Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy vagytok és milyen érzéseitek vannak Kismamaként? fórum

Hogy vagytok és milyen érzéseitek vannak Kismamaként? (beszélgetős fórum)


1 2
11. ed6a77a3b3 (válaszként erre: 9. - Bebe83)
2010. máj. 29. 09:11
Gratulálok!:) Dolgoztál a terhesség alatt?
10. ed6a77a3b3 (válaszként erre: 7. - Szandi30)
2010. máj. 29. 09:08

Remélem nekem sem lesz semmi gond!Mostantól itthon pihi!

Nekem sincs semmi más jele,se hányinger,se fáradtság,se puffadás...

Neked kellett szedni valamit?

2010. máj. 29. 09:06
Nekem mar megvan a babo, 7 es fel honapos, 7 hetes voltam amikor eloszor orvosnal voltam es semmi bajom nem volt a terhesseg alatt, soha nem emelyegtem ,nem szedultem nem hanytam azt sem tudtam terhes vagyok, csak a 24. heten amikor elkezdtem szedni a terhes vitamint ehgyomorra kellett szedjem akkor volt 2 rosszullet, 3.nap mar eves utan nem volt semmi baj.A terhesseg szuper volt, 6 es fel honaposan meg turaztam, aztan 41 hetre meglett a picur es johet a kovetkezo!!
8. jozsi.38 (válaszként erre: 6. - Vov)
2010. máj. 29. 08:45
ezt cáfolom nekem 2fiam van az elsővel semmi bajom nem volta másodikkal rengeteget kínlódtam elején hányinger a 2. trimben kinyílt a méhszáj és a hasam olyan kemény volt végig mint a kő
2010. máj. 29. 08:41

Sziasztok!

Én már 24 hetes vagyok,de próbálok csatlakozni hozzátok!:-)

Nekem első baba lesz,nagy elismerés a 4 és 5 gyerekes családoknak!!


eda,6.héttől én kórházban voltam(görcs,vérzés),és utána sok-sok pihi volt!!Azóta sem dolizom.


Nekem kislányom lesz,és az égvilágon semmi bajom nem volt(hányás,émelygés...stb.):-))

6. vov (válaszként erre: 1. - Kryszta05)
2010. máj. 29. 08:02

Szia!

Lehet, hogy most kisfiút vársz, azért nincs hányinger, többektől hallottam, hogy a kislányok "megkínozták" őket, a fiús terhességet szinte meg észre sem vették, Sógornőmnek 5 gyereke van 3 fiú, 2 lány.

2010. máj. 29. 07:54

Szaisztok,

8 hetes elmúltam jövö héten megyek másodszor dokihoz. Igazából az elsö babánk, de eddig szerencsém van,mert a fáradségon kívül, na jó hajnalban egy ici-pici hányinger..azon kívül semmi más nincs. Mindent meg bírok enni, söt elég kívánós is vagyok, de hízni nem híztam eddig 1kg-nál többet.


eda0 pihenj sokat és vigyázzatok magatokra!

cimoka ez a puffadtságérzés nálam is megvan, estére már úgy néz ki a hasam,mintha 5 hónapos lennék:-))

Kryszta05 aranyos a kép a piciröl! Mikorra írták a születés idöpontját?

2010. máj. 29. 07:07
Sziasztok!Gratulálok nektek!Nekünk az első baba,4.hét,de már most két hét fekvésre vagyok ítélve!:( Görcsölök,barnás folyás...:(
3. cimoka (válaszként erre: 1. - Kryszta05)
2010. máj. 29. 07:02

Szia, gratulálok! :)


Én pont ma léptem a 6.hétbe (remélem így mondják), engem a durva tünetek eddig még elkerültek. Még nem volt kisvuk, bár néhányszor kellett mély levegőt vennem...(remélem nem kiabálom el) Viszont olyan furcsa érzésem van már lassan több mint egy hete, mintha tele ettem volna magam valami jó zsíros étellel...Lehet ez az émelygés?! Nekünk az első Babónk lesz. :)

2010. máj. 29. 06:45
Egy kép a Piciről az adatlapomon!!
2010. máj. 29. 06:37

Sziasztok!

Szerdán töltöttem be a 9.hetem.Csütörtökön voltam a Lollok Dokinál(Tatabánya),hogy képet kérjek a piciről.

Most 26mm-es a Picink(a mérete alapján 9 hét 5 nap) és meglepte a Dokit mert mutatott olyat amit a Doki nagy nehezen tud behozni a 12 hetes UH-vizsgálatokon.( csinált is magának egy képet).

Igaz nekem ez a 4 terhességem de teljesen más mint a lányokkal:velük délig hányinger,émelygés és nem tudtam kikelni az ágyból.A mostani Picivel semmi probléma:jelzi ha kell ennem de semmi más.(lekopogom,hogy maradjon is így).

Tudom,hogy minden terhesség más de hogy ennyire??

Jobban féltem és jobban félek hogy ne legyen semmi baj.Persze a Védőnő szerint mostanra "érhettem be"-nem egy ilyennel találkozott az elmúlt 20 évben-és ez normális NE AGGÓDJAK!!!!


Írjatok!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook