Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kérték meg a kezed? fórum

Hogyan kérték meg a kezed? (beszélgetős fórum)


1 2
38. Ildenc (válaszként erre: 37. - E3e5c810b9)
2009. dec. 15. 21:33

Ez igazán aranyos volt!

Örök emlék!


(Másoknak is)


:)

2009. dec. 2. 13:07

Romantikus volt, meg nem is. Romatikus volt, mert 3000 méter felett Ausztriában kérte meg a kezem, mikor elmentünk sielni. Elmondta, hogy mennyire szeret és, hogy velem akarja leélni az életét, aztán megkérdezte, hogy leszek-e a felesége. Én hebegtem-habogtam meg sikongtam és mondtam, hogy igen. Kérdezte, hogy örökre ?(manapság ezt érdemes hozzátenni...) Mondtam, hogy örökre! Szóval szép volt, csillogott a nap a havon, és a szerelmem is édes volt nagyon.

Viszont azért nem volt romantikus mert anya is ott volt és 3an voltunk mikor megkérte a kezem. Anyát nem képzeltem oda, mikor erről álmodoztam. Na jó, mások is voltak körülöttünk, de anya konkrétan végignézte a dolgot és engem zavart kicsit. De így legalább készült fénykép a pillanatról!:)

36. f632c88244 (válaszként erre: 35. - Doxikri)
2009. nov. 8. 09:38
Hihiiii:-)
35. doxikri (válaszként erre: 32. - 754c7e07c3)
2009. nov. 7. 18:05
:-))
34. doxikri (válaszként erre: 33. - F632c88244)
2009. nov. 7. 18:05
Az meg a romantikába nem fér bele!!! :-))
33. f632c88244 (válaszként erre: 31. - Doxikri)
2009. nov. 7. 17:56
Szép is lenne, ha 3 lépés kellene. Én 3 lépést idegenekkel tartok, meg aki már átvert..pl
2009. nov. 7. 17:56
Gyorsan.
31. doxikri (válaszként erre: 30. - F632c88244)
2009. nov. 7. 17:52

Szia.

Én szeretem a romantikát. Nekm is romantikus volt, hogy megkérte a párom a kezem...de én nemet mondtam. Attól függetlenül, ninncs 3 lépés és 19 éve vagyunk együtt!

30. f632c88244 (válaszként erre: 29. - Doxikri)
2009. nov. 7. 17:48
na, itt már ellentmondásban is vagyunk..Üdv az oldalon, szép estét!
29. doxikri (válaszként erre: 28. - Anaxunamoon)
2009. nov. 7. 17:47

Romantikus, gyönyörű...ez belefér a nőkről alkotott képbe?:


"Amondó vagyok hogy nem árt a három lépés távolságot betartani még akkor is ha minden tökéletes. Egy apró gyengeség és máris a saját csapdádba eshetsz. Sajnos ilyen világban élünk. "


Nem akarlak bántani, de nem ellentmondásos ez?

Nem nézel vissza a fórumodra?

Bocsi, az offért!

2009. nov. 7. 17:22
Nekem a párom pont a 30-dik szülinapomon kérte meg a kedvenc éttermemben a kedvenc településemen. Olyan romantikus volt és gyönyörű. Életem egyik legszebb napja. Azért írom hogy egyik mert a másik kettő a kisfiam és a kislányom születése volt. Most csak röviden vázoltam mert dolgozom, de igérem legközelebb leírom részletesebben.
27. e28ddc7c9b (válaszként erre: 26. - Cicus Mackója)
2009. nov. 7. 17:07

Szorítok!!!!!!

Kívánom, hogy mind kettőtöknek egy örök élmény legyen.

Legalább olyan mint nekem, és életemértelmetlenségének.

2009. nov. 5. 21:57

Én tervezem majd,hogy megkérem párom, Ancsi (Hoxán //Cicus// néven) ,de hogy mikor és hogyan,az meglepetés lesz.


:))

25. Ildenc (válaszként erre: 24. - D0a7a517d6)
2009. okt. 29. 13:50

Bővebben???

:)

2009. okt. 27. 17:47
viccesen..................
23. opre
2009. okt. 26. 20:47
Tavaly szilveszterkor kérte meg a kezem persze igent mondtam aztán megbeszéltük, hogy az idén felhúzzuk a gyűrűt. Majd anyáéknak húsvétkor szóltunk. Nem ellenezték, áldásukat adták, de a gyűrűket most augusztus 20-án húztuk fel szűk családi körben. Nagyon Boldog voltam. Az esküvőt pedig még nem tudjuk mikor lesz.
22. Ildenc (válaszként erre: 9. - Terek)
2009. okt. 26. 20:26

Én elköltöztem otthonról a párommal, és a szüleim ezt csak úgy fogadták el, ha nem csak együtt élünk, hanem, hogy összeházasodunk.


Így megvettük a gyűrűt és felhúztuk egymás ujjára.


Már 10 éve.

2009. okt. 23. 23:21

Én a nem romantikusok táborát erősítem :P


Nálunk nem volt lánykérés...szilveszter után megbeszéltük,hogy jöhet a baba..utána terhes lettem és aztán feljött,hogy szeretnék feleségként menni szülni...így május 22-én esküdtünk :) Szép volt az esküvő,ő is akarta....de megbeszéltük tartozik még egy leánykéréssel...egyszer majd :))) Ha meglesz a házikónk....

2009. okt. 23. 19:47
Ahol megismerkedtunk,ra 1 evre,szilveszterkor a ferjem elovette a 2 karikagyurut es megkerdezte.Akarsz a felesegem lenni?Hat mit ne mondjak nagyon meglepodtem,mivel mi mar idosebb korban ismerkedtunk meg.
19. Marott
2009. okt. 23. 19:43
No az igen érdekes volt. Sógorom megkérte a sógornőm kezét, anyós pityergett az örömtől. Erre kedves párom kint állt a teraszon, mint egy méregzsák - én - tájékoztattam a fejleményekről.Ekkor már 1,5 éve jártunk együtt. 2 mp. szünet, megkérdezte, hogy novemberben mikor érek rá, közöltem, hogy úgy általában mindig, erre bement és tájékoztatta a hallgatóságot, hogy november 19-én eljegyzés lesz nálunk. Később világosítottak fel, hogy anyósék folyamatosan fúrták a kapcsolatot, tehát ő egy bátor döntést hozott. Mindig kiállt a kapcsolatunk mellett, és immár több mint 23 éve a felesége vagyok. Valószínű jól vizsgáztam....
18. Orsi86
2009. okt. 23. 12:10
Kibérelt egy hajót a Dunán. És 1óráig hajókáztunk a kivilágított Pesten. Csak mi voltunk az egész teremben. Gyertyafény, pezsgő, halk zene. Felejthetetlen élmény volt! Természetesen igent mondtam. Azóta már 2,5 éve házasok vagyunk! :)
2009. okt. 23. 09:39
2007 Valentin napján. Nem számítottam rá, aznap direkt nem hívott, sms-t sem írt semmi. Úgy volt, hogy jön 5-re hozzám, de fél 7-kor még sehol sem volt. Mérges voltam rá. Aztán megjelent kiöltözve, kezében egy hatalmas csokor vörös rózsával, majd betette Demjén Ferenctől A most kell eldöntened című számot, és ezalatt kérdezte meg. ÉN először csak néztem rá nagy boci szemekkel, kérdezte, hogy na most akkor mi van?:) Én persze rávágtam az igent, idén júniusban volt az esküvőnk.
2009. okt. 23. 09:34
Sehogy:) Együtt éltünk 2 hónapja, mikor viccelődni kezdtünk és poénból azt mondtam, hogy következő májusban ideális lenne összeházasodni, mert mindkettőnk országában többnapos ünnep lesz és így nem kell senkinek kivenni szabadságot. Ő meg rávágta, hogy "oké" :))) Rá 1 hónapra felhúztuk a gyűrűket, idén májusban pedig megvolt az esküvő is:)
2009. okt. 22. 23:17

Sziasztok!


Nekem 2006 október végén kérte meg a párom Kékestetőn. Nem volt nagy letérdelés, de romantikus volt, mert félrehúzott egy csendesebb zugba. :)

Tudtam, hogy komolyak a szándékai de meglepődtem, hogy ott kérte meg és figyelt, hogy emlékezetes legyen.


Az esküvőnk pedig 2009 május 9.-én volt. Most szeretnénk bővíteni a családot.

2009. okt. 22. 22:43
A dunaparton ültünk egy kidőlt fán...egyszer letérdelt elém a homokba és megkérdezte, hogy lennék-e a felesége...persze ez "illegális" lánykérés volt. Pedig mindíg ilyen ócska romantikus lánykérésre vágytam. :) kár, hogy nem valósult meg :(...
2009. okt. 22. 21:09

Nálunk nem volt semmi nagy romantika, egyik este mondta, hogy szeretne egy eljegyzést. :-)

Kérdeztem tőle, hogy ez most lánykérés akar lenni? Mondta hogy igen.

Nem a szavak embere a drágám... :-DDD

Aztán mikor megcsináltattuk a gyűrűket, meghívtuk a szűk családot egy étterembe és ott már "normálisan" is megkérte a kezemet, felhúztuk egymás kezére a gyűrűt és ennyi volt. :-)

12. terek (válaszként erre: 11. - E28ddc7c9b)
2009. okt. 22. 21:08

Ez aranyos volt :D

Gratulálok az unokához!!! :))))

2009. okt. 22. 21:02

A tizenkilencedik szülinapomon a szüleivel voltak nálunk vacsorán. Mondván: ismerkedjen meg a két család, mint utóbb kiderült "száz" éve ismerik egy mást. Kisváros....

Éjfél tájban apósom elkezdte "noszogtatni" a fiát, na mond már el miért jöttünk.

Mikor nagynehezen elmondta, hogy mit akar: én bőgtem "mint egy albánszamár". Anyukám, nem kapott levegőt (végre egyszer csendbe maradt). Apu, egyszerűen közölte: Én nem bánom, vigyed, de vissza ne hozd!

Idén volt 29 éve!!!!

Már van két csodálatos felnőtt gyerkőcünk.

DE EZ MIND SEMMI!!!!!!!! VAN EGY TÜNDÉRI UNOKÁNK!!!!

10. kingi7
2009. okt. 22. 20:47
Ahol először találkoztunk, Tesco parkolóban :) tolattam ki a kocsiból a nagy hasammal és ott volt letérdelve az ajtónál :)
9. terek (válaszként erre: 1. - Ildenc)
2009. okt. 22. 20:46
Neked hogy kérte meg a kezed a férjed?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook