Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehetne megoldani az egy hónapos munkaviszonyt januárig? fórum

Hogy lehetne megoldani az egy hónapos munkaviszonyt januárig? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 23. 10:27
ha élelmes vagy kerítesz valamit...mind1 mit
6. 6187eb1c9a (válaszként erre: 1. - Noorah)
2011. nov. 23. 07:55
Sehogyan,főleg falun! A polgármester fog értesíteni,és bizony azt a munkát fogod csinálni amit ő kiszab. Túllehet élni.Amennyiben visszautasítod nem leszel jogosult a segélyre.
5. icuri (válaszként erre: 4. - Noorah)
2011. nov. 22. 23:25

Szia!

Most nem is arról van szó, hogy szeretni kéne addig az egy hónapig.

A tévében én is láttam.Különböző egyházak vagy karitativ szervezetek is igazolhatják az egy hónapot, nem csak a ph.

4. Noorah (válaszként erre: 3. - Letty72)
2011. nov. 22. 16:21
Utolsó lehetőségként hagytam, mert már dolgoztam itt (bár mint diplomás) és nagyon nem szerettem. :(
2011. nov. 22. 16:20

Szia!


Megpróbálhatod a faludban is polgármesteri hivatalban, hogy van-e valami önkéntes munka, elmondhatod, hogy kell a 30 nap, hogy ne ess ki a rendszerből.

A múltkor volt a tévében ezzel kapcsolatban egy riport, hogy ingyen dolgoztak az önkormányzatnál,(30 napot, napi 4 órában) hogy továbbra is kaphassanak segélyt. (Szemétszedés, stb).


Szerintem próbáld meg helyben is, hátha összejön.

2011. nov. 22. 16:10

Ebben az évben nem volt bejelentett munkaviszonyom. Beteg voltam, nem is nagyon mertem keresni semmit, de itthonról csináltam olyat, amiből végül is megéltem a 28ezer Ft segéllyel együtt. Viszont most ugye felvetődött ez a januári változás, hogy ha ebben az évben egy hónapot se dolgoztam, akkor kiesek a rendszerből.

Ez alatt a maradék egy hónap alatt mit tudnék találni, ami beszámítana?

Önkéntes ötlet is jöhet, internetes bejelentett munka is, bármi, most nem a pénz a lényeg!


Az a baj, hogy faluban élek és ha pl. bejárnék a közeli városba önkénteskedni, akkor még ráfizetnék… ami szintén nem lenne túl jó.

2011. nov. 22. 16:10
Hogy lehetne megoldani az egy hónapos munkaviszonyt januárig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook