Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Önök kérték" az Mtv1, kértem egy nótát... fórum

"Önök kérték" az Mtv1, kértem egy nótát... (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 11. 19:11
Mûsor Zene Hírek Rólunk Kapcsolat Nóta szövegek Kérheto nóták
2010. ápr. 11. 19:10
2010. jan. 8. 16:00

Undoritó,amit művelnek felháboritó,hogy nem szégyellik magukat,igy visszaélnek a nézők jóhiszeműségével. Itt van példának okáért a Duna

Televizió kivánságkosár műsora én nem értem miért csak magyar nótát lehet kérni már lassan azt lehet látni a képernyőn vajon miért. Van ez a nóta tv uj csatorna emailben szombaton egy órától sugározzák az érdekes benne az,hogy email cimet elfelejtettek feltüntetni a képernyőn. délelőtt folyamán csak népdalokat, csárdásokat sugároznak és délután hat órától popzenét,v.mulatos számokat

és éjszaka megy a sláger tévé. Üdv.

2010. jan. 3. 19:58
Nem szabad az ilyeneknek bedölni. Ez olyan, mint a telefonos játék a TV-ben. 2x megpróbáltam, jó rá is fáztam, mert sose kerültem játékba, de jó sokat fizettem.
2009. okt. 15. 16:18
Csak akkor adnak le valamit, ha nagyon sokan kérik...
2009. okt. 15. 16:09
Én azóta nem hiszek bennük, amióta a nagypapámnak kértek egy dalt a 90. szülinapjára, és nem adták le.
2009. okt. 15. 16:00
a mamámnak szülinapjára "rendeltem", nem igazoltak vissza(eamil küldtem), most lejátszák vagy nem? ki tud segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook