Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet videót feltölteni és honnan, ha nem a sajátom szeretném? fórum

Hogy lehet videót feltölteni és honnan, ha nem a sajátom szeretném? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 10. 18:36

OK.

Most néztem a dátumot.

2010. nov. 10. 18:35

A YouTube-ról.

Amit beakarsz másolni,a videó alatt ott van,hogy "Beágyazás".Egér-bal klikk,utána jobb klikk-Másolás.Utána a naplódba jobb klikk és "Beillesztés".

Remélem menni fog.Majd megnézem este a Naplódat.

Szia

2009. márc. 20. 16:44
a naplomba szeretnék videót beileszteni de akárhogy próbálom nem megy nincs valami egy szerü modja.
2009. febr. 20. 13:20

Én se értettem tökéletesen a kérdést, vártam a részletesebb magyarázatra. De ha pl az adatlapodra szeretnél föltenni a www.youtube.com oldalról valami videót, akkor ami megtetszik, a mellől kimásolod a kódot, ami az EMBED mellett van, arra kétszer klikk az egérrel, majd ctrl+c, ezzel kimásolod, ez a másolás parancs, majd az adatlapodnál behozod az adatlapod módosítását és ahová a szöveget írhatod magadról, oda kattintassz az egérrel és megnyomod a ctrl+v-t, ezzel beilleszted a kimásoltat. Ha lemented az adatlapod változásait, akkor utána klikk az adatlapodra és ott lesz a videó.

Ha másra gondoltál kitty77, akkor írd le részletesen, hogy tudjon valaki segíteni neked.

2009. febr. 20. 11:50

???

Youtube-ról kimásolod a kódot és beilleszted oda, ahol meg szeretnéd jeleníteni.


Vagy nem tudom, mire gondolsz...

2009. febr. 20. 11:48
Hogy lehet videót feltölteni és honnan, ha nem a sajátom szeretném?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook