Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan csökkentsem az étvágyamat? fórum

Hogyan csökkentsem az étvágyamat? (tudásbázis kérdés)


1 2
25. f64f0d9a69 (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2008. nov. 6. 17:49

Én is tag vagyok annál a cégnél aki forgalmazza és régóta kapható.

anyagcsere javító

gyomor, bélműködés szabályozása,vércukorszint szabályozása, testsúlyszabályozás stb.

Szerintem nagyon jó. a környezetemben sokan használják sikerrel és boldogan mutatják mennyit leadtak :D

2008. nov. 6. 13:11
Evés előtt egy jó nagy pohár vizet inni. Kicsit "becsapod" vele a gyomrod és kevesebb kaja is elég! Ja, és egyél lassabban!
2008. nov. 6. 11:39
Én bio CLA+T-t eszek!Semmi étvágyam tőle,már régebben is ettem és nekem nagyon lecsökkenti az étvágyamat.Ami előtte hatalmas volt!Úgyhogy ajánlom.
22. Nívea (válaszként erre: 16. - Zsuzsa88)
2008. nov. 5. 21:23

Én is hasonló vagyok hozzád. Csak én a sok próbálgatástól 79-re dagadtam. Most vagyok 71 kg. Én a 90 naposat csinálom, és már elég szépen haladok lefelé. Nem is éhezek, bár ez szerintem nagyban az almaecetnek köszönhető. Emellett az anyagcserét is rendbehozza, valamint zsírégető hatása is van(ahogy olvastam).

Van Nopalin Magyarországon is. Az egyik természetes anyagokat használó amerikai cég forgalmazza. Ha érdekel, elküldöm priviben a nevét. Mi régen tagok voltunk náluk, ezért nem írom le ide a nevét.Amúgy jó, csak drága. És megpróbál az ember spórolni, kevesebbet bevenni, így nem is használ.

2008. nov. 5. 20:44
Kösd le a figyelmed, az evés soxor unaloműző! És szegény József Attila, ha éhes volt (ő inkább éhezett), vizet ivott. Egyszerű, de nagyszerű praktikák!
2008. nov. 4. 22:06
7 napja iszom a grapefruitmag cseppeket és nem kívánom az édességet....kevesebbet is eszek, mondjuk immunerősítőnek vettem....és sokkal kevesebb hajam hullott ki hajmosáskor!
19. Zsuzsa88 (válaszként erre: 18. - 9df60c3431)
2008. nov. 4. 19:25
Ez egy darabig OK, de mi van akkor, ha az illető nagyon hízékony? Ha kicsit elengedi magát, máris rakodnak a kilók. Ezért szeretnék végre valami rendszerességet vinni az étkezésembe, hogy megszokjam, és éhezés nélkül fogyjak...
18. 9df60c3431 (válaszként erre: 17. - 9df60c3431)
2008. nov. 4. 18:58

Viccet félretéve:

A túlzott étvágy lehet vitamin, ásványi anyag és nyomelem hiány miatt is. Ugyanakkor ha pl Béres cseppet szedsz a fentiekre, az is nöeli az étvágyat. Szerintem nem kell ellene semmit tenni, ez is egyéni csak ránk jellemző, meg kell vele barátkozni.

Én is folyton farkas éhes vagyok, és szerintem vitaminhiánytól van.

Az éhség azt jelzi, hogy szüksége van valamire a szervezetnek. Ezt az érzést elég káros elnyomni én úgy gondolom.

2008. nov. 4. 18:56
evéssel :)
16. Zsuzsa88 (válaszként erre: 12. - F64f0d9a69)
2008. nov. 4. 18:42

Épp tegnap vettem almaecet-tablettát. Bár még nem próbáltam az almaecetet, mint olyat, de mindenkitől csak azt hallom, hogy undorító az íze. A patikus nő egyből egy csomó féle-fajta almaecet-tablettát és -kapszulát sorolt nekem, a "legszimpatikusabb" egy 30-as csomagolású tabletta volt, kérdezte, mézzel vagy méz nélkül kérem -e, mondtam, méz nélkül. OK, hogy az almaecet ízétől megkímélem magam, de van itthon jó sok mézünk, azt már nem fogom mesterségesen bevinni a szervezetembe. Ma kaja után pár perccel bevettem egyet, 3 pohár vizet megittam utána (azt hittem, szétdurranok, de a dobozon azt írja, legalább 0,5L vízzel kell meginni), és bedobtam egy kanál mézet. Utána viszont a torkomig volt a gyomorsavam. Ez normális?


Nopalinról nem is hallottam még (nálunk ilyen azt hiszem, nincs), edzőterembe járok, tehát a mozgás kipipázva, de az, hogy keveset egyek, de többször, az valahogy nem jön össze. Vagy a suli, vagy más programok miatt... Azon gondolkodom, hogy ha lejár a hónapos bérletem az edzőterembe, aerobicra járok majd, és 18h után nem eszek. Meglátjuk, mi lesz belőle... :)

15. Zsuzsa88 (válaszként erre: 14. - Niko76)
2008. nov. 4. 18:35
Hű, nem gondoltam ennyire drasztikusra... 20-21 évesen, 69 kilósan gyomorgyűrűt nem alkalmaznék. 60 kilós szeretnék lenni, 9 kilót csak leadok valahogy gyűrű nélkül :)
14. niko76
2008. nov. 4. 15:02
gyomorgyűrű
13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 12. - F64f0d9a69)
2008. nov. 4. 13:47

Kedves baranka!

Hol lehet kapni ezt a bizonyos fügekaktuszt itthon Magyarországon (külföldön már ettem)??

Írnál róla valamit bővebben?? Előre is köszönöm! Üdv: Fiti

12. f64f0d9a69 (válaszként erre: 10. - Zsuzsa88)
2008. nov. 4. 11:23

1. étkezés előtt pohár víz

2. étkezés után almaecetes víz

3. Nopalin v. hasonló néven más (én ezt használom)ez a fügekaktusz elveszi az étvágyat

Sok ismerősöm fogyott tőle tartósan.

4. keveset enni többször

5.mozgás - a felesleget leadod

:D valamelyik csak beválik!

11. Nívea (válaszként erre: 10. - Zsuzsa88)
2008. nov. 1. 22:05
Az igen! És ilyenek az emberek. Lassan már a saját anyjában sem bízhat az ember(na jó! már amelyikben)
2008. nov. 1. 21:50

Az a legnagyobb probléma, hogy nem kívánom a vizet. Van, hogy 1-2 nap nagyon ráesek, és egész nap csak vedelem a vizet, és van, hogy egy hétig is elvagyok napi 1-2 pohárral, ami nagyon kevés!


Cigi? Köszönöm, 2 éve és 3 hónapja, hogy végleg letettem! Csak azért, hogy lefogyjak, nem kezdek el ismét cigizni. A párom kedvéért hagytam abba (elsősorban), nagyon utálta. Megértem.


A rengeteg stressz miatt lettem túlműködő. A pajzsmirígyeim jól beműködtek nekem az elmúlt 2,5-3 évben. Most igyexem kerülni minden stresszes helyzetet, pár embert, aki folyamatosan bosszantott valamivel, "lapátra tettem" (köztük egy olyan barátnőmet, aki éveken keresztül keverte nekem a szart, és még csak nem is jöttem rá, hogy ő az, aki miatt érdekesen látnak mások, aki miatt ezerszer összevesztem a párommal - mindig is hajtott rá - aztán idén nyáron minden kiderült). A csajjal nem beszélek, azóta a párommal csak nagyon ritkán kapunk össze vlmi miatt, tehát most relatív nyugis körülöttem minden. Remélem, így is marad, de azért fogyni is szeretnék :D

9. Nívea (válaszként erre: 6. - Zsuzsa88)
2008. nov. 1. 21:45

Én szedem az almaecetet. Az olcsóbb DM-es kapszulát veszem. Elég sok van benne, nem is veszek be csak 1-et reggel. És én nem vagyok tőle olyan éhes, mint előtte voltam. Eleinte reggel,este vettem, de mostmár csak elég reggel. Nekem bevált :)

A víztől csak kutyorog a gyomrom, a teától is, de ez tényleg bevált. De kinek mi. Amúgy nem a zöld tea a legrosszabb, hanem a fekete :( fuj! Annak förtelmes íze van. De a zöld teát nagyon szeretem. Próbáltatok már ízesítettet venni? Vagy csak a natúr zöldet isszátok?

Én a lime ízeítésű (azt hiszem Herba márkájú)zöldet iszom. Rossmann-ban vettem. És minden nélkül ízlik. Dehát kinek mi :D

8. 9df60c3431 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. nov. 1. 21:38

Én pont most ittam két pohárral, de éhes vagyok.

Minden este zöld teát iszom, de még ilyet hogy étvágycsökkentő nem hallottam róla :O

2008. nov. 1. 21:37

Sok ásványvizet igyál nekem ez mindig bevált, igaz csak átmeneti megoldás. Mint ahogy a cigaretta is.

ja és a legjobb étvágycsökkentő még mindig a stressz :(

Nincs időm enni, nem vagyok éhes, nem is tudnék enni = fogyás..

2008. nov. 1. 21:28
És mi a helyzet az almaecettel/almaecet-tablettával (kapszulával)?
5. Zsuzsa88 (válaszként erre: 4. - Buhu bahu)
2008. nov. 1. 21:19
Én szimplán utálom, a hátam közepére nem kívánom, hányni tudnék tőle... Az a legszarabb, hogy mindenféle ízesítés (méz-citrom) NÉLKÜL kellene inni, mert különben nem hat. Úgy viszont tényleg nagyon förtelmes az íze.
4. buhu bahu (válaszként erre: 3. - D0b7178f40)
2008. nov. 1. 21:08
En nem tudom miert, de egyszeruen nem birom meginni a zoldteat, utanna annyira faj tole a gyomrom..Mitol lehet?Pedig olvastam en is mindenfele, h mennnyire jo...
3. d0b7178f40 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. nov. 1. 21:04

Szia Zsuzsa88

a zöldtea evés előtt 1/2 órával kell inni,hogy kifeltse a hatását.

2008. nov. 1. 20:58
Azon gondolkodom, veszek étvágycsökkentő tablettát, viszont nem tudom, bele merjek -e fogni, tartok a mellékhatásoktól. Viszont azt is tudom, hogy a zöld tea természetes étvágycsökkentő. Hogyan igyam, evés előtt? Hogyan fejti ki fogyasztó hatását?
2008. nov. 1. 20:57
Hogyan csökkentsem az étvágyamat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook