Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítsam meg a kiszemelt férfit? fórum

Hogyan hódítsam meg a kiszemelt férfit? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 18. 21:22
Sziasztok! Segítsetek, skorpió a horoszkópom és nagyon tetszik nekem egy halak pasi! Hogyan hódítsam meg? Mit tegyek???
10. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 6. - Angel92)
2011. ápr. 8. 19:30
A férfiak még inkább úgy vannak ezzel,mint ahogy te: "Aki túlzottan meg akar hódítani abban nem látom a kihívást". Számukra sem jelent kihívást az,aki tálcán kínálja magát,aki fut utánuk (tudom, h a te esetedben nem erről van szó), akiről érzik,h nem kell meghódítani. sokkal jobban tudják értékelni azt,akiért megküzdöttek,aki hagyta, h meghódítsák.
2011. ápr. 8. 17:15
Töltsetek együtt minél több időt,ne csak 1-1 órát,hanem több órát,hétvégéket is.Akkor talán kialakul.A csók után a következő szint általában a szex,nem tudom hogy ez nálatok aktuális-e,de biztosan fordulópont lesz a kapcsolatban,azt viszont közösen kell eldönteni és neki kell majd elindítania...
8. d46b6ac834 (válaszként erre: 6. - Angel92)
2011. ápr. 8. 17:13

Hát úgy, hogy mahd ha eljön az "igazi", akkor pont egyformán akartok mindent!:))

Akinek mondjuk szerelmet is lehet vallani ... :))

7. 6752c58fe3 (válaszként erre: 1. - Angel92)
2011. ápr. 8. 17:12
Talán nem kellene túlmisztifikálni az egészet ilyen aszcendens-bigyókkal, és sokkal egyszerűbb lesz az egész.
6. angel92 (válaszként erre: 3. - D46b6ac834)
2011. ápr. 8. 17:11
:) hm ez változó h jobb vagy sem...:)Aki túlzottan meg akar hódítani abban nem látom a kihívást és unalmassá tapadóssá válik a dolog:)Persze aki ügyesen csinálja az díjazom...:)Nem szerelmet gondoltam vallani neki:)De csak van valami ami megőrjíti a pasikat...:) Bár 1 valamit nem értek:)Ha nem foglalkozom a fiúval nem válaszolok stb... annál inkább akar:) akivel kedves vagyok kimutatom, hogy nekem is szimpatikus az megijed...:( hogy van ez?
5. d46b6ac834 (válaszként erre: 4. - Angel92)
2011. ápr. 8. 17:05
Értem:) Sok sikert hozzá!:)
2011. ápr. 8. 17:03
köszi:) Bár azt nem mondanám, hogy félénk...:D inkább a másik véglet túl macsó:D sokat számít szerintem a haverok véleménye stb...:( ennek ellenére nekem tetszik a dolog, szeretem a kihívásokat:) Valami kicsit vadabb megoldásra gondoltam:)
2011. ápr. 8. 17:01

Nem a "járás szakaszban" van a csók?? .. óó ..


Amúgy meg: nem jobb az, ha Téged, mint Nőt hódítanak meg inkább?:)

2011. ápr. 8. 17:00

szia!Konkrétan a horoszkópra nem tudnék mit mondani,de van sok honlap ami ad párosítást a saját horoszkópodhoz,persze ez is függő,hogy kire mi illik belőlük.

Ha mennél egy szinttel feljebb,akkor legközelebb te kezdeményezz egy csókkal,köszönéskor és búcsúzáskor is mindenképp.Lehet egy kicsit félénkebb a fiú,adj neki egy kis erőt:)Találkozzatok gyakrabban,sms,telefon ilyesmik,persze csak finoman!

2011. ápr. 8. 16:51
Sziasztok:) Szeretnék segítséget kérni:) Lány vagyok mérleg a horoszkópom és skorpió az aszcendensem. Nagyon tetszik 1 halak srác. . . randizgatunk már 1 ideje. Kaptam tőle csokit és az 1. csókon is túl vagyunk:D de most valah áll a dolog:S Én komolyabban gondolom a helyzetet és ideje lenne a "járás szakaszba" lépni. Kérlek segítsetek, hogyan tudom az ujjam köré csavarni a kiszemelt halat?! Vagy adjatok tanácsot, hogy érdemes-e egyáltalán tovább foglalkoznom az egésszel? Köszi szépen:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook