Volt amikor ránk rugta az ajtót.Több alkalommal rendőrt kellett hivni és nem egyszer fel is jelentettem.Megbüntették.Nagyfiamnak is több helyen megkellett adnia munkájából kifolyólag a mobil számát és nekem is az enyémet.Többen mondták ismerősők,hogy nyaggatta őket a volt férjem a számaink miatt de nem adták meg.Talán kicsit szerencsénk is van,hogy ilyen rendesek az ismerőseink,barátaink,de nekünk a számcserék óta nyugtunk van.Ja és megtanultuk a kiskaput a bejáratiajtói:mindig kulcsra kell zárni.
91. Shadow Angel (válaszként erre: 90. - Kriszta773)
2014. szept. 10. 08:46
Mennyi igazság van ebben.
90. kriszta773 (válaszként erre: 87. - Gyorgyi6740)
2014. szept. 9. 21:19

gratulálok, ez bizony elmés megállapítás volt, hogy az a hibás, akit zaklatnak :) aki telefonon zaklatja a másikat, az csak unalmában és/vagy agyi deformitásában teszi, ha a férjednek elég volt egy számcsere, nem is érdekelted igazán, csak piszkálni akart

nehogymár egy telefonszám akkora nagy durranás legyen, ha valaki zaklatni akar, az telefonszám és telefon nélkül is megteszi. egy normális embernek megmondod, hogy nem akarsz tőle semmit, ne keressen, és békén hagy. a zakkant meg nem, a beteg és veszélyes meg telefon nélkül is a nyakadra járhat

89. Shadow Angel (válaszként erre: 87. - Gyorgyi6740)
2014. szept. 9. 16:22

Igen ez szép és jó. Titkositva van minden telefonszámom, akár vonalas, akár mobil. De!

Tudod vannak olyan munkakörök, munkák, ahol bizony sok helyen meg kell adni a számot. Terhességem előtt ilyen volt. Páromnak mai napig ilyen, szó szerint csak az nem tudja a számát, aki nem akarja. Van, amikor hétvégén, este, nyaralás alatt Stb keresik munkaügyben, ráadásul elég gyakran. Nálam is előfordult ilyen. Ezt elfogadtuk, megtanultunk vele együtt élni.


Annyira viszont nem állunk fergetegesen anyagilag, hogy külön tartsak/tartsunk "munkás", és "baráti" telefont.

Lehet nálad ennyire egyszerű volt, hogy szinte senkinek nem adtad meg a számod, nekem eddig nem. Akitől az "új" számomat nagy valószínűség szerint megszerezte, ahhoz az illetőhöz is munkakapcsolat fűzött.

Minden esetre ez talán most megoldódni látszik, ha az új helyemen kapok céges telefont, és lesz módom lecserélni a privát számom, amit "őrizhetek féltett kincsként", s csak ott és annak kell megadni, akinek teszem azt szeretném.


Amúgy Köszönöm a véleményt, hozzászólást. Kiabálás nélkül is értettem volna.

2014. szept. 9. 14:27
jav:TELEFON
2014. szept. 9. 14:26
Szerintem a fóruminditó a hibás.3 éve élek külön a férjemtől,eleinte ő is zaklatott bennünket a nagyfiamat és engem is éjjel-nappal,mobilon vezetékesen.Megváltoztattuk a számainkat és azóta nem tud elérni bennünket.Hogy mi a titok? NEM KELL MINDENKINEK MEGADNI A TALEFON SZÁMOT! Ilyen egyszerű az egész.
86. Shadow Angel (válaszként erre: 85. - Syria)
2014. szept. 8. 18:18
Pont erre gondoltam az előzőben. :)
85. syria (válaszként erre: 83. - Katinkaboszi)
2014. szept. 8. 17:38
A fórumindító helyében ezt biztosan nem tenném, mert egyrészt lovat adnék alá, másrészt prezentálhatná, hogy én zaklatom őt.
2014. szept. 8. 00:02

Köszönöm, ezt nem merném bevállalni, mert még azt hinné, érdeklődöm iránta.

Szerencsére ma csendben volt, tegnap is csak egyszer keresett.

2014. szept. 7. 23:07

Fogjatok össze a pároddal és esténként közösen, egymás előtt, megbeszélve az időpontot és a szöveget, felváltva írjatok neki sms-t, vagy hívjátok fel, de csak csörgésig.

Látni fogja, hogy te vagy, felveszi, ha akarja, ha nem, akkor meg idegesíti, és abbahagyja, miután elege lesz neki is. talán.

2014. szept. 6. 20:23
:))
81. angelic smile (válaszként erre: 79. - D1e807c461)
2014. szept. 6. 18:37
:DDD Ez a Maunika shóóóból vagyon?
80. Shadow Angel (válaszként erre: 78. - Angelic smile)
2014. szept. 6. 17:44
Jogos. Sms sajnos csak a legutóbbi adag van meg (igaz az épp elég, mert azt taglalja benne, hova vinne d.gni), mert egy hónapja sincs, hogy a régi telefonom kijelzője betört, és nem érte meg a biztosítónak megcsinálni, így új készüléket adtak.
2014. szept. 6. 16:32

főrúgtátok már?!


[link]

78. angelic smile (válaszként erre: 76. - Shadow Angel)
2014. szept. 6. 11:35
Ha hívott és sms-ekkel bombázott, akkor azok nyilván megvannak. Megmutatod a barátnőjének is, hogy eszed ágában sincs keresni a pasit, ez fordítva van. Te keresed? Mutasson bizonyítékot! Ez kicsit eszelős a pasi részéről.
77. syria (válaszként erre: 76. - Shadow Angel)
2014. szept. 6. 11:27
Elég jellemtelen a fickó. Nem elég, hogy zaklat, még a nyakadba akarja varrni a kudarcait.
76. Shadow Angel (válaszként erre: 74. - Kisj)
2014. szept. 5. 23:34

Úgy látszik nem olvastad figyelmesen.

Annyi a probléma, hogy baromira unom, hogy x időközönként felbukkan, hívogat, csörget, smseket küldözget.

Igen. Teljes mellszélességgel vállalom, hogy csak csok volt köztünk és flört kb 6 éve.

Viszont eddig semmilyen próbálkozás Nem járt sikerrel, hogy ne csak ideig - óráig felejtse el A létezésem, hanem végleg. Párom tud róla, de eddig nem akartam "ráuszítani", mert a végén még ő szívná meg, mert megüti. (na meg bennem volt, hogy megy ez nekem egyedül is, de be kell látnom, kevés vagyok).

A bnőjének meg az lett beadva, hogy én zaklatom, meg én tettem tönkre neki a kapcsolatait az évek alatt. (onnan tudom, hogy a csaj írt nekem, hogy ezt nem fogom tudni tönkretenni, ne is próbáljam, foglalkozzam a pasimmal. Mire válaszoltam volna, tiltott...) innentől kezdve ha én boritok, azzal ő nem bukik, mert "megint csak tönkre akarom tenni a kapcsolatát", pedig Isten lássa lelkem, éljenek a legnagyobb boldogságban, és egyetértésben, csak engem felejtsenek el. Egy életre!!!

75. kriszta773 (válaszként erre: 72. - Shadow Angel)
2014. szept. 5. 22:23
szerintem ennek nem sok köze van hozzád, csak annyiban, hogy te vagy az elérhető célpont :) egy ismerősöm ugyanígy járt, a pasi évek óta hívogatja időnként, de ő már azt is mondta neki, oké, találkozzunk, de a pasi mindig kitért vagy eltűnt, aztán újrakezdte. azt csak ő tudhatja, hogy miért csinálja, lehet nem bír az asszonnyal, és élvezi, hogy időnként pedig ő tarthat sakkban vagy piszkálhat mást :)
74. kisj
2014. szept. 5. 22:16

Ha te teljes mellszélességgel vállalod, hogy nem volt köztetek semmi és ezt a semmit a párodnak is elmondtad, akkor nem értem a problémádat.

Ráadásul úgy, hogy ennek az "éretlen embernek" is kapcsolata van, vagyis ha te borítanád a kakaót, akkor ő is veszíthetne.

73. Shadow Angel (válaszként erre: 71. - Syria)
2014. szept. 5. 20:47

Sajnos sikerült.

Ha előre tudom, még a bemutatkozás előtt sarkon fordulok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook