Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet a tőzsdén meggazdagodni, nem értem? fórum

Hogy lehet a tőzsdén meggazdagodni, nem értem? (beszélgetős fórum)


1 2
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. júl. 21. 10:46
A legjobb helyen kérdezel. Sok itt a tőzsdén csilliárdossá gazdagodott tag.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. júl. 21. 10:45

Ez olyasmi, mint a sportfogadás. Ott nagyon otthon kell lenni a csapatokban, játékosokban, korábbi eredményekben.

Itt napi szinten a gazdaságban, politikában. Elemezni a korábbi piaci eseményeket. És még így sem biztos, hogy jó lóra tesz valaki.

Az, hogy milliárdokat csinálnának?:) Kétlem.


Meggazdagodni? Kit nevezünk gazdagnak?

Van, aki ezzel fent tudja tartani magát. De meg is kell dolgoznia vele a napi hírek elemzésével.

De van olyan ismerősöm, aki 2 milliós adósságot csinált, pedig közgazdász/jogász, felső vezető.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. júl. 21. 10:08
Sosem tőzsdéztem. Érteni kell hozzá, és hatalmas nagy szerencse is kell.
2021. júl. 21. 09:35

Egy csomó történetet lehet hallani hogy pár millióból milliárdokat csináltak. Nyilván érteni kell hozzá, de ez mégis hogy lehetséges számomra olyan hihetetlenül hangzik. Mégis hányszorosára lehet ezzel a pênzt növelni?

Amúgy a kérdés csak elméleti jellegű, csak kíváncsi vagyok hogy hogy csinálják? Nyilván tisztában vagyok azzal is hogy el is lehet bukni az összeget.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook