Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet hogy a teszt megcsinálása után pár napra megjelent a 2 csík? fórum

Hogy lehet hogy a teszt megcsinálása után pár napra megjelent a 2 csík? (tudásbázis kérdés)


20. 8ef78160df (válaszként erre: 19. - 8ef78160df)
2008. nov. 23. 22:21
most látom, hogy ez egy régebbi topic, és már egyszer válaszoltam is :)
2008. nov. 23. 22:18
a használati útmutatóban is benne van, hogy utána már ne nézegessük, mert nagy valőszínűséggel megjelenik a 2. csík is.
2008. nov. 23. 22:17
Csak az az eredmény hiteles amit akkor mutat mikor csináltad,később mutathat más eredményt,de az nem valós az elszíneződés miatt!
2008. nov. 23. 22:02
a tesztek a legalább 7 napos terhességet mutatják meg.ha túl korán csinálod a próbát,akkor is rossz eredményt kaphatsz,de ha régi a teszt,az sem mutat jó eredményt,ezért nem árt ismételni,ha lehet más-más fajtájúval.
16. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - Akvamarin)
2008. nov. 20. 19:46
Ez így van!
15. ee8583e1f3 (válaszként erre: 2. - Annika21)
2008. nov. 20. 19:44
Nekem majdnem, pont így volt! Reggel megcsináltam a tesztet, sajnos semmit nem mutatott, mármint nem voltam terhes! Este kíváncsiságból megnéztem megint, akkor pedig azt jelezte ki, hogy az vagyok, terhes! Másnap a férjem vett megint tesztet, az viszont egyből kimutatta, hogy babát várok! Majd mikor dokihoz kerülte, Ő meg megerősített, hogy babákat várok! Ikreim vannak, már 2.5 évesek!:)
2007. nov. 6. 21:00
a teszt leírásában is benne van, hogy csak az az eredmény érvényes, amit az előírt időben mutat
2007. nov. 6. 19:56

szia

a teszt elvégzése után max 10 percig kapsz pontos eredményt aztán 15 perc mulva már téveset mutat(hat)!Szóval az hogy 4 nap után mást mutat az már érvénytelen eredmény!Amit 10 percen belűl muatat az a helyes eredmény!Ez tuti!

2007. nov. 6. 19:55
A tesztek tájékoztatójában az szerepel,hogy csak a meghatározott idő múlva (ami 2-5 perc) szabad megnézni az eredményt,mert hosszú állás után elszíneződhet,és így hamis eredményt mutathat.A félóra vagy 2 nap múlva megnézett teszt már nem a valós eredméyt mutatja.Azt is írják benne,hogy a halvány második csík is pozitív eredmény,nem számít a csík erőssége,(de csak az előírt időn belül)és a pozitív eredmény mindig biztosabb,mint a negatív.Én még sosem csalódtam terhességi tesztben,mindig korrekt eredményt kaptam,pedig nem a drágább fajtákat vásároltam.Igaz,mindig betartottam a használati útmutatóban leírtakat.Neked is ezt tanácsolom egy új teszt elvégzésénél.De nem kell pánikolni szerintem.
2007. nov. 6. 19:47
ugy értem,azt mondták mivel a gyógyszer miatt ez amugysem igazi mensi,ettől még nyugodtan meghozhatta a gyógyszer ha terhes vagyok akkor is...
2007. nov. 6. 19:46
sőt azóta már menstruáltam is dehát a fogamzásgátlót szedek igy sztem attól még lehetek terhes
2007. nov. 6. 19:43

Szia!


Sztem lehetséges, hogy pozitív a teszt. Nekem mikor 4 negatív tesztem lett, több napig tároltam, hogy hátha zebrás lesz, de azon ugyan nem volt semmi (egyiken se:( )


Csinálj még egyet, reggeli elsőből és ha az is ilyen lesz, akkor irány a doki, főleg ha még nem szeretnél babócát.

2007. nov. 6. 19:31
mondjuk azt irta a papír hogy a negatív eredményt pontosan 5 perc után mutatja ki
2007. nov. 6. 19:29
Igen lehetséges..csinálj meg még egy tesztet és menj el orvoshoz. Az a biztos!
6. Elviracska (válaszként erre: 4. - Orsyka)
2007. nov. 6. 19:28

Na épp ez az ,én sosem tudnék bizni egy terhességi tesztben...bármit mútat,azonnal fölkeresném a nőgyogyászom ,hogy megbizonyosodjak a valóságról...


Van akinek talál ,hiszen nekem is talált már a második terhességemnél,de mi van azokkal az esetekkel mikor csak megtévesztenek a tesztek bármit is mutatjon...

2007. nov. 6. 19:26
bocs, elírtam.4 lett.
2007. nov. 6. 19:24
Nekem 3 teszt lett pozitív, és mégse voltam terhes! Ez hogy lehet??
2007. nov. 6. 19:24

Ez érdekes...

De én azt mondom mindenképp menjél orvoshoz ..már csak azért is ,hogy te megnyigodjál,vagy vegyél egy másik újabb tesztet lásd az mit mutat...

Volt az első terhességemnél ,hogy 6 hetes terhes voltam de sajna a teszt negativ volt ,de az orvos igazolta ,hogy 6 hetes már a terhesség...

2007. nov. 6. 19:21
mikor el akartam dobni akkor láttam hogy megjelent a második csík kb 4-5 nap után és most nagyon félek,még nemszeretnénk babát....
2007. nov. 6. 19:20
Hogy lehet hogy a teszt megcsinálása után pár napra megjelent a 2 csík?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook