Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan csenjem el párom telefonját? fórum

Hogyan csenjem el párom telefonját? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
141. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 139. - Niki607)
2011. márc. 13. 18:19
Azt hittem rendeződni fognak a dolgok!!Mi történt?biztos vagy benne?
2011. márc. 13. 16:36

"most hogy a másik szobában vagyok "

Hát mit akarsz a másik szobából ?

Hát mit csináljon szegény a másik szobában ?

Bújj mellé és kérd el tőle !

139. niki607
2011. márc. 13. 16:11
Na most már biztosan megcsal. Ő azt ondja hogy nem de minden este a telefnon lóg és 4-5 sms jön neki egymás után. Amíg egy szobában aludtunk addig le volt némítva most hogy a másik szobában vagyok már nincs és állandóan hallom hogy jönnek az sms-ek egyfolytában.
2011. febr. 24. 16:24

Kedves niki607!

Mivel annyira ragszkodsz ehhez a kapcsolathoz, hogy akár párod telefonjába is bele akarsz nézni, akkor ehhez megadom a kezdő lökést.

Irány a kereső és írd be hogy: smském vagy mobillehallgatás.

Rákukkantottam ezekre az oldalakra, de annyira nem érdekelt a téma, hogy kivesézzem a szakirodalmat. Jó szórakozást!

Ai.,

az Ördög

2011. febr. 23. 23:48

Bármelyik szolgáltató valamennyi díjat felszámítva kiadja a részletes hívás és sms listát.

Én kértem a t-mobtól már, igaz itthon nyomtattam ki, talán 3-400ft-al terhelték meg a következő havi számlám.

Ezen a listán látod a számot aki hívta, akit hívott, meddig beszéltek, idő rendi sorrendben.


Sok sikert! Szép éjszakát!

2011. febr. 23. 18:51
Tul éretlenek és tapasztalatlanok voltatok aházassághoz!
2011. febr. 23. 18:14
Még egy gondolat ebben a házasságban nincs helye gyereknek, szegény csak Ő inná meg a levét.
134. angyal 79 (válaszként erre: 104. - Niki607)
2011. febr. 23. 18:03

Nem vagyok váláspárti.Leszögezném.

De ha házasságban már csak az egyik fél boldog vagy egyik se akkor bizony jobb válni.

Alapvető probléma a házasságotokkal, hogy nincs meg köztetek a kölcsönös tisztelet, nincsenek közös célok, amik előbbre vinnék a házasságotokat.Sajnos ez az első pillanattól fogva hiányzik sztem, másképp nem fásultatok volna bele.

14.évünket tapossuk együtt és vannak jobb és rosszabb periódusok,de mindenen át tudunk jutni, mert MINDKETTEN ezt akarjuk.

Szerelem, hol van hol nincs.De szeretet és tisztelet, bizalom az mindig.Ezek nélkül sajnos nem működik.

Ragaszkodni lehet, és talán még törvényszerű is hosszú idő után, csak nem érdemes.Az élet rövid!!!

133. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 132. - Niki607)
2011. febr. 23. 14:52
A férjed egy nagy gyerek!Nincs igénye arra,hogy csak Veled kettesben lakjon!Igy kényelmes anyuci szoknyája mellett!Nem egészséges a szülőkkel együtt lakni!
132. niki607
2011. febr. 23. 14:40
Én nem mondtam hogy nekem nincsenek hibáim, pontosan ezért kérte őt és mondtam neki hogy senki sem tökéletes és én is hibázhatok. Egyébként biztosan azt mondaná nektek is mint amit másnak. Mindenkinek azt mondja hogy ő megadott mindent és én fejőstehénnek néztem őt és soha nem akartam neki gyereket szülni, meg hogy belekevertem a szüleit. Nem mondom hogy nincs benne igazság, mert az igaz hogy megadott mindent, de úgy ahogy ő gondolta, engem viszont a pénz nem érdekel, mert nekem többet ért volna egy együtt töltött nap mint egy ajándék. Ő így látja a dolgokat, és nem lát mögé , eltúlozza. Ugyanis én nem azt mondtam ha nem vesz házat akkor elválok, mert különben minimum 4 lehetőséget hozatm fel neki hogyan lehetne sőt azt is mondtam mivel nekem van egy házam amibe ő nem akar menni ha eladom majd akkor mert akkor lesz egy kis tőkénk. És egyik sem volt jó neki és a szemembe vágta hogy nem hajlandó feladni a kényelmét ezért. Pedig azt is mondtam hogy rekesszük el a házat ráköltöm a pénzemet mert hatalmas és akkor itt vagyunk a szülei mellett. A szüleiről meg csak annyit mondtam el neki szépen hogy néha jó lenne ha nem mindent együtt csinálnánk mert nincs külön életünk, semmit nem csinálunk külön. Azt bevállalom hogy én még 18 évesen azt mondtam neki hogy nem akarok gyereket, ez igaz. Én még tanulni akartam meg egy két évet dolgozni, de ő már akkor gyereket akart. 3 évvel ezelőtt megbeszéltük év elején hogy most már lehet és még ekkor nem voltak problémáink abba is hagytam a gyógyszer szedését hogy ürüljön ki a szervezetemből, tehát nem igaz hogy nem akartam mert akkor már szerettem volna. Hát ennyi. Nekem is vannak hibáim és én meg is bántam őket ezért szeretném rendbetenni, de ő azt nem látja hogy ő sem tökéletes és azt mondja hogy ez nem igaz és csak ezt látja amit leírtam holott én tényleg ezeket mondtam .
131. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 46. - Fisica)
2011. febr. 23. 14:38

:DDD Zsebre teszi, úgy tesz, mintha keresné a férjjel együtt, majd egyszer csak berezeg a segge, és csilingelni kezd a Baby, I love you.


hát ezt már nehezen magyarázná ki :)

130. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 128. - Nirvi)
2011. febr. 23. 14:12
Én is!
2011. febr. 23. 13:56
Egyébként sajnálom Niki607-tFiatal még ahhoz,hogy egy rossz házasságban éljen!Talán fél az új dolgoktól!Nem hiszem,hogy boldog igy és ha nem változtat hamarosan nem sok esélye van aboldogságra!!!!!!!!!Amugy meg mit gondolt mit fognak irni ezekre dolgokra a fórumozok,hogy csodás a házasságod?????????
128. Nirvi (válaszként erre: 127. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 23. 13:53

Nem védeni akarom, de tulajdonképpen nem a párkapcsolatához kért tanácsot, hanem hogy hogyan vegye el a telefonját....

Igaz ehhez hozzátartozik az is, hogy mi érdeklődünk, hogy ugyan miért akarja elvenni...

Igazából az ő baja, ha így akarja helyretenni a kapcsolatát....szenvedjen csak tovább, ha jó neki.

Szerintem békén kell hagyni. Különben se idegentől várjon segítséget, mert lehet ha meghallgatnánk a férjét is, azonnal változna a véleményünk. Hisz gondolom ő is tudna rossz tulajdonságokat sorolni, illetve a problémákra lehet más szemszögből mutatna rá.

Én kíváncsi lennék a férj véleményére is a kapcsolatról.

127. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 126. - Nirvi)
2011. febr. 23. 13:49
Akkor miért kér tanácsot?Nem a telefonját kellene elvenni,hanem pakolni és GO!Igazad van!
126. Nirvi
2011. febr. 23. 13:35

Csajok....szerintem hagyjátok. Nem fogja úgysem megérteni, mert nem akarja. Csak saját magát ámítja ezzel az egésszel és próbálja magát is meggyőzni, hogy ő egyedül helyre tudja hozni. Pedig egyedül nem tudja. De ezt úgysem érti meg.

Majd talán egyszer rájön....

2011. febr. 23. 13:27
Most komolyan azt hiszed hogy a lelki problémáit beszéli a telefonján állandóan,a kádban is ?NE tedd Magad nevetségessé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
124. 9536810fa1 (válaszként erre: 121. - Niki607)
2011. febr. 23. 13:25

... amit Te csinálsz, az nem a szeretet ismérve... és éppen azért, mert gyerekkorodban nem kaptál szeretetet, nem kellene most már azt kapnod... valakitől? ... vagy arra vagy berendezkedve, hogy nem szeretnek?

Amiket írsz, abból kívülállónak annyira egyértelmű, hogy mi van, csak ugye, aki benne van, mindig mást lát.

2011. febr. 23. 13:24
Egy valamit el felejtettél Ő vajon SZERET e még Téged!?Azt kellene megértened,hogy egyedül nem tudsz semmit tenni!FOGD már fel végre!!!!!Nem csak neked kell tenni ezért a házasságért!HA fejre állsz akkor sem!!Mindenre azt mondod,hogy dacból ezt mondja,dacból azt mondja,tényleg igy gondolod vagy csak magadat ámitod ezzel a sok hülyeséggel??
122. niki607
2011. febr. 23. 12:59
Egyébként én letojom a Csernus stílust meg őt magát is, mert az ő házassága is tönkre ment és még ő beszél.
121. niki607
2011. febr. 23. 12:59
Könnyű kívülről így beszélni, de annak aki benne van nem igazán könnyű feladni az egész életét és egyedül élni egy lakásban úgy hogy még szereti a férjét. Én szeretnék tőle gyereket de egyrészt ő mondja hogy ő most már nem akar másrészt pedig az nem oldaná meg a kapcsolatunkat ezért írtam hogy nem most, mert attól nem lesz jobb és ő meg most már csak dacból sem akar. Valahol én is tudom hogy el kellene engedni csak attól félek hogy nem tettem meg mindent annak érdekében hogy rendbejöjjön. Állandóan felmerül bennem a kérdés hogy mi lesz ha később kiderül ha megteszek valamit amire eddig nem jöttem rá akkor rendbejött volna. Egyébként velem az a probléma ha én szeretek valakit akkor nagyon szeretem és én nagyon a szívemre veszek dolgokat, mert nem volt igazán jó gyerekkorom, mivel a szüleim alkoholisták voltak és nem sok szeretetet kaptam, talán ez is benne van a dologban. Egyébként meg a telefonját azért akartam elvenni, mert ha van neki valaki ha nincs valaki akkor is kavar valaki, mert engem is hivogattak telefonon, meg az otthoni telefont is anyósomat is, tehát valaki nagyon rosszat akar. Csak ezért.
120. 9536810fa1 (válaszként erre: 119. - Átlagos)
2011. febr. 23. 12:31
.... én is így látom, csak igyekeztem finom, női megfogalmazásban adagolni. :DDDD
2011. febr. 23. 12:13

Hát nem hittem volna hogy ez a cikk ennyi időt megér, ezért is olvastam végig az új hozzászólásokat. Csak azt tudjuk a cikk írójáról amit magáról leír és az alapján az én kéretlen véleményem nem változott: tipli.

De ahogy olvasom, egy olyan fórumozóval van dolgunk aki szeret szenvedni. Uncsi az élete, így a problémákba kapaszkodik bele, ami sajnos akad is. De akárhogy is csavarjuk a dolgot, ezt a kapcsolatot hosszú ideje nem tudja rendbe hozni, a férj meg nem is akarja. Persze ásó, kapa, nagyharang, meg küzdeni a másikért olyan szépen hangzik. De kérdem én: így akarod elb@szni az életed?! Olyan emberrel élsz együtt akitől gyereket akarsz, de nem most! Akkor majd 20 év múlva? Segítséget kérsz hogy nézz a telefonjába? Szerintem neked kellene pszichológushoz menned, de én kéretlenül ingyen is megmondom.

Ha ilyen életet akarsz, akkor fogadd el és ne rinyálj, ha pedig esélyt akarsz a boldogságra akkor tipli.

Elnézést a "Csernus" stílusért.

118. 9536810fa1 (válaszként erre: 116. - Niki607)
2011. febr. 23. 10:57
Nincs ezzel semmi gond... élhettek örök életet ebben a házasságban. Rengetegen élnek szeretetlenül egymás mellett... és rengeteg férfi él úgy házasságban, hogy semmibe veszi asszonyát, és mással hetyeg... ahogy a Te párod mondja, mással beszéli meg gondjait, bajait.
117. niki607
2011. febr. 23. 10:53
Nem volt valaki de akkor még nagyon fiatal voltam de iszonyúan szerettem ő volt az első nekem és nagyon nehezen tettem magam túl rajta.
116. niki607
2011. febr. 23. 10:52
Amit csak látok minden hozzá kötődik. Rá alapoztam az életem, mert nálam egy házasság örök életre szól.
115. Pen80 (válaszként erre: 114. - Niki607)
2011. febr. 23. 10:52
Neked is ő az első komoly kapcsolatod?
114. niki607
2011. febr. 23. 10:50
Ekkora fájdalmat és tehetetlenséget még soha nem éreztem és annyira kötődöm hozzájuk hiszen ők voltak a családom és szeretem őket, amikor elmentem azt hittem belehalok.
113. niki607
2011. febr. 23. 10:48
Az a baj hogy én ilyen vagyok hogy bízok mindenkiben és ő mindíg olyan volt hogy ami a szívén az a száján.
2011. febr. 23. 10:40
Nagyon sokat kell még tanulnod a férfiakról!!Minden hülyeséget képesek beadni a csajoknak!Kimondtad a kulcsszót NEM AKARJA!Akkor kivel beszél állandoan??Egy jo tanács:ne mindent higgy el neki,azok alapján amit leirtál teljesen más dolog van a háttérben!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook