Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? fórum

Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
271. tumbo2 (válaszként erre: 264. - 69fcad429e)
2023. szept. 11. 08:30
meg a pigmeusok is.
270. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 269. - Ágio8405)
2023. szept. 10. 22:51

Holnap találkozunk munka után.

Lassan haladunk, nem az a rohanós típus, de mindig jót beszélgetünk, sosincs kínos csend. Ő is egy visszafogott típus.

269. Ágio8405 (válaszként erre: 268. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 10. 20:50
Szuper. Történt már valami? Vagy beszelgettetek esetleg kettőtökről, jövőről? Mikor talalkoztok újra?
268. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 267. - Channa*)
2023. szept. 10. 20:16
Voltunk és nagyon jó volt:))
267. Channa*
2023. szept. 10. 16:04
Engem is érdekelne, hogy mi volt a strandos napon;)
2023. szept. 10. 13:54
Mi a helyzet? Volt randi?
265. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 263. - Malyva2)
2023. szept. 7. 15:24
Ez a fiú is rendszeresen sportol. Átúszta a Balatont is.
264. 69fcad429e (válaszként erre: 263. - Malyva2)
2023. szept. 7. 15:21
Az alacsonyság magában nem kizáró ok, Mexikó konkrétan kihalna ha mindenki csak magas pasit akarna magának :D a kerek fej viszont keveseknek áll jól :D
263. malyva2
2023. szept. 7. 15:16

Bianca, nem dehogy.

Az általad írt példák nem a pasi kinézete miatt elfuserált kapcsolatok.

Miert nem lehet egx teljesen normalis sportos kinézetű pasihoz vonzódni, aki épp alacsony és épp mondjuk kerek a feje.


Hidd el, az általam írt példàban a feleség nagyon boldog, és nagyon jó kapcsolatban van a férjével.

262. 69fcad429e (válaszként erre: 259. - Malyva2)
2023. szept. 7. 15:04
Az egyik rokonom is ilyen, azzal a különbséggel, hogy túlnőtte a 175 cm-es lélektani határt. A többi, a körszakáll és az elfuserált fej stimmel. Az ész se veti fel. Csak van egy tonna pénze (nem neki, a szüleinek) Valahogy nem irigylem a feleségét, aki kb. a pénzért szült neki gyereket és a majdani örökség miatt mindent IS elvisel neki meg az anyóséknak akik kitartóan utálják.
261. 69fcad429e (válaszként erre: 259. - Malyva2)
2023. szept. 7. 14:57
A szuper feleség valószínűleg már az elején megtanulta, hogyan ne taszítsa fizikailag az incel külsejű férje. A gondolatok ereje, na :D
260. malyva2
2023. szept. 7. 14:57
De nem hibáztatom FI-t, gondolom, ez korabeli sajátosság. Idővel érettebb az ember, es a külsőt a helyén kezeli.
259. malyva2 (válaszként erre: 257. - 69fcad429e)
2023. szept. 7. 14:55

Amúgy az “alacsony, körszakállas, furi fejűvel” mi a baj??

Úgy mindenkitől kérdezem.

De tényleg, mi a baj vele?

Egyik szomszédom szerintem pont ilyen, hát mit ne mondjak: van egy szuper felesége: talpraesett, klassz feleség, magasabb egy picit, mint a férje, nagyon szeretik egymast, van klassz gyerekuk, irigylésre méltó életük van, sok barát, jó rokonság, gyonyorű ház. Es a pasi nagyon talpraesett szintén, illedelmes.


Tegye fel a kezét, aki nem lenne hálás ilyen életért.

258. malyva2 (válaszként erre: 250. - Channa*)
2023. szept. 7. 14:47

Egyébként ez igaz. Csak én azt érzem, h pont FI nem elégedett a fiúval. Pedig lehetne valószínűleg.


Mellesleg látni szép lányokat nem helyes férfi feleségeként boldogan, és nem megalkuvásból (es nem érdekből). - ezt nem konkrétan a te írasodra írtam, csak úgy àltalánosan.

257. 69fcad429e (válaszként erre: 254. - Malyva2)
2023. szept. 7. 14:46

Persze, hogy nem igaz. Csak ha valaki meg meri fogalmazni az igényeit, pláne, ha nem szupermodell külsejű, akkor már megy a bradpittezés ...


Egyébként azt szokták mondani, ízlések és pofonok. Nekem pl. a világosszőke, sportos alkatú pasik jönnek be :), másnak a sötét hajú latinos külső, megint másnak a Jason Momoa-típus... De az, hogy valakinek az alacsony, körszakállas, "furi" fejű legyen az ideálja, olyanról még nem hallottam. Az a nők 99% - ának nem jön be, ez van. Szóval, tényleg, nem kellene egy bizonyos szint alá menni. Nem csak Angelina Jolie-nak (az a nő ronda, Adriana Lima és Irina Shayk sokkal szebb :D ) hanem a szomszéd Rózsikának sem...


Mondom: "kellene", mert mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja.

2023. szept. 7. 14:25
Pedikűr, manikűr, valkűr...
2023. szept. 7. 14:24
Esetleg szedjél kollagén italport, az beválhat. Elvileg jó a csontokra, ízületekre és a bőrre is jótékony hatással van.
254. malyva2 (válaszként erre: 249. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 14:21

Dehogy vágyik Angelina Jolie-ra.

Én sem vágyom Brad Pitt-re.

Dehogy. Ez nem igaz

253. 69fcad429e (válaszként erre: 250. - Channa*)
2023. szept. 7. 14:17

Én tudok a sorok között olvasni , ennyi. Egyébként nem húzok le senkit, csak próbálok egy alternatív irányt felvázolni. Tudom, látom hova vezet az ha valaki a húszas évei elején "elfogadja ami van"


Egyébként én nem bánom ki mit csinál. Olyan férfiből is ki lehet ábrándulni a végletekig akivel KÖLCSÖNÖS volt az a mindent elsöprő szerelem... akit valaha a világ legjobb pasijának tartottál, ő pedig téged a legszebbnek.


Miért is tapasztalja meg a FI (vagy bármelyik lány aki nem született Adriana Lima külsejével) milyen is az, találkozni egy ilyen pasival?

252. 69fcad429e (válaszként erre: 249. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 14:04
Angelina Jolie és Rózsika között azért van néhány fokozat. De te tudod... Van a környezetemben olyan is aki elfogadta a "korlátait" - most pótcselekszik folyamatosan és frusztrált mint az állat a 25 éves langymeleg házasságában - és olyan is aki boldog, egyedül. Ja, nem egyedül, cicával.
251. Channa* (válaszként erre: 249. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 14:04

Nem az!


Nekem nagyon bejött régen Bruce Willis, de nem cseréltem volna a férjemet rá;)

250. Channa* (válaszként erre: 245. - 69fcad429e)
2023. szept. 7. 14:03

Nem értem, hogy miért kell ezt csinálni.


FI-nek lehetősége van egy pasira, aki neki bejön, de az ismerős lánynak nem. Szerencs, mert lehet FI el is engedné, mert ő úgy is ronda.


FI magát is rondának látja, így simán lehet, hogy mást is pont annyira kritikus szemmel vizsgál, ahogy saját magát. Nem szépség királynő és a pasi sem egy modell. És akkor mi van? Sokan vagyunk ezzel így!


Azzal, hogy azt mondta, hogy nem egy álom szép pasi, még nem jelenti azt, hogy megalkuvás.


Teljesen feleslegesen viszitek el ilyen irányba az elképzelését.


Nem, nem húzom le a FI-t, azt sem tudom, hogy néz ki, de én pl. kétkedem abban, hogy tényleg ronda, ahogy ő nyilatkozik magáról.

Abban sem vagyok biztos, hogy a srác nem lenne jó, hiszen őt sem láttuk.


FI-ről van egy elképzelésünk. Én azt képzelem pl., hogy nem ronda, csak nem a mai divatos műnő. Értelmes az írásai alapján.

És még bevállalósnak is tartom, hiszen nem riadt vissza, hogy elmenjen már először a bicajozásra, illetve ráírt a srácra azok után, hogy semmi konkrétum nem volt megbeszélve, és találkoztak is illetve, holnap strand.


Én azt is gondolom, hogy ha mindketten újra akarnak találkozni, akkor nem is lehetnek unalmasok egymás számára.


A leírtak alapján összeillenek, és van mit várni egymástól.


FI! Ne vegye el a kedvet senki! Az a legfontosabb, hogy neked megfeleljen a srác és az ne, hogy mit gondol róla más, ki mit ír róla, ki mivel akar lehúzni!


Én nem alkudtam meg. Én annyit kívánok mindenkinek, hogy olyan pasit találjanak maguknak, akivel annyira elégedettek, mint én a férjemmel, és éljenek olyan boldogan, mint mi.

249. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 245. - 69fcad429e)
2023. szept. 7. 13:53
Az embernek muszáj elfogadni a korlátait. Most ez olyan, hogy a szomszéd Pista bácsi is Angelina Jolie-re vágyik, de mégis Rózsit vette el. Igen, lehet ez megalkuvás.
248. 6b4c154f13 (válaszként erre: 247. - 6b4c154f13)
2023. szept. 7. 13:43
És persze szerény.
2023. szept. 7. 13:41
Én szép is, meg okos is vagyok, úgyhogy nem tudok segíteni.. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
246. 69fcad429e (válaszként erre: 243. - Ágio8405)
2023. szept. 7. 13:22
Miért "mérgező"? Mert igaza van? Jó, fáj az igazság ... de inkább az fájjon mint valami más, évek múlva.
245. 69fcad429e (válaszként erre: 240. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 13:21

Pont ezzel a hozzászólásoddal árulod el, hogy ez színtiszta megalkuvás.


Adnék egy tanácsot, aztán vagy elfogadod vagy nem. Ha a megalkuvásnak csak egy szikráját is érzed ezzel a fiúval (vagy másikkal) kapcsolatban, inkább ne találkozz vele többet.


Egyik , SEMELYIK nő sem azt érdemli, hogy "úgyis csúnya vagyok, örüljek ha szóba áll velem valaki, szóval jó lesz a Peti/Jani stb is, igaz, hogy ronda de legalább jól elvagyunk"

Ezzel hosszú távon elpusztítod magad. Ha szerencséd van,"csak" nőként, csak az önbecsülésed pusztul el, ha nincs szerencséd.... azt inkább nem részletezem.


Közhely: minden betegségnek lelki eredete van. Közhely, de sajnos igaz. Tele vannak a rendelők lelkileg sérült , anno nagyon "kompromisszumkész" emberekkel.


Pont azok ez emberek próbálnak úgymond "lehúzni" lelkileg, hogy elégedj meg a 100% helyett a 70-nel is, akik belementek a megalkuvásba, az életük emiatt - főleg 40-50 felett - maga a frusztráció és most úgy kompenzálnak, hogy "másnak se legyen jobb"


Most mindjárt jön a "ha így gondolkodsz, 40 évesen te leszel a magányos macskás nő" duma. Hidd el, jobb 40 évesen egy pár kedves cica társaságában élni mint egy olyan emberrel akihez soha nem vonzódtál igazán vagy legrosszabb esetben az onkológián várni a sorodra mert találtak "valamit" .

244. malyva2 (válaszként erre: 243. - Ágio8405)
2023. szept. 7. 12:55

Dehogyis. Ő is azt írta az előzőre, h igazam van.

Figyelj, nekem hót mindegy, mit csinál, de nem tűnik túl elégedettnek ( a dolgok alakulásával).

243. Ágio8405 (válaszként erre: 242. - Malyva2)
2023. szept. 7. 12:52
Éljen a mérgező, nyomjuk még lejjebb hozzáállás. A hozzászólásaiddal egyáltalán nem segítesz neki. Sőt.
242. malyva2 (válaszként erre: 239. - Ágio8405)
2023. szept. 7. 12:41

Majd kiderül.

Nem lepődnék meg, ha egy idő után a lány egyre több kifogást találna benne

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook