Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy dolgozzam fel a kapcsolatunk mellett született gyermekét? fórum

Hogy dolgozzam fel a kapcsolatunk mellett született gyermekét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
30. túrógombócka (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2016. máj. 12. 19:31
de már igen. otthagyta a nejét meg a kisbabát ez a nemes lélek.
2016. máj. 12. 19:31
...nos az ilyen facikat kötelezném arra, hogy sterilizáltassák magukat!!!
28. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:30
Miért nevezed párodnak, nem veled él
27. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:30
Sehogy. Házasságban előfordul, hogy gyerek születik. Ez egyike a házasságon kívüli nemi élet buktatóinak.
2016. máj. 12. 19:29
Akitôl nem akarok gyereket, azzal nem fekszem le.
25. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 22. - Unom)
2016. máj. 12. 19:28
A legocsmányabb. Egyetértek.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:27

Itt a fergeteges szerelem valószínű csak a részedről volt fergeteges, hiszen az a pasi nem akarta a két közös babát, ahol a szerelem tombol és nem az ész, ott azok a babák megszülettek volna, hiszen a tomboló szerelem gyümölcsei lettek volna. De nem, aki nem gyerek tudja nincs olyan , hogy a feleség megerőszakolja a pasit, nincs átmulatott éjszaka utáni amnézia.

Ez a pasi egy végtelen önző. Kellett neki a tyúk és a kacsa is, kis Vuk után szabadon.


?Most lehet Veled él, mert szebb a gyereket csak meglátogatni, mint sírós éjszakákat átvirrasztani. Inkább hetyeg veled és "rácsodálkozik a világra", hogy nem lehet két baba elveszítését feldolgozni.


Érzéketlen tuskó.

2016. máj. 12. 19:25
Pszichológus !
22. unom (válaszként erre: 21. - 5c54c8b1c1)
2016. máj. 12. 19:22
Szerintem meg akkor, mikor mind a ketten akarják. A házastársi kötelesség az egyik legocsmányabb kifejezés.
2016. máj. 12. 19:20

Egy feleség akkor van együtt a férjével amikor csak akar.

Itt nem ô a felesleges.

20. messzi idegen (válaszként erre: 15. - Túrógombócka)
2016. máj. 12. 19:19

Oda írtam,jól meggondolnám a helyében.

Inkább nem.

Ez egy felelőtlen gyökér,ez az ember.

Dobni kell.

2016. máj. 12. 19:18

Hú, én sem értelek!

Kétszer elvetetted a gyereked egy pasi miatt. Hogy nem ábrándultál még ki ebből a kapcsolatból?Az pedig a te döntésed, hogy megtartod-e a gyereked vagy sem, nem a pasié.

18. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:18

Szerintem ott kellene hagynod az embert,nem érdemel meg téged.

Súlyos döntéseket hoztál érte,most meg nem érti.

Hát bassza meg.

Pszichológus,nincs más.

Sajnos,amíg vele maradsz,és nem kezdesz új életet,a jelenléte,mint egy emlékeztető,mindig ott lesz.

Szerintem te is érzed,ott belül,ez nagyon nem volt frankó a részéről.

Én elhagynám a helyedben.

2016. máj. 12. 19:17
Jól értem? Azt nem tudod feldolgozni, hogy megszületett az a gyerek? A két abortuszt fel tudod dolgozni? Hogy az embered otthagyta azt a gyereket is, az is feldolgozható?
2016. máj. 12. 19:15
hhmm? itt vagy? ...mert itt vagy..
15. túrógombócka (válaszként erre: 12. - Messzi idegen)
2016. máj. 12. 19:14

ennek a pasinak szülni?

a történetben egyedül a feleség viselkedése érthető, ki tudja, neki mikor mit hazudott a férje.

2016. máj. 12. 19:13
azt hiszed, nem találsz jobbat, pedig de.
13. unom (válaszként erre: 12. - Messzi idegen)
2016. máj. 12. 19:11
Vagy kidobja, és keres olyan pasit, aki tényleg szeretni fogja.
12. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:09

" Újra teherbe estem és szerettem volna megtartani,de nem "szabadoot" hiszen a párom gyermeke akkor született meg."


Ne haragudj,de ezt értelmezni sem tudom.

Miért nem tarthattad meg?

Lényegében válófélben volt a barátod,a felesége nyilván azért akarta megszülni a gyereket,hogy azzal tartsa maga mellett a férjét,laza manipuláció,nem több.

A barátod is elmehet a faszba,már megbocsáss.

2x "kényszerített" abortuszra.

Szeret ez az ember téged?

Mellesleg ezért gáz nős emberrel viszonyba bonyolodni.

Ugye tudod,nagyon alárendelted magad a párod érdekeinek.

Hol voltál te ebben a történetben?

Mit tehetsz?

Szülsz neki egy gyereket.......bár én meggondolnám a helyedben.

2016. máj. 12. 19:09

Baszki nem értem, ha akartad a gyereket, hogy a picsába tudtad kikapartatni!???


Tudod, hoztál egy-két döntést.


Talán felnőtt vagy.

Viseld a következményeit.

2016. máj. 12. 19:08

Párod kefél össze-vissza, gyártja a gyerekeket, te meg veteted el sorban, hát nem tudom.

Amúgy ha veled akart élni, miért a ti gyerekeitek lettek elvetetve, és miért szült az asszony?

9. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:06
mit szeretsz egy pasason, aki 2 gyerekedet gond nélkül "megölette", a harmadik gyerekét meg otthagyta?
8. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:05

Nem tudnám feldolgozni.

A második gyereket nem kellett volna elvetetned,talán könnyebb lett volna.De így....?

Inkább kilépnék a kapcsolatból.

2016. máj. 12. 19:05
Pszichológus.... semmi más nem fog rajtad segíteni.
6. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:03
Sajnálom, hogy így jártál. Biztos nehéz lehet, de nem értem, hogy miért nem hagytad ott mikor először elvetette a gyereketeket és nem titeket választott azonnal? Én nagyon elítélem az abortuszt, de tényleg nagyon sajnálom a szituációt :( Az ex feleség mit szól ehhez a mókához? Biztos ő is összetört. Nekem ez a pasi iszonyú felelőtlennek és önzőnek tűnik. De nyilván nem akarok ítélkezni, mert nem ismerem, csak ebből a pár mondatból.
2016. máj. 12. 19:01
Hát ne haragudj, elhiszem, hogy szar neked, de hogy lehet ilyen felelőtlenül élni?
2016. máj. 12. 19:00

"A párom és a felesége"

Ahogy a feleség mondana: a férjem szeretôje...

3. unom (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:00

Én nem tudnám feldolgozni.

te szeretted volna a gyereket, a párodat ez nem érdekelte, az ő szempontja győzött.

Most még azt is nehezményezi, hogy téged ez megviselt?

2. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 19:00
szerintem jól átvernek téged...sajnálom, lépj ki ebből.
2016. máj. 12. 18:57

Borzasztó nagy segítségre van szükségem..

A mi kapcsolatunk titokban zajlott hosszú évekig..mindketten házasságban éltünk és mindkettőnknek romokban volt a kapcsolata..Megismerkedtünk és egy elsöprő szerelem vette kezdetét..ami a nehézségek ellenére a mai napig csodalatos és tombol...sajnos azonnal nem tudtuk a régi kapcsolatot lezárni,főként anyagi és üzleti okok miatt...én már rég külön voltam a férjemtől, de a párom még együtt élt az akkori párjával..Terhes lettem..nem volt kérdés (sajnos) így elvetettük..borzasztóan megviselt.A párom és a felesége egy átmulatott éjszaka után lefeküdtek és megfogant a baba,ami ellen a párom tiltakozott mert nem szeretett volna az akkori feleségétől gyermeket,sőt ott voltam én és velem akart új életet kezdeni..de a felesége azt mondta,megtartja és pont.Állapotos volt én pedig kikészültem. Újra teherbe estem és szerettem volna megtartani,de nem "szabadoot" hiszen a párom gyermeke akkor született meg..kb.2 hónapos volt..újra abortusz.. A lelkem romokban..nem tudok felállni..nem érti a párom miért olyan nehéz ezt nekem feldolgozni..a mi kapcsolatunk ma már "nyílvános" sőt együtt is élünk..a párom imádja a gyermekét de én egyszerűen nem tudom a helyzetet kezelni,sőt belebetegedtem...kérlek,segítsetek hogy lehet ezt feldolgozni??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook