Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kérték meg a kezed? fórum

Hogyan kérték meg a kezed? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 22. 20:46
2 éve karácsony másnapján,éjszakások voltunk mind a ketten,mielőtt lepihentünk volna,előtte elővette a gyűrűt és megkérte kezem.Azóta már van egy 10 hónapos fiúnk:D
2009. okt. 22. 20:46
nekem 3000m magasságban, két síelés között egy forralt boros asztalkánál:)) nagyon romantikus volt, nem számítottam rá, bár titkon reméltem, h vmikor megtörténik, de azt, h akkor éppen, arra nem:)
2009. okt. 22. 20:46
Aznap késő estig dolgoztam, nagyon fáradt voltam, kitalálta, hogy menjünk sétálni. Végig nyávogtam a kocsiban, hogy vigyen haza, fáradt vagyok, főleg mikor már 1 órája kocsikáztunk azért, hogy majd sétáljunk :D Végül a Velencei tónál kötöttünk ki, lementünk a tóhoz, letérdelt és elmondta mennyire szeret, majd egy gyűrűt is kaptam :))) Egyáltalán nem számítottam rá :)
5. erababa1111 (válaszként erre: 3. - Erababa1111)
2009. okt. 22. 20:36
...és most is az vagyok :) Gyermekem is van már a páromtól, boldogan élünk :)
2009. okt. 22. 20:35
Nálunk idén nyáron Görögországban történt. Épp küzdöttem a gumimatracon a hullámokkal, miközben Ő snorkelezett és hozott fel szebbnél szebb kagylókat a tenger aljáról... na és az egyik kagylóba belecsempészte a gyűrűt, és úgy adta oda... Aztán mikor megtaláltam a gyűrűt először nem mondott semmit, csak néztük egymást, de aztán feltette a nagy kérdést és én természetesen igen-t mondtam. Nem volt sírás meg ilyesmi, de szerintem nagyon kis kreatív volt, meg persze romantikus is. Aznap este a barátokkal jól meg is ünnepeltük az eljegyzést, na ott a csajok helyettem is sírtak a meghatódottságtól :-)
2009. okt. 22. 20:35
Egy kiránduláson éjszaka az ágyikóban :) Nagyon nem számítottam rá, de rettenetesen boldog voltam! :)))
2009. okt. 22. 20:26

Nekem sajna nem volt romantikus a lánykérésem, csak felhúztuk egymás ujjára a gyűrűt.

máig sajnálom, hogy így történt, de a lényeg a lényeg!

:)

2009. okt. 22. 20:25

Milyen helyzetben kérték meg a kezed?

Romantikus volt?

Számítottál rá?


Kinek milyen élmény volt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook