Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan csenjem el párom telefonját? fórum

Hogyan csenjem el párom telefonját? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. febr. 22. 11:07
Nem én alakítottam így ahogy történt, beleszólásom sem volt és mégis igaz volt amiket eddig mondott, és hiszek abban, hogy az Isten jót akar nekem és tudom hogy oka van annak hogy visszahozott ide hiszen kértem őt erre, mert már egyszer szakítottunk így hogy én elköltöztem hogy fejezzük be. Ő mégis visszahozott és én nem tettem érte és nem könyörögtem, mert felfogtam hogy vége, bár nagyon rossz volt.
80. Nirvi
2011. febr. 22. 11:03

Amúgy nagyon sajnálom, hogy így alakult, egyáltalán nem lehet könnyű 9 év után ilyen döntést hozni egyik félnek sem.


Azért persze drukkolok, hogy minden jó legyen, hisz te még szereted....

79. Nirvi (válaszként erre: 76. - Niki607)
2011. febr. 22. 10:52

Hát igen...így jobban hangzik:

Én nem akarom ám, hogy szakítsunk, de így lesz jobb mindkettőnknek

Minthogy:

Nem akarom folytatni, vége!


Az ő lelkiismeretének is könnyebb és neked is ad még egy halvány reményt, hogy bízzál a jobb kapcsolatban.

Lehet tényleg nem akarja, hgoy vége legyen, hisz benne van a pakliban, de akkor neki is tenni kéne azért, hogy megoldódjanak a problémák.

nekem ez a véleményem.

A jósnő meg csak egy dolog.

Úgyis úgy alakul az életed, ahogy azt te irányítod.

78. 9536810fa1 (válaszként erre: 76. - Niki607)
2011. febr. 22. 10:44
"Ő nem akarja" ... hintáztat, lebegtet... a leggerinctelenebb megoldás. "Nem akarok Tőled semmit, vége." Tudod, milyen nehéz kimondani... DÖNTÉST hozni? A férfiak erre szinte mind képtelenek. Inkább marad a lebegtetés, majd lesz valami, történik valami alapon. Eh :/
77. rockerina (válaszként erre: 49. - 859d58d4d8)
2011. febr. 22. 10:37
Ez milyen típus ez a telefon?? :)
2011. febr. 22. 10:34

Sziasztok.


Tegnap este beszéltünk és azt mondta hogy ő nem akarja de az lesz a legjobb mind a kettőnknek ha befejezzük, mert ő nem tud megbocsájtani. Csak az a baj hogy ezt mindíg hozzáteszi hogy ő ne akarja és ez az ami reményt kelt bennem állandóan, plusz voltam egy jósnőnél amiben eddig nem hittem. Ő egész éves jóslást csinált és nem a szerint élek, mert egy hónapban talán egyszer ha előveszem hogy megnézzem mit mondott arra a hónapra és mi teljesült belőle, és eddig nagyon sok minden úgy alakult ahogy ő mondta. Ezt is megmondta hogy most döntés válaszút lesz, de április végére azt mondta hogy ki fogunk békülni és a szerelempróbás könyv is tartja bennem a lelket hogy hátha sikerülne.

2011. febr. 22. 09:57
Alvás közben csempészd ki a wc-re :) --de egyet értek Sonja1224-el, a kérdésben, hogy mit csinálnál?
74. agis (válaszként erre: 12. - Niki607)
2011. febr. 22. 09:38
:S
2011. febr. 22. 09:21

Oké!

Megszerzed a telefonját és végigolvasol benne egy kibontakozott szerelmi kapcsolatot. Akkor mit csinálsz?? VÁLASZOLJ!! Ne nekem, ne a fórumnak, hanem saját magadnak!

Biztos az, hogy neked még azzal a férfival van dolgod, aki ilyen ívben tesz a te érzéseidre, gondjaidra, akivel ennyire nem lehet megtalálni a közös nevezőt? Még egy ilyen egyszerű kérdést sem tehetsz fel neki, ert pontosan tudod, hogy nem válaszolna őszintén...

Mennyivel leszel előrébb, ha megnézheted? Pontosan tudod - mert hiába mondod, hogy nem tudod - ez a kapcsolat már alapjaiban ingott meg. Ha már a telójára kell ilyen szinten vadásznod... hát a fene tudja, hogy meddig érdemes még a gerincedet csavargatnod egy ilyen partnerért!

De ez a te döntésed, a te karmád, hogy meddig vagy hajlandó lent lenni kutyában egy ilyen "társért"!

72. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Niki607)
2011. febr. 21. 17:23
Kérdezd meg tőle! Ha még este 11-kor is beszélget valakivel, akkor elég valószínű, hogy megcsal szerintem, meg hogyha mindenhova magával viszi, még egy pillanatra sem téveszti szem elől, akkor meg pláne.
2011. febr. 21. 15:48
Szia nekem is igy keszdődőt a telefonal és én se tudtam hogy ki asz és nem alutam adig el mig eltudtam lopni és kiderült hogy nő van adologban sajnos nálam se lkehetet meg beszélni mindig nálavolt a telefon még a párnája alá is eldugta nehogy meg találjam ha tiszta a lelki ismerete meg mutatná de nem és azért csinája szerintem kikel lesni mikor alszik nagyon mélyen és akorcsak meg mozdul de nem ébredfel .Ha barát vagy haver akor nincs neki mit eltitkolni én igyjártam .
70. Nirvi (válaszként erre: 68. - Niki607)
2011. febr. 21. 15:09

Szerintem meg te csak ezzel nyugtatod magad, hogy más beszéli tele a fejét, mert fájna azt elfogadni, hogy már nem szeret. Lehet van aki tényleg befolyásolja valamennyire....

Hiába írod azt, hogy nem beszél ezért meg azért....

Értsd meg....ha szeret, akkor leül veled beszélni és elmondja mi a gondja-baja.

Sajnos ez van.

69. Pen80 (válaszként erre: 68. - Niki607)
2011. febr. 21. 15:08
Innen szélmalomharcnak tűnik. Nem lehet, hogy ez már inkább a büszkeséged egyébként? Ne válaszolj nekem erre, csak gondold át.
2011. febr. 21. 15:05
De nekem akkor is tudom kell ki az aki írogat neki és ha tényleg igaz hogy teledumálja a fejét akkor ő nem lát mást ezen és a bosszún kívűl, nem is fog beszélni.
67. Nirvi (válaszként erre: 66. - 16594e332e)
2011. febr. 21. 14:57
Igen, ezért írtam én is, ha arra nem hajlandó, hogy normálisan beszélgessenek a problémákról, akkor nincs értelme az egésznek.
66. 16594e332e (válaszként erre: 65. - Nirvi)
2011. febr. 21. 14:55
DE CSAK AKKOR fog beszélni, ha szeretné rendbehozni. Ha nem, akkor semmi értelme.....tapasztalatból mondom.
65. Nirvi (válaszként erre: 64. - Niki607)
2011. febr. 21. 14:46

Megértelek teljesen.....én is megcsináltam egyszer, hogy leléptem 2 hétre, bár nálunk más jellegű problémák voltak, de bevált az, hogy elmentem. Kicsit átértékelte a dolgokat azóta és sokat változott, amihez persze nekem is sokat kellett változnom.

Sajnos itt mi sokat nem tudunk nektek segíteni, max meghallgatunk és véleményt mondunk, ezt valahogy nektek kell megoldani, de én még mindig kitartok amellett, hogy ŐSZINTÉN, KETTEN, le kell ülni és megbeszélni.

Szerintem ez az egyetlen megoldás.

Ha ő ezt sem akarja, akkor már semmit nem akar.

Jó persze, a férfiak nem annyira lelkizősek, de gondolom azért ő is érzi, hogy nincs minden rendben...

És ha csak egy kicsit is szeretné helyrehozni a kapcsolatotokat, akkor ennyit meg tudna tenni érted, hogy őszinte lesz hozzád.

2011. febr. 21. 14:41
Ezt én is gondoltam már így ezért mentem el tavaly decemberben csak amikor minden nap felhívott és hallottam mert ő nem vallotta volna be hogy ez így volt hogy mennyire rosszul érzi magát akkor úgy gondoltam hogy még szeret. de ez már katasztrófa amit most művel és ez egyik pillanatról a másikra változott meg.
63. Nirvi (válaszként erre: 62. - Niki607)
2011. febr. 21. 14:39

Naharagudj, hogy ezt írom, de eddig amiket itt leírtál a párodról, nekem az jön le ,hogy már nem szeret.

Persze nem ismerlek titeket így ezt nem is állíthatom biztosra. Csak egy észrevétel.

De ha az én párom lenne ilyen....hát igencsak elgondolkoznék rajta, hogy szükségem van -e rá továbbra is...

Nem lenne egyszerű elhagyni, de lehet rávenném magam.

2011. febr. 21. 14:36
Te nem ismered őt nagyon makacs típus és nsgyon sok mindent már csak azért csinál hogy nekem már csak azért sem legyen igazam. Sokszor mondja nekem azt hogy már csak dacból sem.
61. Nirvi (válaszként erre: 60. - Nirvi)
2011. febr. 21. 14:36
Ha fel is ébred arra, hgoy nyikorog az ágy, csak visszaalszik pár perc alatt és akkor te oda tudsz osonni. Ha kell, akkor próbáld meg minden éjjel.
60. Nirvi
2011. febr. 21. 14:35
Ha meg minden áron titokban akarod megnézni a telefonját, csak az maradt, miután elalszik. Ha éjjel nappal nála van...vagy az amit hte23 írt.
59. Nirvi (válaszként erre: 58. - Niki607)
2011. febr. 21. 14:32

Igen, ez mind szép és jó, teljesen meg is értelek hisz mi is több mint 7 és fél éve vagyunk együtt a párommal.

De tudod, ha ő nem azt érzi amit te....vagy semmit nem is érez már.

Mert ez 9 év után előfordulhat. Te is csak tippelsz, hogy szerinted érez valamit...

Szerintem ülj le vele és kérdezz rá konkrétan hogy mik a tervei az elkövetkező évekre. Veled tervez vagy nélküled?

És igenis kérdezz rá, hogy kivel és mit sms-ezik. Ha tényleg nincs takargatni valója, akkor mutassa meg, vagy legalább csak mondja meg, hogy ki az.

2011. febr. 21. 14:27
Először is ezek után ha mi szakítunk biztos hogy egy jó darabig nem tudok más pasira ránézni, és az én házam amit rendbe kellene hozni csak oda tudok menni ugyanabban a faluban van, és mivel én még mindíg szeretem nem könnyű ott hagyni és mást keresni meg pláne nem hiszen vele terveztem az életem és számomra most nem létezik más csak ő.
2011. febr. 21. 14:25
Nincs gyerekünk de én már iszonyúan vágyom rá de most nem is lehet mert így nem szülnék gyereket hogy nem biztos a házasságom. De én már rengeteg dolgot megtettem. Sok könyvet olvastam, kedves voltam hozzá, közeledtem, azóta is megcsinálok mindent amit eddig, bocsánatot kértem, pszichológus segítségét kértem, házassági tanácsadó segítségét kértem, megalázkodtam előtte, szinte már könyörögtem hogy próbáljuk meg mégegyszer, 7 nap híján végigcsináltam a szerelempróbát is türelmes vagyok és minden sértését lenyelem, mégsem jó semmi.Mégis érzem hogy még nem vagyok közömbös számára, tudom hogy ő nem ilyen, azt mondta eddig hogy fél és nem mer megnyílni megint mert fél hogy megint előjönnek majd ezek a problémák és megint csalódni fog. Ezek miatt a dolgok miatt gondolom hogy még van esély csak ki kellene ebből zökkenteni. Rettenetesen feketén látja most a világot, de ehhez meg kellene néznem a telefonját.
56. hte23 (válaszként erre: 54. - Niki607)
2011. febr. 21. 14:22

Vegyél egy ugyanojat mint az övé, és véletlenül cseréld össze.

Ennyi.


De én nem tenném a helyedbe. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor pakolj össze, költözz el ha tudsz hova menni ( gyerek van?) és ne menj vissza soha többet, keress mást.

2011. febr. 21. 14:18

""""Már elmentem de visszahozott és az ő lakása.""""

szia!

ez sajnos ismerős nekem. nálunk a kapcsolatunk utána egyre rosszabb lett.....és már soha nem is lesz jobb:((((((( és itt van a két gyerek is.

nálatok van gyerek?

2011. febr. 21. 14:11
Senkinek semmi ötlete nincs hogyan nézhetnék bele a telefonjába?
2011. febr. 21. 13:53
Nem érezném magam rosszul miatta mert legalább tudnám hányadán állunk egymással, de nem hiszem hogy megcsal és igenis van olyan hogy uszítja a másikat, mert ha a csaj akar a férjemtől valamit és meg akarja szerezni, akkor biztosan nem azon lesz hogy mi kibéküljünk. El tudom képzelni, hogy mondja neki a dolgokat hogy nem bocsásson meg nekem mert ez szörnyű dolog amit tettem, meg hogy miattam fordultak ellene a szülei. És amilyen állapotban van a férjem el is hiszi neki és tudom hogy sokat beszélgetnek, mert állandóan megy az üzi és a férjem buszsofőr és van egy csaj nem tudom hogy ő e az aki uszítja aki mikor még én is ott vagyok szemrebbenés nélkül odaáll a férjem mellé és végigdumál és végigröhögcsél vele 4 órát és tudja hogy én a felesége vagyok. Nem tudom hogy ő e az de ezért szeretném megtudni, hogy érdemes e még küzdenem vagy már nem tudom visszafordítani ezt az egészet. A férjemnek nokia x6-a van nekem is nokiám van az érintőképernyős okostelefon de még soha nem jelezte hogy mikor nézték meg utoljára és nincs kikapcsolva soha.
52. Fisica
2011. febr. 21. 13:16
Lehet rosszul érezné magát, de tudná az igazságot és azért az fontosabb, hogy tudja hányadán is áll a dolog, amúgy meg van olyan ember aki nem tudja megbeszélni a problémáit a másikkal, az én kapcsolatomba se megy ez könnyen.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook