Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arra lennék kíváncsi, hogy ha egyszerre lenne szükségem fogbeültetésre és szabályozásra azt hogyan lehetne megoldani? fórum

Arra lennék kíváncsi, hogy ha egyszerre lenne szükségem fogbeültetésre és szabályozásra azt hogyan lehetne megoldani? (tudásbázis kérdés)


7. vov
2012. dec. 3. 11:11
Konzultálj fogorvossal, az a biztos!
2012. dec. 3. 08:42
Én arra gondoltam, hogy ahol hiányoznak a fogaim először mindet pótoltatom és amikor már beépült az implantátum akkor kérem a fogszabályozót az úgy nem jó? :S Vagy rosszul gondolom?
5. fc900fd0a6 (válaszként erre: 4. - Georgina319)
2012. dec. 3. 08:41
De a fogszabályozást csak ép fogazatra teszik fel úgy tudom. Vagy mégsem?
2012. dec. 3. 07:59
Előbb a fogszabályozást ajánlanám, és csak utána az inplantálást.
3. vov
2012. dec. 3. 07:58

Szia!


Keress egy jó szakembert, ez a legfontosabb!!!!!

Sajnos sokan csak a pénzre mennek.

A beültetés után több hónapot várni kell, míg rendesen beépül az implantátum. DE konkrétat sztem csak szakember tud mondani. Sok sikert!

2012. dec. 3. 07:46
Üdv! Arra lennék kíváncsi hogy ha egyszerre lenne szükségem fogbeültetésre és szabályozásra azt hogyan lehetne megoldani? Kiskorom óta esztétikai gondok vannak a fogaimmal, de az elmúlt években 1-2-t ki kellett húzni. Írtam már 1-2 helyre de nem érkezett még visszajelzés.
2012. dec. 3. 07:45
Fogbeültetés és Fogszabályozás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook