Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kerülj közelebb a kiszemeltedhez, ha már szemeztek? fórum

Hogyan kerülj közelebb a kiszemeltedhez, ha már szemeztek? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 11. 17:46
Szerintem várja meg minden nő, hogy odamenjen a pasi. Ha egy mosoly egy kétértelmű célzás után sem történik meg akkor nem is fog. Nincs a világon olyan félénk pasi aki, ha igazán tetszik neki a nő ne tenné meg az első lépést. Ami persze nem az első lépés csak ő hiszi azt! :)
23. monika0104 (válaszként erre: 21. - Sunshine24)
2010. szept. 11. 16:25

Nekem ez a hozzászólás tetszett a legjobban , igazad van a férfi kezdeményezen.

Én is voltam ilyen helyzetbe , 17 éves voltam amikor egy nálam jóval idősebb férfival kezdtem szemezni és 6 éves kapcsolat lett belőle , de 2 hónapja lett vége sajnos nem azt az arcát mutatta mikor összejöttünk , így a fiatalságom ment rá erre a nagyszerűen kezdődő kapcsolatra.

Én megfogadtam, hogy egyszer választottam rosszul , de mostanában biztos, hogy sehogy nem fogok választani, de én is azt vallom ha odajön odajön, ha nem nem.

2010. szept. 11. 15:14
Hát mindenki másképp lát dolgokat.
21. sunshine24 (válaszként erre: 20. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 11. 11:45
Bocs, de nekem hozzászólásaid alapján így jött le. Én nem álmodozok már. Ha a férfi odajön odajön, ha nem nem. Engem ért már annyi megaláztatás emiatt, hogy többé nem teszem ki magam ilyennek az biztos. Egyébként is, kezdeményezzen a férfi.Ha meg olyan tutyimutyi vagy kényelmes, hogy nem képes rá, akkor magára vessen.
2010. szept. 10. 23:43

Kedves Sunshine.

Rosszul ítélsz meg nem vagyok álmodozó sőt túlságosan is a realitások talaján vagyok.Nekem a megérzésem nem csalnak a pasival kapcsolatba sokat hallgatok rájuk és még sosem csaptak be.Elég jól feltudom fogni a pasik rezgéseit és tudom hogy kivel mi lehet a helyzet KB.Nem akarlak ki oktatni de szerintem az álmodozás az élet megrontója.Én szeretek biztosra menni így nem érhet csalódás.

19. sunshine24 (válaszként erre: 17. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 10. 09:19

Kedves Napsugár!

Én csak azt tanácsolom, hogy azért túlságosan ne ruházd fel ezt a pasit csupa pozitív tulajdonságokkal. Tudom, mi nők hajlamosak vagyunk erre, én is. Aztán az illúziók szertefoszlanak. Hányszor csalódtam én már emiatt...

Tényleg nem akarlak lebeszélni, csak óvatosságra intelek! Ahogy látom, kicsit álmodozó típus vagy, ami nem baj,én is ilyen vagyok. Csak sok csalódás járhat vele.

18. Liza40 (válaszként erre: 17. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 9. 23:29
Le kell intened, segítséget kérsz tőle, merre van ez vagy az-az utca...ha a szabályokat nem szeretnéd "áthágni. Szép is az egyenruha! :-)))
2010. szept. 9. 23:24
Nagyon szeretnék ezzel a pasival össze jönni mert a tavaly történt megrázó szakításom után ő az egyetlen pasi akire úgy tudok nézni hogy pozitívumot látok vele kapcsolatba.
16. Liza40 (válaszként erre: 7. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 9. 23:08
Talán, ha a biztonsági övedet nem kapcsolod be, amikor meglátod Őt... :-DDD
2010. szept. 9. 23:02
Mondj arra példát te ebben a helyzetben mit tennél mikor nem tudsz vele össze futni hogyan ismerkednél
14. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 9. 22:57
A szavakat értem, azt nem értem mire jó, hogy bámulja egymást két ember. Az ismerkedésnek vannak sokkal egyszerűbb, egyértelműbb módjai.
2010. szept. 9. 22:56
Azt mondják hogy a kivárásra érdemes alapozni.Én most figyelő állásba vagyok én sem venném a lelkemre ha az egom csorbát szenvedne.
12. sunshine24 (válaszként erre: 10. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 9. 22:53

Sajnos én is azt hittem, hogy egyértelmű, aztán kiderült, hogy mégsem. :(

Nekem egómat nagyon aláásta, de ha nem veszed annyira a lelkedre az esetleges csalódást, akkor bátran megéri próbálkozni, mert nincs mit veszítened, csak nyerhetsz. Az a baj, hogy én ilyen érzékeny vagyok, és nagyon rosszul érint a csalódás.

2010. szept. 9. 22:50
Nem értelek kék irisz te a szavak melyik részét nem érted?!
2010. szept. 9. 22:48
Én is nem lépek ezek az okok végett mert mindig van a mi van ha lehetőség mindig fenn áll, bár mondjuk ő már annyira egyértelmű.
2010. szept. 9. 22:46

Elég béna az a szó, hogy szemezünk, nem?

Nem is értem mire jó...

2010. szept. 9. 22:39
Én az ilyen szemezésekre mindig ráfáztam. Aztán meg beégtem, mert nem is tetszettem a kiszemeltnek, csak én hittem azt. Szóval én azóta inkább kivárok, mert baromi megalázó tud lenni. Csak, ha tényleg biztos vagy a dolgodban, akkor kezdeményezz!
2010. szept. 9. 19:49
Konkrétan a városba szoktam vele találkozni mivel ö autós rendőr járőr és szerinted ez estben hogyan szólítsam le.A szemezés állandóan megy ha valaki velem van mindenkinek feltűnik mert annyira feltűnően figyel, mindketten is merjük egymás autóját mert már messziről feltűnünk egymásnak.
2010. szept. 9. 19:43

milyen közegben történt meg a szemezés,ha szabad megtudnom?

sajnos a pasik szerintem van,hogy észre sem veszik,automatikusan szemeznek,de ez ebben az esetben nem biztos!

szerintem beszélgess Vele,ismerkedj meg Vele,lehet,hogy csak külsőre jön be!

sok sikert!:)

2010. szept. 9. 19:42
Mi nagyon sokat szemeztünk a buszon, nap mint nap. Végül odamentem hozzá és köszöntem Neki. Mint utólag megtudtam, Ő is épp aznap szánta rá magát, hogy odajön, de én voltam a gyorsabb. 2év kapcsi lett belőle..
2010. szept. 9. 19:41
Az a helyzet hogy nem akarok rá nyomulni konkrétan csak szeretném tudni hogy mi is a szitu nála velem kapcsolatba.Óvatos játékos vagyok mert tavaly lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak ami nagyon megviselt.
3. bnedora (válaszként erre: 1. - D4bcdbc5c5)
2010. szept. 9. 19:32
Én azt tanácsolom, hogy légy körültekintő az ismerkedéskor.
2010. szept. 9. 19:32

sms? valahogyan nem tudod megszerezni a telszámát?

Én így szedtem fel a gyerekem apját:D

Azóta is együtt vagyunk:D

2010. szept. 9. 19:29
Minden olyan történettel gyertek a fórumra ahol kicsit nehézkes volt az ismerkedés mert ebben a cipőben járok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook