Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tegyük maximálisan elégedetté magunkkal együtt a kiszemelt hímet? fórum

Hogyan tegyük maximálisan elégedetté magunkkal együtt a kiszemelt hímet? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 10. 09:44

Abban egyetértek, hogy először adni kell, utána kapunk csak. Ha mindenki csak azt várja, hogy mit kap, abból nem lesz jó kapcsolat. Bízni kell abban, hogy ha adok, akkor meghálálják. Ha a másik nem ad vissza, akkor egy egoista, önző emberrel van dolgom. Akkor pedig ki kell rúgni, mert egy ilyen emberrel kín az együttélés.

Az igazi szerelem nem érzelmeken alapul, hanem elkötelezettségen. Ha lecserélt egy másik nőre, akkor nem kötelezte el magát melletted. Akkor nem tudsz mit tenni, el kell engedni.

2010. nov. 10. 08:23

Jah: az előbb lemaradt: egy kapcsolathoz két ember kell. Kevés, ha mindig csak az egyik ad, a másiknak is kell viszonozni, mert előbb utóbb az aki ad rabszolgának érzi magát, míg a másik fél csak pöffeszkedik...

Sok nőt ki lehet használni... Nem szabad engedni!!! Sem lelkileg, sem fizikailag.

Fel a fejjel magicmag25!!!

17. miaumacs (válaszként erre: 16. - Magicmag25)
2010. nov. 10. 08:19

Ne fecsérelj olyan pasira időt, akinek nincs ideje rád. A közmondás szerint "Ha nincs ló, jó a szamár is". A "szamár" szerepe nem mindig kielégítő.

MI nők rontjuk el a pasikat, minél több csillagot lehozunk nekik az égről, annál kevésbé tisztelnek.

Nekem egyszer egy jópofa anyóka (65 éves) azt mondta, hogy ő is mosott, főzött, takarított, és nem volt jó, de mióta eljár ide-oda, és egy kicsit lelkileg megerősödött, továbbá kinyitotta a száját, sokkal jobban tiszteli a férje.

Tehát ne alázkodj meg arra kérlek, akár mennyire is szereted! Mihelyst megérzik azt, hogy ők (pasik) vannak a nyeregben semmibe vesznek!!!!!

És egy férfi sem érdemli meg, hogy szenvedj... Majd lesz másik:)

2010. nov. 9. 23:00

En ugy erzem, megtettem mindent,osszehangolodtunk, egymas pillantasabol olvasni tudtunk,ereztem,hogy mi jatszdik le benne...megis elhagyott...egy masikert,egy kalandert,mert mar ujra egyedul van.Szenved,mert szerelemes volt,csak nem belem...

De miert en legyek a mentsvar?Mert tudja,hogy hozzam mindig visszajohet...?Mert tudja,hogy meg mindig szeretem?Megis ugy erzem en keves vagyok neki,es ha a csillagokat lehoznam neki,az sem volna eleg....

Szenvedek...

15. ebf2510f25 (válaszként erre: 14. - Ministry)
2010. nov. 9. 15:13
Pont ezeket írtam volna én is...adni és kapni...szeretettel. És érezze a másik minden pillanatban, hogy vele vagy, neki vagy és szereted!
2010. nov. 9. 14:49

Adni kell, mert előbb-utóbb kapni is fogsz.

És kell egy kis idő, amíg összeszoktok, és akkor egy mozdulatból is tudjátok, mire vágyik a másik.

És néha neked kell többet adni, néha a párodnak.


Nem kell mindig lesni az kívánságait, de egy férfi nagyon hálás tud lenni, ha egy fáradt nap után megengeded a fürdővízét, vagy akár szólsz neki, hogy kezdődik a kedvenc sorozata :D

Ezek mind apróságok, de ha visszakapod őket, te is azt fogod érezni, hogy mégsem :D

13. doresz88 (válaszként erre: 11. - Miaumacs)
2010. nov. 9. 14:46

Szerintem ha mindig lenyeled a dolgokat, nem vezet jóra, mert egy idő után eleged lesz. Legalábbis nekem így volt, és akkor aztán egy veszekedés alkalmával még azt is a fejéhez vágtam, ami már több hónapja volt. Jobb mindig megmondani, és akkor kitalálni valami megoldást, mert lehet hogy benned megmarad a tüske, de mivel nem szólsz, Ő azt hiszi, nincs semmi baj, minden rendben.

Ha Ő a hibás, általában másnap hoz virágot, ha én akkor meg csak odabújok hozzá, mikor lenyugodott. Nálunk ennyi elég.

2010. nov. 9. 14:42

Nehéz kérdés, mert ez nem azon múlik, hogy valamit csinálok, vagy nem csinálok, és ettől elégedettek, boldogok leszünk.

Ez olyan hosszútávú dolog, és elég összetett.

Hogyan lehet úgy a férfit boldoggá tenni, hogy közben a nő is boldog legyen, és ne érezze neki mindig tenni kell valamit a boldogságért? Szerintem ehhez a férfi is kell. A két félnek nagy harmóniában kell lennie, hogy tudják mit szeret a másik, és kérdések nélkül is tudják, hogy ki minek örülne. Mindkettő tudjon a másik kedvében járni, és ne legyen nekik teher, ééés a legfontosabb, hogy ne billenjen a mérleg nyelve egyik fél felé se. Itt gondolok arra hogy mindkettőnek kell tenni a boldogságért, nem csak a nőnek.

2010. nov. 9. 14:40
Veszekedés után mivel hódítod vissza a párod? Hagyod, hogy neki legyen igaza, és lenyeled a békát, vagy kitartasz az igazad mellett, és próbálod meggyőzni erről. Vagy megsértődsz, és várod, hogy kiengeszteljen?
10. Castellina (válaszként erre: 9. - Miaumacs)
2010. nov. 9. 14:33
élvezem:)
9. miaumacs (válaszként erre: 5. - Castellina)
2010. nov. 9. 14:33
Csodállak Castellina! Hogy van mindenre energiád?
8. 745c235007 (válaszként erre: 6. - Miaumacs)
2010. nov. 9. 14:32
háát.. eleinte még igen, most már egyre ritkábban. de meglepni sok módon lehet valakit, nem csak úgy hogy konkrétan veszel valamit.
2010. nov. 9. 14:30

Más emberré ne válj miatta. Én abban hiszek, ha valaki szeret minket az a kis hibáinkat is szereti, és fordítva is így van.

Van olyan pasi, akinek akármit csinálsz, semmi sem jó. Mert úgy érzi, hogy neki ez megjár, vagy abszolút nem szeret. Mennyi ilyen nő van!

Szerintem ne agyalj ezen, ha szeret, akkor szeret így is, és boldog veled. Legyél kedves, add magadat, akibe beleszeretett. Ennyi.

2010. nov. 9. 14:30
Szoktatok vásárolni a párotoknak meglepiket?
2010. nov. 9. 14:30

kielégítem minden szükségletét :)

akár érzelmi, akár testi vagy lelki...

2010. nov. 9. 14:28
nálam a szex beszokott jönni:D
3. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Miaumacs)
2010. nov. 9. 14:27
Hát, erre elég nehéz rövid frappáns választ adni! Én, azzal igyekszem Magunkat elégedetté tenni, hogy megpróbálok kiegyensúlyozott lenni és maradni. Ez pedig sok sok mindent vonz magával...:)
2010. nov. 9. 14:27
én gyermeket szülök neki, nekünk. és ilyen boldognak még soha nem láttam!! :)
2010. nov. 9. 14:25
Ti hogyan tennétek boldoggá magatokat a párotokkal együtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook