Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy 'éltétek' túl az abortuszt? fórum

Hogy 'éltétek' túl az abortuszt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. khelgacska (válaszként erre: 2. - C82ca0b957)
2009. jún. 7. 19:47

azt mondta, a terhességtől teljesen elszálltam. elviselhetetlen vagyok és nem akarja tönkretenni mellettem az életét.

persze 2 hónappal a műtét után jelentkezett. hogy bocsássak meg és kezdjük újra...

2009. jún. 7. 19:47
számomra érthetetlen. Ha terveztétek akkor miért hagyott el?
2009. jún. 7. 19:46

nekem is volt sajnos!!mikor a nagylányom épp 9 hónapos volt ...nemvolt semmink elég szűkösen éltünk!!

tudtam hogy jobb lesz így!!

csak nyomor lett volna!!

látod azóta ,,sikerült talpra állnom és lett még két gyermekem!!!

most már 13 éve jobbnak is látom!!!

2009. jún. 7. 19:45
szemét pasik
2009. jún. 7. 19:45
hogy hogy elhagyott? Miért tett ilyet?
2009. jún. 7. 19:43

terveztük a babánkat. elsőre sikerült. mikor kb9 hetes voltam, apuka elhagyott. azt mondta csináljak, amit akarok, nem érdekli. időm sem volt túl sok gondolkozni és nem tartottam meg. pedig világ életemben az anyaságra készültem. azóta eltelt 13 szörnyű hét. nem tudok aludni, nincs kedvem a barátaimhoz, a családomhoz. ha meglátok egy kismamát, elsírom magam, teljesen mindegy, hogy hol vagyok. rájöttem, hogy óriási hiba volt és elviselhetetlen, hogy nem tudom visszacsinálni.

ha nektek is volt hasonlóban részetek ( mármint hogy akartátok a babát...) kérlek segítsetek! hogyan leszek ezen túl?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook