Hogy reagáltok ha a párotok pornót vagy meztelen nőket néz? (beszélgetés)
Egyetértek..
A fantáziám elég élénk és el se tudom képzelni, hogy egyvalaminél/egyvalakinél megálljon.
Viszont eszem ágában sincs azt a valóságba áthozni.
Ja és hogy ki alkalmazkodjon és milyen mértékben, ha nincs bajuk egymással "amúgy", csak pár dologban nem egyeznek, akkor a mértéken van a hangsúly, szerintem ha ez komoly törést okoz, hogy nem egyeznek, akkor èrdemes elbúcsúzni.
Mert hogy mi okoz komoly törést, az is mindenkinél vâltozó. Minél inkább baja van magával egy nőnek vagy egy fèrfinak, annál inkább rugózni fog dolgokon, amit valaki más, öntudatosabb, magabiztosabb ember lazábban kezelne, mert nem èrezné magát fenyegetve, vagy nem èrezné fenyegetve a kapcsolatát csipcsup dolgok miatt. De kinek mi a csip csup, érted.
Ez tök igaz, a nők sem mind monogámok és a nők is szeretnek szexelni, meg érzelem nélkül is stb. Ezek a sztereotípiák azért tartják magukat, mert valakire valami ráillik (férfi vagy nő) és akkor folytatódik tovább.
Közben meg szerencsére úgyis vannak és lesznek, akik ezeket a beidegződéseket leszarják és élik az életüket, ahogy nekik tetszik.
De akkor most tulajdonképpen mi a baja annak, aki nem szereti, hogy létezik pornó? Az, hogy nem elégedett a saját külsejével? Szerintem aki nem elégedett, az pornó létezése nélkül sem lesz az. Ha pedig a pasija szöges ellentét csajokra indul be, az meg magáért beszél, az ilyen fèrfi nem tudja, hogy mit akar, mert egyszerűbb lenne az életben olyat keresni ami az ő típusa, nem leállni a Gizikével hogy aztán a Mariskáról álmodozzon.
Mindebben szerintem nincs szerepe a pornónak.
Azzal viszont egyetèrtek és én is írtam lejjebb, hogy van, aki azért nézi, mert ott nem kell teljesítenie, nem kell a másikra figyelnie de hálistennek a többség nem ilyen. Az egészséges lelkivilágú fèrfiak szeretnek örömet okozni, szeretnek mindent, ami a szexxel jár, előjátéktól kezdve végig. Van a férfiaknak is szexuális kultúrájuk, nem kell pár hülyéből kiindulni, vagy pár hülye miatt fájdítania a lelkét egy nőnek.
Én ezt nem így gondolom.
Az a férfi, akinek csak hely kell ahhoz, hogy mással szexeljen, mert arra vágyik és nem a stabil párkapcsolatra, az nem is fog kialakítani szorosabb kapcsolatot, csak szexpartnert keres. Én hiszem azt, hogy a többség ezen felül tud kerekedni és jobban vágyik egy társra, akivel együtt kelhet/fekhet, akivel végigmegy az élet rögös útján. És ja, hogy mellette épp pornót néz, maszturbál vagy fantáziál.. normális dolog. A nőknek is vannak vágyaik, fantáziáik és hidd el ugyanúgy megnézik a férfiakat, csak épp nem hangoztatják és bújnak amögé, hogy hoppá, ezt nekem lehet, mert genetikailag így vagyok kódolva..
Ja, akkor minek barátnő? Nem kell beszélgetni vele, ha nincs, sem elvinni vacsizni sem sétálós romantikus randikat leszervezni.
Maradjon egyedül az ilyen és éljen boldogan!
Őszintén annak örülök, hogy elég erős voltam, hogy kilépjek belőle.
Ezért (hogy kapcsolódjon a fórum címéhez is) el kell telnie egy kis időnek, amíg egy "új" kapcsolatban már tényleg nem zavar ha a másik pornót néz. Amúgy én is szoktam néha ;)
Csak, hogy ne vegyem magamra, hogy tudjam, nem engem minősít ha a másik nézi... hogy tudjam, ha nekem nincs olyan tökéletes testem, óriási melleim, szopós szám, attól még lehetek szexi... azért ehhez egy ilyen kapcsolat után kell önbizalom, na meg egy kis idő.
Amúgy abban a pár évben persze mindent elolvastam erről neten. Sok csinos és szép lánnyal megismerkedtem, akikben ugyanezek az érzések dolgoztak, hála az akkori kapcsolatuknak. :( Huh, órákat tudnék mesélni a tapasztalataimról. Pornónemzedék...(?)
Anno még olyan választ is kaptam a "miért jobb kiverni, mint velem együtt lenni?" kérdésre, hogy kényelmesebb, nem kell a másikra figyelni, nem kell az előjátékkal bíbelődni és, hogy annyira jól úgysem tudja senki más izgatni, mint ő saját magát közben. Ja és, hogy olyankor tulajdonképpen azzal szexel akivel akar.
Napi 5-6 szex volt maszturbálás helyett.. és gondolom visszafogta magát.
Vajon mennyiszer nyúlhatott magához naponta? Ezzel sztem szakemberhez kellett volna fordulnia és nem rád tenni a terhet meg a felelősséget.. mert egy dolog, hogy támogatod és segíted.. és megint más, hogy tőled várja a megoldást.
Jajj.. ez a része ismerős. Mármint hogy én nem vagyok elég jó, elég felszabadult, elég szexi, érzéketlen vagyok, túl száraz, túl nedves stb., azért nincs orgazmusom.
Konkrétan 7 évig nem volt 3 pasival. És komolyan elhittem, hogy velem van a baj, a végén már stresszelt minden szexuális együttlét..
Az egészben az a legrosszabb, hogy az önbizalmadat lerombolja, lelkileg meggyötör.
Aztán kiderült, hogy nem velem volt a baj.. 😁😁😁
Közel 3 évig. Persze nem tudtam meg rögtön a kapcsoltunk elején, így az egész kapcsolat tartott 3 évig.
Egy dolog, hogy lelkileg mennyire végott taccsra, hogy sosem vagyok elég jó, hogy neki saját magához kell nyúlnia mert csakis akkor tud merevedést produkálni és sokszor menet közben is lelankadt a kedve... A másik, hogy a nagy szerelem hevében mikor már mindent (?) tudtam akkor kért, hogy segítsek neki, m nem bírja tovább (tényleg mint egy komoly függőség ), na az tett tönkre fizikailag is, amikor maszturbált volna, akkor kezdeményezett, így NAPI 5- 6 szex volt rendszeresen. Amúgy tényleg változtatni akart. A nagy vallomás után nem hazudott többet. Hát nem sikerült "leállnia".
De jó is sült ki a dologból, mivel eleinte mindig magamban kerestem a hibát (én nem vagyok elég izgató, elég szexi, elég szűk, stb) rengeteg erotikus játékot, szexi ruhát vásároltam, elvégeztem az intim torna tanfolyamot , stb. A következő partnerem nagyon nagyra értékelte ;)
De óvjon az ég minden lányt, nőt egy ilyen kapcsolattól..!
Persze, nem kell az azonos érdeklődési kör, de nem árt. Az biztos, hogy legyen valami közös.. és legyen elfogadás. Attól hogy én nem szeretem a f1-et, minden programot ahhoz igazítok. Vagy ő is sok mindent hozzám alakít.
Viszont a szexben szerintem fontos a hasonlóság. Mert ha ő havi egyszer szeretné, én meg 2 naponta.. máris feszültséget okoz, ami ideig-óráig működhet, de hosszú távon nem hiszem. Ha egy kapcsolatban bármi miatt nem lehetsz önmagad vagy vissza kell fogni magad, az egy idő után tönkretesz mindent.
Hát egyszerű, ne kapcsolj oda! Ennyi.
Aki meg másmilyet akar, nyugi, rákeres az olyanokra, ami neki való. Azok nézik ezt a fajtát, amiről te beszélsz, akiknek direkt ez tetszik. De úgysem fogsz mindegyikkel dugni, szóval neked tök mindegy, hogy ők mit néznek, nem?
További ajánlott fórumok:
- Mit reagáltok arra, ha a gyerek nem hagyja abba a hisztit (már 1 órája)?
- Iszonyat megtetszett egy házas férfiú! Ti hogy reagáltok erre?
- Ti mit tennétek akkor, ha a párotok telefonjában meztelen csajos képeket és pornó videókat találnátok? Megemlítsem neki vagy hagyjam?
- Hogy reagáltok egy fetisisztára?
- Ti hogyan reagáltok, ha beszólnak az építőmunkások az utcán?
- Ti hogy reagáltok, ha összefuttok véletlen egy olyan személlyel, akivel nem beszéltek?