Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kezdjek bele egy ilyen kapcsolatba? fórum

Hogy kezdjek bele egy ilyen kapcsolatba? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 23. 16:22
Ez azt jelenti, hogy nem akar kapcsolatot veled. Amikor az emberek beleszeretnek valakibe, semmi sem állítja meg őket
23. gabesz55 (válaszként erre: 12. - Amanda0606)
2023. márc. 23. 15:31
Elmulasztottad azt a pillanatot amikor még kellettél volna neki!
22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 22:36

Ezek mi voltunk a férjemmel..

Voltam én, aki nem akartam kapcsolatot,( sorra a kis szeretőim ragaszkodtak, esküszöm, minél távolságtartóbb vagy, annál jobban akarnak..)

Volt egy állandó szeretőm, ill. én voltam a fiú szeretője.Mert hogy kapcsolatban volt egy másik nővel. Nekem teljesen megfelelt. jött, mikor kell.

Majd a haverom felajánlotta, hogy eljönne hozzám..

Neki is volt egy szertője,ill. ő volt a nő szeretője, mert házas volt a csajszi..., és ez mellett durva szerelmi csalódásnak volt a haverom elszenvedője.

Eljött, lefeküdtünk egymással. Másnap minden megbeszélés nélkül, mind a ketten lemondtuk a szexet a másik féllel. Onnantól, csak mi voltunk és elválaszthatatlanok lettünk. Majd ezt követően 13 év barátság, szerelem ,harmónia van köztünk, pedig azt mondtam neki az elején, hogy csak barátság, semmi nyálasodás, meg kapcsolat, sem elszámolás..

Ennyi. Nem tudhatod mit hoz a jövő, de nem kell mindentől félni!

21. Amanda0606 (válaszként erre: 20. - Főnix3)
2023. márc. 15. 22:22
Én vele akarok lenni, de úgy, hogy rajtam kívül más ne legyen. Nem várom el, hogy feleségül vegyen, de azt elvárnám, hogy én legyek az egyetlen számára, és ne az legyen, hogy bármelyikünk bármikor kikezdhet mással…
20. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 20:29
A kérdés, te mit akarsz! ?
19. Amanda0606 (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. márc. 15. 20:19
Most is van neki valami nője. Hogy milyen kapcsolatban van vele, azt nem tudom, de azt tudom, hogy közben hetente minimum 1x megpróbál engem is felszedni. Hetente egy alkalommal megkérdezi mindig, hogy akkor mikor találkozunk…
18. Amanda0606 (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. márc. 15. 20:17
Volt egy nagy csalódásom akkoriban, és az önbecsülésem eléggé a béka feneke alatt volt, nem akartam akkor kapcsolatot, féltem új kapcsolatba kezdeni.
2023. márc. 15. 20:06
A tapasztalat azt mutatja, hogy a "nem akarok komoly kapcsolatot" típusú pasik csak addig nem akarnak komoly kapcsolatot, amíg nem találkoznak azzal a nővel, akiért megvesznek. Te neki nem ez vagy.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 11:42
Semmire nincs garancia. Minden házasság úgy indul, jó lesz, ha nem valami kényszer hatására köttetik, aztán a 70% válással végződik. Tehát élvezd a jelent, de legyél résen, ha az igazi megjelenne!
2023. márc. 15. 11:35

Amikor elkezdődik valami két ember között, sosem tudhatod előre, hogy mi alakul belőle. Lehet, hogy barátnak, havernak jók vagytok együtt, a szex meg hatalmas kudarc lesz. Ezért hülyeség előre leszögezni, hogy valaki csak komoly kapcsolatot akar.

Legjobb példa a húgomék: mindketten úgy indultak a párjával, hogy egyikük sem akar komoly kapcsolatot. A húgom már túl volt egy váláson és volt egy gyereke. A párja pedig abszolút nem akart elköteleződni, a haverok és a bulik volt az élete. Elkezdtek találkozgatni... Ennek már kb. 12-13 éve és szuper kapcsolatban élnek, azóta született egy közös gyerekük is.


Szóval szerintem teljesen felesleges ennyire rágörcsölni arra, hogy ki milyen kapcsolatot akar. Úgyis az idő dönti el, hogy mi lesz belőle...

14. Solar-Tochter (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 11:19
Nekem ilyet nem kéne kétszer mondani.
13. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 09:45

Hát, akkor vagy bevállalod a laza kapcsolatot, vagy nyitsz az új felé.

Neked kell eldöntened, te vagy ott, te érzed, hogy mit súg a szíved. Mi itt csak külső szemmel okoskodunk olyanba, amiről sokat nem tudunk.

A mentalitások különböznek, ezért nincs egyforma tanács sem.

Miért utasítottad vissza őt korábban?

12. Amanda0606 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 15. 09:35
Félek attól, hogy beleszeretek, de csak szenvedni fogok, mert ő nem fogja viszonozni.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. márc. 15. 09:25

Erre nincs helyes válasz szerintem.

Azért mert nem akar valaki ejtőernyős lenni, még lehet egy fantasztikus élmény az életében egy tandemugrás, még meg is szeretheti, ki tudja ezt?

10. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 08:53

Nem te vagy az ideálja, nem szerelmes beléd, nem olyat keres magának, mint amilyen te vagy. De alkalmi partnernek jó vagy te is, amikor nincs más.


Gondold végig, hogyan képzeled el a jövődet (család, gyerek) vagy beéred ilyen "pótalkatrész" szereppel. Milyen párkapcsolat lenne az, ahol a másikat rá kell beszélni, hogy lépjen?

Nem biztos, hogy rá pazarolnám az éveimet.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 08:19
Úgy kezdj bele, ahogy felvázolta, akkor nem fogsz csalódni, legalább őszinte, nem akar hülyíteni, megadta a lehetőséget, hogy dönts, jó lenne ez neked, vagy sem.
2023. márc. 15. 08:07

Lépj tovább,,lehet hogy ha látja hogy ezt teszed,,felébred benne az ösztön.

Ha nem akkor sem veszítettél hisz nem volt mit.

7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 08:06
Sehogy. Ő egy vadász típus, bármennyi nőt tarthat egyszerre, mindnek elmondja hogy nagyon fontos neki, de nem akar elköteleződni, és ne legyenek felé elvárások. Vagy ha akarsz ilyen kapcsolatot, biztos belemegy, te meg tudod mit vállalsz.
6. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 07:55
Hát nem tudom, ha egy az egyben megmondja hogy nem vágyik kapcsolatra, akkor szerintem csak magadat szivatod ezzel az egésszel. Még ha bele is menne a kapcsolatba, mert "nem akar elveszíteni", akkor szinte borítékolható hogy mivel ő baromira nem vágyott rá, ezért nem fog működni. Ráadásul te magad írod, hogy nem vagy neki elég fontos. Komolyan olyannal akarnál kapcsolatot, akiről már a kapcsolat ELŐTT tudod te magad is, hogy nem vagy neki olyan fontos? Örülj neki, hogy egyenesen megmondja hogy nem akar kapcsolatot, ezzel megúszol egy kör felesleges szenvedést...
5. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. márc. 15. 07:55
Mibe akarsz belekezdeni, ha a másik fél nem akar?!
2023. márc. 15. 07:52
Lépj tovább. Nekem ilyen srác nem kéne
3. Amanda0606 (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. márc. 15. 07:40

Elmondtam már neki rengetegszer, de ő minden alkalommal azt mondja, hogy ő akart velem párkapcsolatot, de akkor nem voltam felkészülve rá. Mostmár ő csak ilyen kötetlen kapcsolatokat akar, ahol csinál mindenki, amit akar, akivel akar, úgy, hogy nem kell megkérdezzük a másikat. Ott tartunk, hogy látom rajta, hogy nem akar elveszíteni, mert mindig kérdezi, hogy akkor meg beszélő viszonyban vagyunk ezek után, meg jóban vagyunk, még keressük egymást, de valamiért annyira nem vagyok fontos neki, hogy kapcsolatba kezdjen velem.

Tisztában van ő is azzal, hogy több van bennem, hogy nem az a nő vagyok, akivel a férfiak csak játszanak. Ezt onnan tudom, hogy ő mondta, de valamiért mégsem kellek neki kapcsolatra.

2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. márc. 14. 23:40

Próbáltad már elmondani neki, mit érzel? Mit szeretnél, mire vágysz?

Kezdhetnéd ezzel.

Hozzáteszem, hogy én ami a szívemen a számon típus vagyok, de eddig bevált!

2023. márc. 14. 23:27

Nagyon régóta jó viszonyban vagyunk. Mindketten látjuk azt, hogy valahogy a másik ember hoz színt az életünkbe. A kémia szintén megvan, mert egyre többször mondja ő is, hogy akar engem, és én is egyre többször érzem ezt.

A baj ott kezdődik, hogy ő nem akar olyan kapcsolatot, ahol elvárások vannak a másik iránt, ő nem akar párkapcsolatot, ő állítólag nem akar elköteleződni. Nem kértem tőle soha, hogy vegyen feleségül vagy ilyesmi. De ha ennyire megvan az összhang, miért ne lehetnénk együtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook