Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy fognátok bele a minél hamarabbi pártalálásba, családalapítás céljából? fórum

Hogy fognátok bele a minél hamarabbi pártalálásba, családalapítás céljából? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2023. jan. 26. 11:30

Bár asztirkálsz amit akarsz némeddig az igaz,,!!

DE..!


És ha valaki Sajnos (haláleset) elvesztette párját!! És egyedül sok éven át depress

, nembeletörődésben Él, és keresne estleg Lelkitársat!!!

Annak Naggyon rossz!


Mit akarszte itt, maraggyá má!

22. libikóka (válaszként erre: 16. - Norma2)
2023. jan. 26. 11:29

Félnek vagy inkább tartanak az ismerkedéstől,,miért ne lehetne megszólítani valakit?Mi történhet,,,nemet mond ,,na és ,,

Bár látásból ismertük egymást a férjem is az utcán csapódott mellém,megkérdezte van e kedvem találkozni .

2023. jan. 26. 11:27

Bocsi, nem olvastam mindegyik hozzászólást.

Ha nő, akkor az első mondatom a véleményem.

20. vigyefene (válaszként erre: 20. - Lufthansi)
2023. jan. 26. 11:26
A FI. nő.
19. norma2 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. jan. 26. 11:23
De jó nőknek könnyű, ők tudnak úgy működni hogy mérce átvariálják, kis pock ez az nem baj az alapon...de nálam és szerintem pasiknál ez nem működik. Ha nem vonzódok hozzá akkor nem (nem tudom megkívánni). Nincs az hogy mérce...nem lehet rakosgatni jobbra balra.
18. norma2 (válaszként erre: 15. - Channa*)
2023. jan. 26. 11:22

Pasiként mondom, nem tartanám k*nak.

De erős kételyem lenne azt illetően hogy összekötném e az életemet vele. Bár meg kell ismerni az illetőt, szóval nem skatulyáznám be a lányt előre. SZóval a válaszom pasiként: nem tartanám annak.

2023. jan. 26. 11:19

Ja, és ötletelek is.

Munkahely?

A háznyúlra nem lövünk már régen nem igaz!

Persze, nem a főnöködre vagy a házas kollégádra gondolok;)


Barátnőkkel jártok szórakozni?

Barátnő tesója? Régi osztálytárs? Haveri körből valaki.


Nem ismerem a mércéidet, de esetleg gondold át és változtass rajta.

16. norma2
2023. jan. 26. 11:19

Hm.nem lehetetlen, de hogy hol találkoznának az a jó kérdés. Mert szerintem alapjaiban itt van a baj, na meg a nyitottsággal (bár javítsatok ki ha Ti nem így látjátok) szerintem beszükülünk, és nem igazán vagyunk nyitottak, legalábbis nem kezdeményezünk úgy mint 30-35 előtt. Belekényelmesedünk hogy a másiktól várjuk a dolgokat, a kezdő lépést.

De ezt ha félre is teszem, hol találkozzon a két egymást kereső 35 feletti egyén? És ha találkozik is az erdőben séltálva mondjuk - mit csinálsz, megállítod valami hülyeséggel?

Egyébként én is egydülálló vagyok. Magamból indultam ki.

Egyébként a kérdező nyilván nem azzal fog randira menni hogy: ő szeretne már családot alapítani, és ennyi gyerek annyi gyerek...


Írja itt valaki hogy a normális pasik többsége elkel ekkora, mire gondolsz, hogy képzeled el azt aki "nem kelt még el", milyen az a "nem normális pasi aki még egyedülálló" 30-40 közt.

15. Channa* (válaszként erre: 11. - Handymandy)
2023. jan. 26. 11:17

Húúú, nem értem!

Azt mondod, hogy 35 évesen még mindig több vasat tartson a tűzben és akkor hátha?


Meg járjon a pasi kedvében és ne csak ideig-óráig?


Nem a középkorban élünk!


Ha te (férfi vagy?), találkozol egy 35 feletti a nővel, aki egyszerre több pasival kavar, akkor az neked bejön? Nem ku.rvának tartod?


Még is, hogy járjon a kedvetekbe?


Én a fiamat nem ilyennek neveltem!

Nehogy már csak úgy érezze jól magát, ha mindig a kedvében járnak. Neki is kell tennie mindent és akkor lesz meg az egyensúly!


35 éve vagyok férjnél és még sosem csináltam egy szendvicset sem a férjemnek. Nem érzi elhanyagoltnak magát.

A fiam is simán főz, ő sem várja el, hogy kiszolgálják. Én se tettem sosem, miért várná el egy idegen nőtől?

2023. jan. 26. 11:14
Nem hiszem, hogy erre van tuti recept. Talán csináld annak az ellentétét, mint amit eddig tettél, és amivel nem értél célt. Keress máshol, keress más típust.
13. 3272f5ad6f (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2023. jan. 26. 11:13
Én azt tapasztalom, hogy némelyik férfi jobban szereti a gyerekeket, és családcentrikusabb, mint egy nő. Ők hozzák fel a témát.
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 11:03
Járj el szórakozni, moziba, színházba...valahol csak rátalálsz. Kívánom, hogy így legyen!
11. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 11:03

Huhh..35 évesen kicsit azért elkéstél.

Pár napon belül ez a sokadik fórum ebben a témában. Mégis mit csináltatok eddig?🤷 Miért lett a párkeresés ennyire központi kérdés,amihez a nők ennyire görcsösen ragaszkodnak?? És miért nem szórakoznak a nők? Miért akarnak folytonfolyvást "komoly" kapcsolatot? Aki több vasat tart a tűzben, annak több esélye van hogy komolyabbra forduljanak a dolgok. Meg ugye nem árt egy pasinak a kedvében járni és úgy élni (nemcsak ideig-óráig).

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. jan. 26. 11:02
Így van, a férjem munkahelyén is több 30-as, egyedülálló férfi van.
2023. jan. 26. 11:01

Szerintem vannak férfiak akik ugyanerre várnak ,vágynak.

A sarkalatos pont az ismerkedés,,itt csúszott el valami NAgyon az utóbbi években ahogy látom ,olvasom.


Az elképzelt ideálok,,a beszűkült társasági élet(nem mindenkinek),a kitolódott tanulás, munkakezdés miatt inkább kaparni kell hogy megélhetés mellett valamid legyen és még sok sok minden.

Sok ötletem nincs ,,járj el uszodába ,könyvtárba ,,több helyre ami neked épp megfelel.

Sokan beszorulnak,, a dolgozik, hazamegy, pihen kicsit,megint dolgozik ,,estleg egy kis sport vagy otthoni kikapcsolódás körbe.Így nehéz párt találni.

8. Channa* (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2023. jan. 26. 10:59

Bocsánat!

Ezzel sem értek egyet.


A pasik akikről beszéltem, azért voltak egyedül, mert eddig csupa hercegnőnek nevelt, gyerek aggyal rendelkező "nőkkel" találkoztak. Mindnek elég volt a szex, utazás, buli, műköröm, de egyik sem akart semmi mást.

Bocsánat azoktól, akik nem ilyenek!


Ezért a srácok kihasználták ezt, de egyik sem akadt olyannal össze, aki 30 alatt már gondol a családra, gyerekekre, stb.

Valahogy a kishercegnők érdekesen működnek. Nem tudom, hogy miért hiszik, hogy mind el fognak kelni majd 35 felett is, aztán majd picsognak, ha a legtöbb egyedül marad.


Ha minden igaz, akkor még mindig a nők vannak többségben, azaz kevés pasi van, sok nő.

7. Channa* (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2023. jan. 26. 10:53

Szerintem simán találhat!

Sok ilyen korú pasit ismerek a fiam által és szinte mind egyedülálló. Most kezdenek elkelni. (30-40 közöttiek)

Meg is lep, hogy egymás után jelentik be, hogy van barátnő, eljegyezték és esküvő lesz hamarosan, van ahol már a baba is úton van;)


Egyik sem elvált, egyiknek sincs gyerek.

6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 10:49

Bármilyen szimpatikus is vagy egy férfinak, ha megtudja ezt a tervedet, azonnal viszakozik.

A viselkedésedből leveheti hogy komoly kapcsolatra vágysz, ami jó. Ha ő is, akkor együtt lesztek. Viszont a családalapítást csak hosszas ismeretség után lehet szóbahozni, mert ettől csak akkor nem riad vissza egy férfi, ha nagyon-nagyon-de nagyon bejössz neki minden téren. Ha túl hamar szembesül azzal hogy a családalapítás a terved, de mielőbb mert ketyeg az óra, úgy érezheti hogy ő ehhez csak egy eszköz. Le fog lépni.

Óvatosság, céltudatos fondorlatosság!😀 Még így se biztos a siker sajnos, de próba-szerencse!

5. dad1f54482 (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2023. jan. 26. 10:47
A normális pasik többsége elkel már ekkorra, ezért is írtam kb 10 évet késett a hölgy, de semmi sem lehetetlen. 40 felett is van esély.
4. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 10:46

Én hamarabb kezdtem volna ezen agyalni. A 20-as években.

Akik 30 felett eszmélnek sokkal nehezebb dolguk van. Nem lehetetlen persze, de én nem zárnám ki a hagyományos társkeresőket sem. Tinder szerintem sem megfelelő erre, bár ott is találnak egyesek tartós kapcsolatot.

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 10:42
Korodbelit akinek nincs gyereke nem nagyon fogsz találni.
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 10:40

Jól irod,

én is olyat keresek , csak ugye én Kedves Hölgyet, .

2023. jan. 26. 10:38

Nagyon tárgyilagosan hangzik tudom, de jövőre 35 éves leszek. Jó volna család már, de pasi sincs. Azt a haladékot adtam magamnak, hogy idén keresek valakit, akivel lehetne családot alapítani hamar.


Na de hogy fogjak bele? Tinder és társai kilőve. Társkereső is. Normális, komoly, egyedülálló férfi kellene. Aki nem csajozós, és van munkahelye.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook