Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet eltolni a menstruációt fogamzásgátlóval nyaralás utánra? fórum

Hogy lehet eltolni a menstruációt fogamzásgátlóval nyaralás utánra? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 1. 08:19
Én egyszerüen úgy szoktam hogy mikor szünetelteni kell ugye akkor jött meg mindeg és nem szoktam abbahagyni a szedést addig szedetm amig nem akartam hogy megjöjjön
2008. máj. 31. 17:08
köszi mindenkinek
7. Virág3 (válaszként erre: 5. - 9bbb5bd983)
2008. máj. 31. 17:02
Ok, bocsi!
6. diagonalt (válaszként erre: 2. - Szylwi)
2008. máj. 31. 16:41

A novaringgel lehet ilyet játszani.Ha jól emlékszem,akkor minden alaposan le van rva a tájékoztatójában.Én is használtam.tényleg böngészd át.

Ha az van írva,hogy 4 hétig maradhat(én is így emlékszem)akkor hagyd bent négy hétig,majd utána legyen a szünet.Viszont még most kezd el eltolni a dolgot,és ne hagyd az utolsó ciklusra,mert mi van,ha nem úgy sikerül,ah szeretnéd.

2008. máj. 31. 15:53
Bocsi, nem tablettát szed szylwi, leírta!!! Gyűrűje van!
2008. máj. 31. 15:00

Szia!

Tovább szeded abbhagyás nélkül és kihagyod ugyanúgy az egy hetet. A következő menstruációd után a félbemaradt tabletták szedését fejezed be. Két hétnél ne told tovább az időt!

2008. máj. 31. 14:22
Csak előbbre hozni tudod szetintem. Úgy, hogy kihagyod a 7 napos szünetet, és egyből elkezded szedni a köv. hónapot. Így egy héttel hamarabb fog megjönni.
2008. máj. 31. 14:18

Sziasztok!


Ha a nuva ringet használok, és szeretném 1 héttel eltolni a menstruációmat (nyaralás miatt), akkor bent hagyhatom négy hétig a gyűrűt?

Azt olvastam a használati utasításban, hogy ha maximum négy hétig a hüvelyben marad a gyűrű, a fogamzásgátló hatékonyság nem csökken.

Van valakinek tapasztalata?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

2008. máj. 31. 14:17
Hogy lehet eltolni a menstruációt fogamzásgátlóval nyaralás utánra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook