Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a profilhoz olyan jópofa órát, stb... elküldeni onnan - a saját profilhoz, amilyen honlap fölé van írva? fórum

Hogyan lehet a profilhoz olyan jópofa órát, stb... elküldeni onnan - a saját profilhoz, amilyen honlap fölé van írva? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 27. 17:11

Köszönöm, néhányat már sikerült máshonnan "átkódolni", ezen a honlapon, amit írtál nem jött be semmi...

Bár több olyasmit, ami tetszett, nem sikerült átkódolni, mert nem találtam kódot hozzá, de néhány szép dogot, aminek volt kódja, sikerült "átmásolnom"...

8. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 6. - 64fa0801a6)
2009. jan. 27. 10:34
www.szevasz.com honlapon van egy rettentő ügyes srác,minden király dolog letölthető. Ha reg.-elsz az újakról értesit. Ha bejött,tudasd légyszi.
7. aniani63 (válaszként erre: 6. - 64fa0801a6)
2009. jan. 26. 00:05

Akkor pihenj inkább,majd holnap visszatérünk rá.

A naplóm fejlécében van alul naptár.Ha narancs vonalra katt,ott lesz az adott oldal.Jobb oldalon vannak a kategóriák /nem magyarul!/pl.calendárium,rákatt és már keresgélhetsz is.

Írj privit,ha nem megy,segítek.Jó éjt!:)

6. 64fa0801a6 (válaszként erre: 5. - Aniani63)
2009. jan. 25. 23:58

Szia!!

pl. órát, de jöhet más szép dolog is... Kérlek, írj néhányat, ha tudsz, el kellene mennem aludnom,mert nagyon korán kelek...


Akinél láttam ilyet, ott rákattinottam, majd a kiválasztott órára, de hogyan tovább?? Nem sikerült...

Nagyon szép az az oroszlános kép, de a kacsintós is...


Előre is köszi...

5. aniani63 (válaszként erre: 4. - 64fa0801a6)
2009. jan. 25. 23:55

:o)

Köszönöm szépen!

Pontosan mit szeretnél?Segítek,ha tudok.

2009. jan. 25. 23:51
Nálad is nagyon szép képek vannak
2009. jan. 25. 23:50
Igen, ott bejött az az oldal, és nem sikerült tovább lépni, hogy a saját profilomnál is legyen ilyen jópofaság...
2009. jan. 25. 23:43

Szia.

Ha rákatt a Neked tetszőre nem a kód jön elő,hanem az adott oldal,ahonnan kiválaszthatod.

2009. jan. 25. 23:39

Egyeseknél, a profilnál lehet látni olyan jópofaságot, mint óra, ami "jár", stb...

Hogyan lehet a fölötte lévő honlapról a saját profilhoz küldeni, mert csaknem sikerül...


Ott találhatóak a különböző kreatív betűk is, feliratokkal, de nem jöttem rá, hogy működik...

Hiába kattintottam a hozzá tartozó szövegre, nem jelent meg a hozzá tartozó kód, mint a szülinapi vonalzónál...


Segíítséget kérek hozzá, Akiknél már van ilyen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook