Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan érjem el azt 6 éves lányomnál, hogyminden este hiszti nélkül menjen a fogmosás? fórum

Hogyan érjem el azt 6 éves lányomnál, hogyminden este hiszti nélkül menjen a fogmosás? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. uracsvivi (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2008. aug. 26. 11:02
Van elemes fogkefe minden csak szerintem lusta vagy ilyesmi.Volt úgy is már hogy nem szoltam neki hogy kellene menni fogatmosni mert nem volt kedvem veszekedni.Tuti rosszul tettem de kinek van kedve a cirkuszhoz?
4. magdolna23 (válaszként erre: 2. - Uracsvivi)
2008. aug. 26. 10:57

Szia nálunk úgyan ez volt a probléma a 3 éves lányomnál reggel este hiszti. Nem mosot fogat

A vége az lett hogy a fogorvosnál kütöttünk ki aki jól meg is nyuzta szegénykémet. Na ez volt a lányom életében a forduló pont azóta rendszeresen mossa a fogát.

2008. aug. 26. 10:57

elmondta miért nem szereti? lusta kimenni, vagy a fogkrém izét utálja? vagy mert utána aludni kell menni?


elektromos fogkefét nem probáltad, vagy másik fogkrémet?

2008. aug. 26. 10:46
Minden este meccs van ez ügyben.Szeretné elsumákolni.
2008. aug. 26. 10:44
Hogyan érjem el azt 6 éves lányomnál, hogyminden este hiszti nélkül menjen a fogmosás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook