Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a túlfogyasztást kifizetni? fórum

Hogyan lehet a túlfogyasztást kifizetni? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 22. 08:05

Mindent jelentsetek az áramszolgáltatónál.

Kérjétek a hivatalos eljárást!

2011. ápr. 18. 12:58
Azt hogyan kell?
2011. ápr. 18. 12:56

Szia!


Egy jó tanács:

Írassátok át az órát és hitelesítsék újra!

2011. ápr. 18. 12:54
Ma tudtunk beszélni a nagybácsival,aki közölte oldjuk meg nem érdekli.Arra jutottunk,hogy írunk bérleti szerződést,és átíratnánk a mi nevünkre ,csak as a kérdés,hogy az eddig felhalmozott összeget kinek kell kifizetni?
2011. ápr. 16. 20:24
Köszönöm.
2011. ápr. 16. 15:14

[link]

ügyfélváltozás-bejelentés

egy két oldalas pdf

2011. ápr. 16. 15:13
le lehet tölteni egy nyomtatványt, és postán kell elküldeni
2011. ápr. 16. 15:05
Ahoz mi kell? Valami papír a nagybácsitól ,mivel MÁV-os bérlakás,de a villany az ő nevén van.
2011. ápr. 16. 14:57
szerintem indulj tiszta lappal és kérjetek új szerződést
2011. ápr. 16. 14:57
engem kicsit az bosszant, hogyha nincs tartozás, akkor a fogyasztó neve miatt új szerződés kell, ugyanúgy kijönnek leolvasni (ami nem baj, mert rendszeresen fizetünk a pontos fogyasztást) csak miért kell ekkora feneket keríteni a dolognak
2011. ápr. 16. 14:56

Ha még nem költöztetek be, és gondolom nem akarod a más tartozását kifizetni, akkor jelezd az ELMŰ fele, hogy szerinted áll az óra. Tuti rögtön ugranak.

De ez csak tényleg beköltözés előtt, mert utánna az "isten" sem hiszi el, hogy nem annyi volt benne.

Vagy írtok egy szerződést a nagybátyáddal, hogy ilyen, és ilyen óra állásokkal vetted bérbe a lakást.

2011. ápr. 16. 14:55
azt nem tudom mennyibe, de fizetni kell érte, az eon honlapon lehet hogy rajta van
2011. ápr. 16. 14:55
és a visszakötés pénzbe fog kerülni
2011. ápr. 16. 14:54

őket ez a vita nem fogja érdekelni.

ha nem lesz befizetve a tartozás, ki fogják kötni

2011. ápr. 16. 14:54
vagy bediktálni, vgy mail-ben elküldeni
2011. ápr. 16. 14:54
A csekken június 13-20 között van írva,még nem lakunk ott ,de ha egy összegben kéne kifizetnem akkor nagy gond lenne,az esetben maradunk a fenekünkön.A bosszantó az ,hogy nem az én saram,de a sógoromékat ez nem izgatja,azt mondják a nagybátya hibája miért nem állította bediktálósra ,mivel ők kérték tőle.
2011. ápr. 16. 14:53
és ha átírták a fogyasztásmérőt a te nevedre, akkor lehet minden hónapban rögzíteni a weblapon az állást és azt fogják számlázni
2011. ápr. 16. 14:53

amúgy meg szerintem maguktól is kikötik, ha nem lesz befizetve leolvasáskor

érdemesebb megelőzni és fizetési hajlandóságot mutatni

2011. ápr. 16. 14:51
egyébként meg tudják mondani melyik hónapban mennek éves leolvasásra, felhívod, bediktálod az azonosítót és megmondják
2011. ápr. 16. 14:50
ám azt gondolom baromi lassan fog menni
2011. ápr. 16. 14:50

fogyasztó ki-be jelentésnél kimennek leolvasni az órát

akkor azt rögzítik és gondolom a fennálló tartozásra lehet kérni részletfizetést

2011. ápr. 16. 14:48

Elég bonyolult a helyzetem ,a kérdést rövidre fogtam,de hosszabb a dolog,a helyzet az,hogy egy bér(vasutasház)házba szeretnénk költözni ami a nagybátyám bérleménye, természetesen nem bérlőként,hanem szívességből,a bibi az ,hogy a sógoromék laktak ott és az álltalányt fizették ami igen csak kevesebb mint amit fogyasztottak,(kb 150.00.- a hátralék)Ez a mi számításunk mivel az ELMŰ csak júniusban jön leolvasni az órát!

Az lenne a kérdésem,hogy mit tudunk tenni lehet ezt részletre kérni?Vagy csinálhatunk olyat,hogy lezáratom azt az órát és a nevemre kérek egy újat?Amennyiben lehet meg-e tudja valaki mondani ,hogyan is kell,és mennyibe kerülne? (Az elműtől egy hete várom a választ!!)


Mielőtt valaki a fejemhez vágja,hogy miért nem a sógoromék fizetik ki akik ezt ráadásul tudatosan csinálták ,csak annyit tudok mondani ,nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítése!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook