Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan csenjem el párom telefonját? fórum

Hogyan csenjem el párom telefonját? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
51. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 1. - Niki607)
2011. febr. 21. 13:14
Sehogy. Amúgy sincs olyan, hogy valaki uszítja (hacsak nem az anyósoddal SMSezik annyit). Ha más nő után lohol, az a férjed szabad akarata.
2011. febr. 21. 13:12

sehogy sem. beszélj vele


szerintem nagyon vacakul éreznéd magad, ha ilyesmire vetemednél

2011. febr. 21. 13:11
Nem mindegy az sem, hogy milyen a telefon! Ugyanis az enyém, olyan, hogy megjegyzi az időpontot, hogy mikor néztek bele utoljára, és ezt jelzi, mikor újból használni akarom! így tudtam, azt is, hogy az exem, mindig éjszaka nézte át a telóm, természtesen a párnám alól kivéve!
2011. febr. 21. 13:11
És fontos lenne hogy tudjam az igazat, mert nem akarok úgy vádaskodni, hogy nincs igazam vagy nem jól gondolom, de ha megbizonyosodnék róla biztosan eltírhítanám azt a nőt a közeléből.
2011. febr. 21. 13:08
Csak az a baj hogy amikor alszik mondom nem tudom megnézni mert hamar felébred, már ha felkelek akkor is mert nyikorog az ágy. Azt meg megint nem tudom megtenni, mert mindíg az ágya mellett van a telefonja mind a kettő, mert kettő van és annyira vigyáz rá, hogy soha nem teszi le mindíg a zsebében van, csak amikor lefekszik aludni akkor nem, egyébként meg fürödni is viszi magával, meg minden hova. Legalább te megérted a helyzetemet, mert nagyon nehéz feladni pláne 9 év után, főleg úgy hogy szeretem.
46. Fisica
2011. febr. 21. 13:02

Könnyű úgy adni tanácsokat, hogy nem éled meg. Ha valaki szereti a másikat nem tudja csak úgy otthagyni, eddig én is ezt tanácsoltam volna, hogy ha nem megy, nem kell eröltetni..de most, hogy nekem is vannak problémás dolgaim már egész máshogy látom a dolgokat.

"hagyd ott" - egy fenéket, nem olyan egyszerű ez! Ha érzed hogy csak egy kicsit is, de szeret, akkor nem szabad feladni!!! Úgyis csak te érzed neked mikor lett elég a kapcsolatból.

Nem biztos hogy az a megoldás a legjobb, ha véget vetünk egy kapcsolatnak...


A telefonjára pl tehetsz vmi ruhát vagy újságot ha pl leteszi az asztalra vagy máshová, ha nem találja mondd, hogy segitesz keresni és eközben tedd zsebbre, aztán ha esetleg elmegy fürödni akkor nézelődhetsz benne. Bár azért ez rizikós mert megtudja csörgetni esetleg a te telefonodról vagy ha éppen hivják akkor bukta.

Vagy ha éppen siet, vagy időre megy valahová , keverd el a telefonját hogy ne találja, de aztán úgyis muszáj elmenni neki, aztán ha haza ér majd kitalálsz valamit hogy hol találtad meg.

2011. febr. 21. 12:44

én egyszerűen megoldottam, akkor néztem a telefonját amikor aludt :)

de ez más story...

2011. febr. 21. 12:40
Nem tudom van e kapcsolata a lánnyal azt mondja nincs senkije. Soha nem néztem bele a telefonjába pedig már 9 éve együtt vagyunk és ezért szeretném még mindíg rendbetenni a dolgokat. Tudom hogy ő nem ilyen mert már ismerem és annyira belefásult ebbe az egészbe hogy nem tud kijönni belőle. Nem is azért szeretném megnézni a telefonját mert van valakije bár az sem kizárt de tudom hogy valaki uszítja és nagyon szeretné őt magának. Mert amikor külön voltunk fel is hívtak engem egy nő bár olyan volt a hangja mint egy 50 éve sasszonyé hogy köszöni hogy megkönnyítettem a helyzetét a férjemmel. És tudom hogy ellenünk uszítja ő meg úgy érzi szerintem hogy mivel senki nem áll mellette ezért neki már mindegy és mindenki ellen fordult.
43. Nirvi (válaszként erre: 42. - 9536810fa1)
2011. febr. 21. 12:18
Így van....és fontos, hogy mindig meg lehessen beszélni a problémákat. Őszintén!
42. 9536810fa1 (válaszként erre: 41. - Átlagos)
2011. febr. 21. 12:17
... aha, én is így gondolom, egy párkapcsolat akkor jó, ha két egészséges lelkületű, azonos célú felnőtt alkotja, egyébként csak billeg ide-oda... valakinek mindig rossz.
2011. febr. 21. 12:15
Hát én nem agyalnék azon mi meg hogy volt, depis-e vagy sem. Ha nem tudod érdemben megbeszélni vele mi a baja, akkor csomagolj és ne nézz vissza. Segíteni csak annak lehet, aki akarja. Nem vagy te se pszichológus se ápoló.
40. Pen80 (válaszként erre: 39. - Niki607)
2011. febr. 21. 11:55
És a lánnyal kapcsolata van?
2011. febr. 21. 11:47
Nem tudom, csak abból gondolom hogy mikor elmentem nagyon ki volt sírt és nem találta a helyét, meg amikor azt hiszi hogy alszom simogatja a fejemet meg vannak még jelek.
2011. febr. 21. 11:44
Pszichológust kérdeztem ő nem tud nélküle segíteni ő meg nem megy el, házassági tanácsadónál voltam aki úgyszintén nem tudott sokat segíteni, azt mondta hogy nem lehet hogy féltékeny? Rám a szülei miatt, mert hangoztatta hogy engem jobban szeretnek mint őt, vagy hogy depressziós? Azt mondta hogy ő lemaradt a leválás szakaszánál amikor a szülőktől el kell válni és talán csak egy krízis billenthetné helyre.
37. Nirvi (válaszként erre: 36. - Niki607)
2011. febr. 21. 11:44

És ő szeret téged?

Mert az nem mindegy, hogy csak te őt...vagy ő is téged.

Talán ez a legfontosabb kérdés.

2011. febr. 21. 11:42
Igen fizikailag gondoskodtam róla de nem kezdeményeztem mert megmondta hogy nem enged közel magához akármit is teszek, de majdnem végigcsináltam az egészet és emiatt jöttem rá dolgokra és ez tartja még bennem a lelket valamennyire meg az hogy én szeretem őt.
35. Pen80
2011. febr. 21. 11:41
Valamilyen szakembernél voltál már?
2011. febr. 21. 11:39
És azért próbálom még mindíg helyrehozni mert látom hogy itt nagy a probléma mert olyan nincs hogy egy ilyen dolgot három éve nem lehet megbocsájtani és nem is akarja szerintem és nem tudja túltenni magát ezen. Most tipikusan olyan mint ha depressziós lenne olvastam is a tüneteket a neten és ő pont ezeket csinálja és én próbálnék neki segíteni de nem hagyja és így nem tudok.
33. Pen80 (válaszként erre: 29. - Niki607)
2011. febr. 21. 11:39

A szerelempróbás fórumban olvastam, hogy fizikailag gondoskodtál róla, de lelkileg nem.


Miért akarod megmenteni a házasságodat?

32. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2011. febr. 21. 11:38
:D:D:D:D:D
31. Nirvi (válaszként erre: 29. - Niki607)
2011. febr. 21. 11:38

De ha ezeket a problémákat csak te akarok megoldani, az nagyon kevés.

Ehhez az is kéne, hogy ő is próbálkozzon vele és bevallja azt, hogy gondok vannak.

Ha szeret téged, akkor ez nem lehet probléma.


Ha ő viszont semmit nem akar javítani a helyzeten, sajnos nem is érdemli meg, hogy te küzdjél érte.

Én mindig azt mondom, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni.

Persze egy darabi lehet harcolni érte és helyrehozni, de úgyis érzi az ember, hogy meddig van értelme.

Eljön egy bizonyos pont , amikor már fel kell adni és elfogadni ami van.

2011. febr. 21. 11:36
Sajnos ezt csak a telefonjából tudhatnám meg ezért kértem segítséget hátha valakinek van ötlete hogyan nézhetném meg az sms-eket.
2011. febr. 21. 11:35
Én nem hanyagoltam el őt nem tudom ezt hol olvastad mert a kezdő mozgatórugója ennek az egésznek az volt hogy el akartam költözni és a szülei engem védtek meg mert látják mit csinál a férjem és hogy más csajokkal mászkál ás látták őt a falubeliek.És velük is durva és mellettem álltak és ez esett rosszul a férjemnek hogy nem hittek neki, csak az a baj hogy ők is látják hogy nem volt olyan nagy probléma az hogy én el akratam költözni és már lassan három éve nem tudja túltenni magát rajta akkor már gond van és ők sem értik. ettől sokkal nagyobb problémák is vannak.
28. Pen80 (válaszként erre: 27. - Pen80)
2011. febr. 21. 11:32
Az meg tényleg iszonyat, hogy az embernek egy fantommal kell harcolnia. Valahogy tényleg meg kellene tudni, mi vagy ki van a háttérben.
27. Pen80 (válaszként erre: 26. - Niki607)
2011. febr. 21. 11:31

Pedig a szülei nem is melléd álltak, hanem melléTEK.


A kezdetét értem meg, azt írtad valahol, hogy elhanyagoltad és ezt csak a figyelmeztető jelek láttán vetted észre. Akkor tényleg elhanyagoltad, mert amikor már ilyen van, az már egy ideje húzódik.

Mindemellett nagyon tisztellek azért, ahogy harcolsz érte/értetek.

26. niki607 (válaszként erre: 24. - Pen80)
2011. febr. 21. 11:29
Miért is amikor én azóta is próbálom rendbetenni a házasságunkat és ő játsza a sértődöttem még mindíg és folyamatosan bánt azóta is, persze nem fizikailag?
2011. febr. 21. 11:27
Már elmentem de visszahozott és az ő lakása. Csak az a baj hogy beszélni sem lehet vele mert durva és egész nap nem lehet hozzá szólni, tegnap este ri-nak nevezett amikor azt hitte hogy alszom. Ebből gondolom hogy valaki uszítja mert azt hiszi hogy a szülei miattam ilyenek, mert ők mellém álltak és nem mellé, mert ők is látják mit csinál a csaj meg tömi a fejét. De ez egyik pillanatról a másikra lett előtte is mérges volt és láttam hogy neki is rosz ami velünk van de ez most már nagyon durva és szeretném megtudni mi az igazság de nem tudom vele megbeszélni mert szóba sem áll már velem ha kérdezek valamit is durván válaszol.
24. Pen80 (válaszként erre: 23. - Nirvi)
2011. febr. 21. 11:24
Beleolvastam a fórumindító másik fórumjaiba és azért én nem ítélném el a férjet, sőt! Ez a tipikus lassú halála a kapcsolatnak sajnos.
23. Nirvi (válaszként erre: 22. - Niki607)
2011. febr. 21. 11:20

És mi lenne, ha kicsit ráijesztenél?

Egyik nap, mire hazamegy, szedd össze a cuccát és tedd elé, amikor belép az ajtón.

MOndd meg neki, hogyha nem tetszik, el lehet ballagni....aztán ha akar, úgyis elmegy....


Persze az neked nem lesz jó, de jobb mint így élni...

Aztán ha nem akar elmenni, le kell vele ülni és elmondani neki, hogy mit érzel. Valahogy csak meg lehet vele beszélni.

Ha meg az ő lakása, akkor meg te menj el...legalább egy hétre.

De ez így tényleg durva, amit csinál.

2011. febr. 21. 11:18
de én már két éve vagyok bizonytalanságban és próbálom rendbe hozni a házasságomat de hiába, és a mostani viselkedése a páromnak egyszerűen már nagyon gáz. Durva és a szüleivel is durván beszél és eközben mennek asz sms-ek egyfolytában.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook