Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készítik az energetikai tanúsítványt? Mi a menete? fórum

Hogyan készítik az energetikai tanúsítványt? Mi a menete? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 19. 18:26
Akkor lenne értelme,ha térítésmentes szaktanácsadás keretében valósulna meg,nem pedig kötelező érvényűen..A takarékosság pedig szemlélet és felfogás kérdése.Nem tudom,kedves Gyalogló, hogy hozzád ment-e már ki energetikus,de én egy fikarcnyival sem lettem okosabb,ugyanis semmilyen jó tanáccsal nem látott el. 5perc alatt végigjárta a házat,és annyit mondott,amit persze eddig is tudtam,hogy le van szigetelve a lakásom,és jó,hogy energiatakarékos izzókat használok. Ha valaki spórolni szeretne,egyáltalán nem szükséges energetikust hívnia,hanem annak az árából inkább korszerűsítse a lakását,és olvasson használható,kifizetődő tippek után.
6. fcbcd01d00 (válaszként erre: 4. - Nyúl81)
2013. szept. 19. 16:39
Ha valami értelme van, akkor az, hogy ez is egy kicsit tudatosítja az emberekben az energiatakarékosság fontosságát, a környezetünk és a pénztárcánk védelmében.
2013. szept. 19. 15:52
Én csináltattam,most már kötelező,hogy lakáseladás történik.Egy újabb értelmetlen törvény,tényleges,alapos munka nem történik,csupán bevételi forrás kötelező érvényűen.. 7-15ezer ft között van én úgy tudom.
4. Nyúl81 (válaszként erre: 2. - Jucás)
2013. szept. 19. 15:10
Kimegy hozzád egy szaki, méricskél pár percig. Aztán elkér kb 12 ezer Ft-ot, es pár nap múlva megkapod a tanúsítványt. Semmi értelme, újabb pénzbevételi forrás. Maga a szaki sem tudta megmondani,h mi értelme van.
2013. szept. 19. 14:36
unokatesómék csinálják. ha érdekel írj privit, küldök elérhetőséget.. bla bla minden ami kell
2013. szept. 19. 14:25
Van valaki, aki csináltatott már ilyen tanúsítványt? Hogyan csinálják? Mi kell hozzá? Mennyibe kerül általában?
2013. szept. 19. 13:53
Hogyan készítik az energetikai tanúsítványt? Mi a menete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook