Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy lehetek stresszes, ha nem érzem magam stresszesnek? fórum

Hogy lehetek stresszes, ha nem érzem magam stresszesnek? (beszélgetős fórum)


2020. márc. 6. 02:34
Attól hogy nem érzed közvetlenül még stresszelhetsz. A stressz tünetei nagyon változatosan jelennek meg. Van akinek hasmenése lesz tőle, van aki kipirul és légszomjjal küzd. Te rosszul alszol és fáj a gyomrod, időnként elsírod magad. Aki ügyfelekkel dolgozik, fokozottan ki van téve stresszhelyzeteknek. Sajna a tünetek kumulálódni tudnak és testi tünetekben jelentkeznek. Nem kell rögtön gyógyszer de nézz utána néhány stresszoldó technikának, ha lehet akkor első körben ne valami kókler guru (Rámaradaputri és tsai) oldalát olvasd. Van sok hasznos tanács a webbetegen vagy a youtube-on és még sorolhatnám.
2020. márc. 5. 21:25
Magnézium...
11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Channa*)
2020. márc. 5. 20:49
El tudom képzelni. Pl. bevásárlóközpontokban néha kis lyukakban dolgoznak.
2020. márc. 5. 20:47

Valamit nem értek. Ezek az ügyintéző pultok, asztalok el vannak szeparálva a várakozóktól min. olyan 3 méter, hogy az a beszélgetést, ügyintézést ne zavarják, ne hallhassák.

Ha ez nem így van, akkor szólni kell a bankbiztonságnak, a hálózati kollégáknak.

Én nem szívesen mennék be olyan bankba, ahol a másik ügyfél a nyakamba liheg, miközben az ügyeimet intézem.


Ja, igen! Bőven lehet ez stressz. Nem érzed magad annak? És mikor hazaérsz a gyomorfájás, sírász, alvászavar már ennek a tünetei.

Próbáld meg kizárni a tudatodból a külvilágot és csak azzal foglalkozni ami éppen előtted van!

9. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 19:59
50-70 ember naponta? Ez a legnagyobb bank?
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Globus)
2020. márc. 5. 19:58

Hát...bizony nem szabadna megengedni, de manapság annyira nem oda valók az ügyintézők, hogy én sem tudok türelmes maradni.

Én az én bankomban, bankolok, és sokszor segítek az üi-nek, hogy hova kell kattintania:DDD

7. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 19:46
Azért ezt nem lenne szabad megengedni, még ha első is az ügyfél. Biztonsági őr szétcsaphatna közöttük... szép kulturáltan várjon mindenki a sorára. Képtelen vagyok megérteni a gyökérség miértjét.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2020. márc. 5. 19:38
Nálunk borzasztóan. Más fiókunknál teljesen mások a kliensek, rendesek, türelmesek, itt üvöltöznek, egymás elé vágnak, vitáznak egymással s velünk.
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 19:22
Ennyire taplók lennének az ügyfelek? :/
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. márc. 5. 19:20
Bankban dolgozom az ügyfelekkel, s naponta 4 órát egyedül vagyok, aztán 4 órán keresztül a kolleganőmmel.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 19:11
Lehet. Mit dolgozol?
2020. márc. 5. 19:07
Simán lehet.
2020. márc. 5. 19:06
Emberekkel dolgozom, ami azt jelenti, hogy napi 50-70 emberrel is találkozom egy 8 órás műszakom alatt. Sokszor érzem amikor hazaérek, hogy fáj a gyomrom, a sírás környékez, éjszakánként nem tudok rendesen aludni, mert 3-4 alkalommal felébredek. Én személy szerint nem érzem magam annyira stresszesnek, de lehetséges, hogy tudatalatt hiába állom az emberek ordibálását s szitkozódását mégis ennyire hatna rám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook