Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit tesztek, ha az utóbbi időben kicsit több a munka, nagyobb a nyomás, a stressz. Hogyan küzdjek a fáradság ellen? fórum

Ti mit tesztek, ha az utóbbi időben kicsit több a munka, nagyobb a nyomás, a stressz. Hogyan küzdjek a fáradság ellen? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 29. 16:53
Sok alvás és vitaminok
13. syria (válaszként erre: 11. - Nyafa)
2010. nov. 22. 09:08
Állítólag a fizikai fáradtságot szellemi tevékenységgel lehet a legjobban kipihenni, és fordítva: aki szellemi munkában merül ki, annak valóságos áldás a fizikai munka. Olyankor engem mondjuk egy kis sóderlapátolás, téglahordás, talicskázás jól helyrehozott. (Persze, akkor éppen építkeztünk.)
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Nyafa)
2010. nov. 22. 08:52
akkor a fizikai aktivitás nem biztos, hogy jó, bár másféle mozgás még jó lehet. Viszont a forró fürdő (pl. olajjal vagy fürdősóval) jót tehet az agyoneröltetett kezeknek!:)
11. Nyafa
2010. nov. 21. 23:52
Köx mnkinek. Nem wok irodista. Egyszerü gyári dolgozó. Csak fájnak a kezeim & nagyon nehéz,fárasztó mostanába a munka. Ez okozza az idegeskedést. Köxi még1x.
2010. nov. 21. 22:42

Majdem 10 éve egy alkalommal abszolult besokalltam. Kimentem gyalog a tőlünk nem messze lévő földútra. Addig gyalogoltam, amíg hallótávolságon kívülre nem esett minden a közelemben.. Teli tüdőből ordítottam, amíg el nem kezdtem sírni.. És ez az a megnyugtató sírás volt..

Lehet, hogy időnként be kellene iktatnom egy ilyet.. Gondoltam már rá, hogy jó lenne kiengedni a gőzt újra, de más ez 16 évesen, meg 26 évesen.. Bár szerintem megnyugodnék tőle..

9. Gabi0206 (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2010. nov. 21. 22:32
Ez a csokis megoldás nekem tetszik! :) Csak ne jönnének tőle olyan könnyen a plusz kilók....
2010. nov. 21. 22:26

teherbe kell esni, de legalább a hozzá vezető utat kell gyekorolni:)

viccet félretéve: szerintem - nyilván irodista vagy - jóféle testmozgás jót tenne / úszás, bringázás, aerobic, jóga - amelyik leginkább tetszik, bár a jóga talán a legjobb/ , ill. rajtam sikeresen segített annó egy-egy forró fürdő, számítógéopes játék, ill. jó könyv, hosszú alvás.

Ja, be is lehet rúgni és telezabálni magadat csokival/ sós izékkel, bár állítólag ez a kettő igen egészségtelen - de néha jól esik és tényleg használ:DDD

2010. nov. 21. 22:25
Alszom,ha csak tehetem.
6. Gabi0206 (válaszként erre: 1. - Nyafa)
2010. nov. 21. 22:24

Én is hasonló cipőben járok. Már hónapok óta rengeteg a meló, aztán itt a háztartás, gyereknevelés.. Egyik sem esik nehezemre, csak nem tudom kialudni magam.

Talán el kéne menni egy kis szabadságra, vagy egyszerűen nem törődni semmivel, és napokon át korán lefeküdni. De ezt én sem tudom megcsinálni.

2010. nov. 21. 22:08
Igyekszem eleget aludni, időben lefeküdni.
4. Talian35 (válaszként erre: 1. - Nyafa)
2010. nov. 21. 22:01
Feltekerem a hangerőt maximumra és elmúlik a stressz :-))))
2010. nov. 21. 22:00
Multivitamin-keszitmenyek,kicsivel tobb mozgas.
2010. nov. 21. 21:55
Kicsi mozgással sokkal többet bír az ember, valamint nekem a sütés-főzés is sokat segít, ha nagyobb a stessz!:)
2010. nov. 21. 21:53
Mit tesztek, ha az utobbi idöbe kicsit több a munka, nagyobb a nyomás, a stressz. Hogyan küzdjek a fáradság ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook