Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ismerkedtél meg a pároddal? Ki csábított el kit? fórum

Hogyan ismerkedtél meg a pároddal? Ki csábított el kit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 8. 11:50
Egy munkahelyen dolgoztunk, 3 évig "csak" izzott a levegő, majd összejöttünk...3 hónap után összeköltöztünk...A csábitás az én voltam:) de azonnal válaszolt:)...
2009. dec. 8. 11:50
Én nem hiszek a szerelem első látásban, nálam sokat kell tennie egy pasinak, hogy a vonzalomból szerelem szövődjön, de már most azt mondom a sok vita ellenére (mivel nálunk tűz és tűz) szeretem (ezt meg főleg onnan h akármilyen egoista majom néha, nem tudom elhagyni, mert amúgy meg érzem, hogy imád :) ). Mikor először láttam nem igazán villant be semmi, de láttam, hogy ő mikor meglátott, már falt a szemével, mert nagy nőcsábász (volt). Másodjára már kijelentettem magamnak: legközelebb ez a pasi fog hazavinni a tamfolyamról és kipróbáljuk! Így lett! :D
2009. dec. 8. 11:46
A munkája során ismerkedtünk meg, el kérte anyukámtól a számomat:) A csábítás kölcsönös volt. Kb.egy hónappal azután, hogy meg ismerkedtünk, össze is költöztünk:)
5. b2076ec79b (válaszként erre: 4. - B2076ec79b)
2009. dec. 8. 11:44
*nappal
2009. dec. 8. 11:44

Én az első percben :)

Egy közös barátunk születésnapi bulijára voltunk meghívva mindketten. Akkor imertük meg egymást, de az első pillanatban érezni lehetett, hogy van valami :) Aztán a buli után pár napal találkoztunk újra, meg újra, meg újra... Biztosan tudtam hogy ő kell nekem :)Kb 1-2 hónap múlva összeköltöztünk. Fél év múlva már vártam az első babánkat, aki már elmúlt 7 éves, és van már egy 21 hónaposunk is azóta :)

2009. dec. 8. 11:43

egymást csábítottuk el:D

Csak úgy izzott a levegő közöttünk...:D

2009. dec. 8. 11:43

én 3 hónappal a megismerkedésünk után közel félévre kimentem külföldre dolgozni, igazából akkor dőlt el kint, hogy Ő az.

:)

2009. dec. 8. 11:41
Mikor jöttél rá, hogy igen ő az aki kell neked?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook