Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy növesszem a hajam természetes anyagokkal? fórum

Hogy növesszem a hajam természetes anyagokkal? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 18. 13:41
Sziasztok!Engem is érdekelne a téma.Szülés után nagyon hullott.Szerencsére hamar elmult de mostmeg nem igazán nő.Hol lehet venni ezt a varga cseppet?Gyogyzsertárba?
2010. febr. 18. 13:40
Én sörélesztő tablettát szedek (DM, Rossmannba lehet kapni és nem olyan drága) bár a körmeim miatt szedem, hogy erősödjenek de nő tőle a hajam mint a gomba (amúgy is hosszú volt, de most nagyon megindult. Már egészen a derekamig ér:D
2010. febr. 18. 13:40

Szerintem belülről érdemes táplálni a hajat, sok (több)húst, belsőséget kell enni, attól erős, fénylő és dús lesz. De nem tudom h. gyorsabban is nől e tőle.

Se a samponok, se a különböző vitaminok/pótlók nem igazán jók szerintem sok mindenre. A vasalás, melír tényleg nem valami jó....

De a legnagyobb kárt a rossz, hiányos táplálkozás teszi szerintem a hajban.

De csak szerintem...:)

2010. febr. 18. 13:40
húúú, nem sejtettem h ilyen gyorsan két tippet is kaok:dköszi
4. jucusmucus (válaszként erre: 3. - Reni79)
2010. febr. 18. 13:39
Én is pont ezt akartam írni. :))
2010. febr. 18. 13:37
ricinus olajjal.
2010. febr. 18. 13:37

varga hajcsepp,szoptatás alatt kihullot a fél hajam, 3 hónapig használtam és egy év alatt vállig érőből megnőtt derékig,meg is untam levágattam :)

Tuti beválik!!!

2010. febr. 18. 13:35
Sziasztok! A rengeteg fórumot olvasgatva nem találtam ilyet...Tippeket szeretnék kérni, hogyan növeszthetném a hajam olcsón és gyorsan és természetesen. Egy fodrász csak annyit mondott, semmi melir,vasalás, kell balzsam, gabi baba sampon és langyos levegős szárítás. De ezzel nem valami szembetűnő a hatás:( Tippeket kérek csajszik:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook